ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Gibbon_FCB Ja się łudzę, nie takie rzeczy już się działy.
1
Tak się zastanawiam co to Valladolid takie słabe, patrzę, a oni ostatni w tabeli
0
@norbi77 nie no, nawet Mentzen jest ładniejszy od Frana :D
1
@Adran360 Teraz mogą przegrać, bo jak wygrywają, to Carlo może nie powiedzieć "panowie, grajmy lepiej"
0
Mbappe idzie po Robercika
0
Teraz Real gra piach, w przerwie Carlo powie "panowie, grajmy lepiej" i Real wygra.
1
I co, nie ma żółtej dla Bellinghama?
3
@Sulimo najgorzej, wygrywasz, żeby teoretycznie grać ze słabszymi, a tu jednak takie City
0
@Szmulek Cały czas miałem wrażenie, że Enrique grał trochę bardziej nowoczesny futbol niż Pep
1
@okiemtypera_lucaxx95 i co ostatnio jechał po Realu to jego
0
@bart_azz aż nie chce mi się wierzyć, że nikt nie potrafi
2
PSG fajnie straszy strzałami z dystansu. Tego nam brakuje.
1
Tak patrząc na grę PSG i City to byśmy ich pyknęli między rosołem, a Realem Madryt
0
@pienaar Obawiam się, że od Penii to jednak nadal jest lepszym bramkarzem. :)
0
@Snickers96 Myślę, że gdyby Balde w to nie wbiegł, to nawet uznawalibyśmy to za świetną i kluczową interwencję :)
1
"Czy jest to dla ciebie największe zwycięstwo w karierze trenerskiej" - co gość zaryzykował tym pytaniem. Jakby Flick był złośliwy, to by sobie przypomniał o 8:0 xD
0
@adukla wiadomo, że słabszy bramkarz zawsze będzie mocniej hejtowany za swoje błędy :)
0
@Calc Gdyby ktoś tak napisał o Penii "Żebym go już na boisku nie widział" to pewnie pierwszy byś był do jego obrony
0
@kejdzi Myślę, że to raczej nie jego widzimisię, tylko raczej wytyczne od trenerów, żeby odważnie wychodził
0
@scorpion93 Wyobraziłem to sobie
0
@pienaar "Wszyscy pchali go do bramki na siłę" - nie na siłę, tylko dlatego, że po prostu jest lepszym bramkarzem. Nikt się nie spodziewał, że popełni takie błędy z taką częstotliwością i mało prawdopodobne, żeby w przyszłości robił takie babole w co drugim meczu.
0
@Nieznajomy Tak, ten błąd bramkarza Benfici też dużo dał, bo powstała symetria i na tle tamtego błędu to w sumie Wojtek spoko :)
0
@ranger3120 Nie będą tylko takie porąbane.
0
@Salchent chciał mu hat-tricka podarować!
0
@Tasde No tak, choć trzeba przyznać, że i tak mieli sporo szczęścia, że strzelili nam aż tyle goli.
0
@Eklerek No tak, nawet najgorsi bramkarze nie robią takich baboli w co drugim meczu, więc to trochę kwestia pecha, a trochę braku ogrania.
7
Trzeba przyznać, że Szczęsny ma olbrzymiego farta, że wygraliśmy ten mecz, bo wizerunkowo mu się mega upiekło.
Jak tak czytam media, to raczej wszyscy są pod wrażeniem remontady i drugiej połowy, a o błędach mało kto pisze. A nawet jak piszą, to często tak, że błędy bramkarzy były po obu stronach.
Po przegranym meczu Wojtek byłby na cenzurowanym. :)
0
@abram3k Z drugiej strony wcale bym się nie obraził gdyby karny był podyktowany za samo niebezpieczne zagranie, bo jakby nie wyskoczył to by było gorzej niż z Balde
0
@abram3k No jeśli było to uderzenie kolanem to nie ma wątpliwości, ale na dynamicznej powtórce to ja ślepy chyba jestem, bo tego uderzenia nie widzę
0
@abram3k no tak, tu nie ma wątpliwości, że zagranie było niebezpieczne. Ale właśnie chętnie bym usłyszał analizę jakiegoś sędziego, który siedzi w przepisach.