6

@Gibbon_FCB Ja się łudzę, nie takie rzeczy już się działy.

1

Tak się zastanawiam co to Valladolid takie słabe, patrzę, a oni ostatni w tabeli

0

@norbi77 nie no, nawet Mentzen jest ładniejszy od Frana :D

1

@Adran360 Teraz mogą przegrać, bo jak wygrywają, to Carlo może nie powiedzieć "panowie, grajmy lepiej"

0

Mbappe idzie po Robercika

0

Teraz Real gra piach, w przerwie Carlo powie "panowie, grajmy lepiej" i Real wygra.

1

I co, nie ma żółtej dla Bellinghama?

3

@Sulimo najgorzej, wygrywasz, żeby teoretycznie grać ze słabszymi, a tu jednak takie City

0

@Szmulek Cały czas miałem wrażenie, że Enrique grał trochę bardziej nowoczesny futbol niż Pep

1

@okiemtypera_lucaxx95 i co ostatnio jechał po Realu to jego

0

@bart_azz aż nie chce mi się wierzyć, że nikt nie potrafi

2

PSG fajnie straszy strzałami z dystansu. Tego nam brakuje.

1

Tak patrząc na grę PSG i City to byśmy ich pyknęli między rosołem, a Realem Madryt

0

@pienaar Obawiam się, że od Penii to jednak nadal jest lepszym bramkarzem. :)

0

@Snickers96 Myślę, że gdyby Balde w to nie wbiegł, to nawet uznawalibyśmy to za świetną i kluczową interwencję :)

1

"Czy jest to dla ciebie największe zwycięstwo w karierze trenerskiej" - co gość zaryzykował tym pytaniem. Jakby Flick był złośliwy, to by sobie przypomniał o 8:0 xD

0

@adukla wiadomo, że słabszy bramkarz zawsze będzie mocniej hejtowany za swoje błędy :)

0

@Calc Gdyby ktoś tak napisał o Penii "Żebym go już na boisku nie widział" to pewnie pierwszy byś był do jego obrony

0

@kejdzi Myślę, że to raczej nie jego widzimisię, tylko raczej wytyczne od trenerów, żeby odważnie wychodził

0

@scorpion93 Wyobraziłem to sobie

0

@pienaar "Wszyscy pchali go do bramki na siłę" - nie na siłę, tylko dlatego, że po prostu jest lepszym bramkarzem. Nikt się nie spodziewał, że popełni takie błędy z taką częstotliwością i mało prawdopodobne, żeby w przyszłości robił takie babole w co drugim meczu.

0

@Nieznajomy Tak, ten błąd bramkarza Benfici też dużo dał, bo powstała symetria i na tle tamtego błędu to w sumie Wojtek spoko :)

0

@ranger3120 Nie będą tylko takie porąbane.

0

@Salchent chciał mu hat-tricka podarować!

0

@Tasde No tak, choć trzeba przyznać, że i tak mieli sporo szczęścia, że strzelili nam aż tyle goli.

0

@Eklerek No tak, nawet najgorsi bramkarze nie robią takich baboli w co drugim meczu, więc to trochę kwestia pecha, a trochę braku ogrania.

7

Trzeba przyznać, że Szczęsny ma olbrzymiego farta, że wygraliśmy ten mecz, bo wizerunkowo mu się mega upiekło.

Jak tak czytam media, to raczej wszyscy są pod wrażeniem remontady i drugiej połowy, a o błędach mało kto pisze. A nawet jak piszą, to często tak, że błędy bramkarzy były po obu stronach.

Po przegranym meczu Wojtek byłby na cenzurowanym. :)

0

@abram3k Z drugiej strony wcale bym się nie obraził gdyby karny był podyktowany za samo niebezpieczne zagranie, bo jakby nie wyskoczył to by było gorzej niż z Balde

0

@abram3k No jeśli było to uderzenie kolanem to nie ma wątpliwości, ale na dynamicznej powtórce to ja ślepy chyba jestem, bo tego uderzenia nie widzę

0

@abram3k no tak, tu nie ma wątpliwości, że zagranie było niebezpieczne. Ale właśnie chętnie bym usłyszał analizę jakiegoś sędziego, który siedzi w przepisach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?