ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nawet jeśli Real wygra, to jest to bardzo pozytywny mecz, bo wiele drużyn zobaczy, że postawienie autobusu działa nie tylko na Barcelonę, ale również na Real.
0
@Katalonik97 musi im się kiedyś skończyć ta magiczna umiejętność
0
@greedo Właśnie nie wiem, czy to oni są tak słabi, czy Real tak dobry. Ostatnio Valladolid też kompletnie bezradne w ataku.
0
Rodrygo > Vini i Mbappe
0
@Pedri16Future my dużo biegamy i jedziemy z nimi manity, więc teoria się zgadza. :D
3
Każdy piłkarz gdy nie trafia w bramkę z dużej odległości, to jest po prostu niecelne uderzenie i akt desperacji.
Vinicius natomiast zalicza "chytre uderzenie". :)
5
@Marcelinho99 To jest ten mental xD
3
Real ma duże problemy z drużynami, które biegają. Espanyol nie robi wysokiego pressingu, ale na swojej połowie są mocno nieustępliwi i to daje skutek.
1
@Peniu Ja mam na odwrót, Real zawsze strzela gola jak na chwilę wyjdę, albo wyłączę, więc oglądam dziś do końca
2
W sumie dawno nie widziałem takiego ładnego autobusu przeciwko Realowi.
To z nami przeciwnicy zazwyczaj tak grają. Dobrze, że coś się zmienia.
0
Uff, w przewadze by coś wepchnęli, a tak jest jeszcze szansa
0
@michal26 W sumie var mógłby oceniać takie akcje i jeśli ewidentnie nie było kontaktu, to karteczka
1
Takiego nura to Neymar by się nie powstydził.
1
@kanver_ Vinicius strzelił gola, ale Mbappe sfaulował przeciwnika i uratował Espanyol :)
4
Brawo Mbappe! ;)
1
City chyba nie mogło trafić na lepszy moment, żeby wyeliminować Real z LM.
Kłopot w tym, że sami są słabi.
0
Coś chyba przegapiłem, czyżby Rudiger kontuzja?
7
Jestem przekonany, że Real jeszcze straci wiele punktów.
Jedyny problem jest taki, że my mamy mały margines, ale liga jest do wygrania.
2
Króciutko. Mamy to!
3
Brawo za ten pomysł!
Zastanawianie się czy to wpływa na wyniki jest głupie. Oczywiście, że wpływa.
1
W sumie to na co on liczył? Skorzystał na kontuzji Stegena i niech się cieszy, bo w innych warunkach mógłby co najwyżej w pucharze pograć.
Wiadomo, że w klubie, który walczy o trofea od bramkarza wymaga się dużo więcej.
3
@Pedri16Future dzisiaj na przedpolu chyba 2 spoko wyjścia Wojtka
11
@Luciano99 Można prokurować karne i dostawać czerwone kartki, tylko trzeba wygrywać mecze. Na tym polega odpowiedzialność.
1
@kanver_ Dlatego, że jest duża szansa, że Wojtek da większą wartość dodaną niż Pena. Proste.
0
@Peniu ale to rzemiosło jest, a nie magia
0
Dziś oprócz tej jednej okazji to całkiem niezły mecz Lewego. Fizycznie wyglądał dobrze z trudnymi przeciwnikami. Oby wyszedł z tego dołka.
0
@ProMILs Zemsta Dembele nadchodzi
4
@Roobo co Ty dzisiaj tak usiadłeś na tym Szczęsnym. Akurat dzisiejszy mecz przyzwoity w wykonaniu Wojtka. Mógł zrobić więcej, ale było spoko.
1
@Pawlusek z obecnym Realem to oni szanse mają
0
Jeśli możemy wpaść na PSG to pytanie jest czy szejk posmaruje, żeby na nas wpaść, czy posmaruje, żeby na nas nie wpaść.