ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB już od paru meczów nie idzie mu jakoś super
1
Real Madryt nie ma Szczęsnego na bramce i traci punkty :)
6
Populacja zwolenników Penii jeszcze bardziej zmniejsza się
0
Rayo myślało, że coś pogra jak wrzuci intensywność, ale teraz to chyba trochę w szoku są, że my też tak umiemy. Bezradni kompletnie i coraz częściej się mylą.
0
@Herbert Wątpię, ale nawet jeśli to warto zapłacić tę cenę za wyeliminowanie takich drużyn męczybuł, bo tego czasami nie da się oglądać. :)
0
karny bez żadnych kontrowersji
1
ładnie gramy, coś się wciśnie
1
@Filipem Mentzen był kiedyś ostrym kibicem i jeździł na mecze, nie tylko Barcelony :)
0
@Herbert wiadomo, że nie wszystko da się wyeliminować, ale problemem jest uporczywe i celowe granie na czas, a nie takie rzeczy.
1
@TheKlucha nie trwałyby, bo drużyny nie miałyby już interesu w graniu na czas. Trwałyby trochę dłużej, ale nie aż tyle.
Obecnie przedłużają mecze, żeby w praktyce grać 30 minut.
3
@zDeka Ja jestem za tym, żeby dalej było 45+45, ale z zatrzymywaniem czasu. :)
0
@zDeka faktycznie czasami zawodnicy z tym przeginają, tylko pytanie jak to rozwiązać. Na tym etapie użycie technologii do jednak nie najbardziej istotnej rzeczy, to byłby chyba overkill.
0
Hansi powinien zwrócić uwagi, żeby zbyt agresywnie nie podeszli do meczu, bo te czerwone kartki ostatnio modne :)
19
Co to w ogóle za argument "bramkarze powinni narzekać"?
Rzut karny jak sama nazwa wskazuje ma być karą, a nie czymś co ma nie popsuć humorku bramkarzowi.
18
Niech zajmą się liczeniem rzeczywistego czasu gry, a nie pierdołami.
17
Wpuszczanie Stegena po kontuzji na ostatni miesiąc/dwa i najważniejsze mecze byłoby mega dziwne.
Jeśli Wojtek już się rozegra, to ze Stegenem będzie ten sam problem co z Wojtkiem teraz - czyli, że nie ma rytmu meczowego i może popełniać głupie błędy.
Dawałbym 90%, że Stegen wróci na następny sezon.
0
To jest ciekawe, że tak bogaty klub ma tak słabego bramkarza
6
Pozytyw jest taki, że Ancelotti zostanie i nie będzie radykalnych zmian w Realu
0
@sebo939 z Madrytem nie :)
3
Ederson to poziom Penii
0
@Bartula to raczej nie jest głównie kwestia taktyczna
0
City może to dowieźć. Real ma napięty terminarz, ciekawe czy fizycznie dociągną.
6
jak im Foden wypadnie to chyba tam już nikt nie umie grać
0
@Cvzx proszę nie obrażać Xaviego
0
@Siedlec666 na pewno nie traciliśmy tak łatwo piłki
1
Haland to większy kloc niż 36-letni Lewy
1
@tbas napisz teraz kiedy City strzeli
4
City traci piłkę na poziomie jakiegoś średniaka La Liga. Czasami słabe drużyny nie robią takich błędów w rozegraniu co oni. Real się nawet nie musi wysilać, bo sami tą piłkę oddają.
4
@MesQueUnClub96 rozumiem, że piszesz o lidze mistrzów
0
City jak się rozkręciło to jadą nieźle z tym Realem