0

@kamiVeB już od paru meczów nie idzie mu jakoś super

1

Real Madryt nie ma Szczęsnego na bramce i traci punkty :)

6

Populacja zwolenników Penii jeszcze bardziej zmniejsza się

0

Rayo myślało, że coś pogra jak wrzuci intensywność, ale teraz to chyba trochę w szoku są, że my też tak umiemy. Bezradni kompletnie i coraz częściej się mylą.

0

@Herbert Wątpię, ale nawet jeśli to warto zapłacić tę cenę za wyeliminowanie takich drużyn męczybuł, bo tego czasami nie da się oglądać. :)

0

karny bez żadnych kontrowersji

1

ładnie gramy, coś się wciśnie

1

@Filipem Mentzen był kiedyś ostrym kibicem i jeździł na mecze, nie tylko Barcelony :)

0

@Herbert wiadomo, że nie wszystko da się wyeliminować, ale problemem jest uporczywe i celowe granie na czas, a nie takie rzeczy.

1

@TheKlucha nie trwałyby, bo drużyny nie miałyby już interesu w graniu na czas. Trwałyby trochę dłużej, ale nie aż tyle.
Obecnie przedłużają mecze, żeby w praktyce grać 30 minut.

3

@zDeka Ja jestem za tym, żeby dalej było 45+45, ale z zatrzymywaniem czasu. :)

0

@zDeka faktycznie czasami zawodnicy z tym przeginają, tylko pytanie jak to rozwiązać. Na tym etapie użycie technologii do jednak nie najbardziej istotnej rzeczy, to byłby chyba overkill.

0

Hansi powinien zwrócić uwagi, żeby zbyt agresywnie nie podeszli do meczu, bo te czerwone kartki ostatnio modne :)

19

Co to w ogóle za argument "bramkarze powinni narzekać"?
Rzut karny jak sama nazwa wskazuje ma być karą, a nie czymś co ma nie popsuć humorku bramkarzowi.

18

Niech zajmą się liczeniem rzeczywistego czasu gry, a nie pierdołami.

17

Wpuszczanie Stegena po kontuzji na ostatni miesiąc/dwa i najważniejsze mecze byłoby mega dziwne.
Jeśli Wojtek już się rozegra, to ze Stegenem będzie ten sam problem co z Wojtkiem teraz - czyli, że nie ma rytmu meczowego i może popełniać głupie błędy.

Dawałbym 90%, że Stegen wróci na następny sezon.

0

To jest ciekawe, że tak bogaty klub ma tak słabego bramkarza

6

Pozytyw jest taki, że Ancelotti zostanie i nie będzie radykalnych zmian w Realu

0

@sebo939 z Madrytem nie :)

3

Ederson to poziom Penii

0

@Bartula to raczej nie jest głównie kwestia taktyczna

0

City może to dowieźć. Real ma napięty terminarz, ciekawe czy fizycznie dociągną.

6

jak im Foden wypadnie to chyba tam już nikt nie umie grać

0

@Cvzx proszę nie obrażać Xaviego

0

@Siedlec666 na pewno nie traciliśmy tak łatwo piłki

1

Haland to większy kloc niż 36-letni Lewy

1

@tbas napisz teraz kiedy City strzeli

4

City traci piłkę na poziomie jakiegoś średniaka La Liga. Czasami słabe drużyny nie robią takich błędów w rozegraniu co oni. Real się nawet nie musi wysilać, bo sami tą piłkę oddają.

4

@MesQueUnClub96 rozumiem, że piszesz o lidze mistrzów

0

City jak się rozkręciło to jadą nieźle z tym Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?