1

Nawet jeśli Real wygra, to jest to bardzo pozytywny mecz, bo wiele drużyn zobaczy, że postawienie autobusu działa nie tylko na Barcelonę, ale również na Real.

0

@Katalonik97 musi im się kiedyś skończyć ta magiczna umiejętność

0

@greedo Właśnie nie wiem, czy to oni są tak słabi, czy Real tak dobry. Ostatnio Valladolid też kompletnie bezradne w ataku.

0

Rodrygo > Vini i Mbappe

0

@Pedri16Future my dużo biegamy i jedziemy z nimi manity, więc teoria się zgadza. :D

3

Każdy piłkarz gdy nie trafia w bramkę z dużej odległości, to jest po prostu niecelne uderzenie i akt desperacji.
Vinicius natomiast zalicza "chytre uderzenie". :)

5

@Marcelinho99 To jest ten mental xD

3

Real ma duże problemy z drużynami, które biegają. Espanyol nie robi wysokiego pressingu, ale na swojej połowie są mocno nieustępliwi i to daje skutek.

1

@Peniu Ja mam na odwrót, Real zawsze strzela gola jak na chwilę wyjdę, albo wyłączę, więc oglądam dziś do końca

2

W sumie dawno nie widziałem takiego ładnego autobusu przeciwko Realowi.
To z nami przeciwnicy zazwyczaj tak grają. Dobrze, że coś się zmienia.

0

Uff, w przewadze by coś wepchnęli, a tak jest jeszcze szansa

0

@michal26 W sumie var mógłby oceniać takie akcje i jeśli ewidentnie nie było kontaktu, to karteczka

1

Takiego nura to Neymar by się nie powstydził.

1

@kanver_ Vinicius strzelił gola, ale Mbappe sfaulował przeciwnika i uratował Espanyol :)

4

Brawo Mbappe! ;)

1

City chyba nie mogło trafić na lepszy moment, żeby wyeliminować Real z LM.
Kłopot w tym, że sami są słabi.

0

Coś chyba przegapiłem, czyżby Rudiger kontuzja?

7

Jestem przekonany, że Real jeszcze straci wiele punktów.
Jedyny problem jest taki, że my mamy mały margines, ale liga jest do wygrania.

2

Króciutko. Mamy to!

3

Brawo za ten pomysł!
Zastanawianie się czy to wpływa na wyniki jest głupie. Oczywiście, że wpływa.

1

W sumie to na co on liczył? Skorzystał na kontuzji Stegena i niech się cieszy, bo w innych warunkach mógłby co najwyżej w pucharze pograć.

Wiadomo, że w klubie, który walczy o trofea od bramkarza wymaga się dużo więcej.

3

@Pedri16Future dzisiaj na przedpolu chyba 2 spoko wyjścia Wojtka

11

@Luciano99 Można prokurować karne i dostawać czerwone kartki, tylko trzeba wygrywać mecze. Na tym polega odpowiedzialność.

1

@kanver_ Dlatego, że jest duża szansa, że Wojtek da większą wartość dodaną niż Pena. Proste.

0

@Peniu ale to rzemiosło jest, a nie magia

0

Dziś oprócz tej jednej okazji to całkiem niezły mecz Lewego. Fizycznie wyglądał dobrze z trudnymi przeciwnikami. Oby wyszedł z tego dołka.

0

@ProMILs Zemsta Dembele nadchodzi

4

@Roobo co Ty dzisiaj tak usiadłeś na tym Szczęsnym. Akurat dzisiejszy mecz przyzwoity w wykonaniu Wojtka. Mógł zrobić więcej, ale było spoko.

1

@Pawlusek z obecnym Realem to oni szanse mają

0

Jeśli możemy wpaść na PSG to pytanie jest czy szejk posmaruje, żeby na nas wpaść, czy posmaruje, żeby na nas nie wpaść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?