0

@Lola120 stejki albo burgery z er frajera

0

I jak, dobre to PSG?

0

@Marian_Pazdzioch jeśli ktoś nie używa do pracy, to w sumie da się żyć bez. Na dobrym telefonie można zrobić praktycznie wszystko.

5

Barcelona to jest jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji, czy klub piłkarski?
Trener wybrał lepszego bramkarza i kropka.

0

@aspr1me o to to

0

To kto MVP?
Szczęsny czy Pedri? :)

0

Skoro w 10 ich jedziemy, to chyba nie jest aż tak źle

1

Szczęsny TOP dziś, forma rośnie

1

@dv7wisnia w niektórych konwencjach też blokuje się płazem, więc ostrze przeciwnika może się po nim prześlizgnąć i ujść płazem :)

1

@BezglutenowyPedri chodzi prawdopodobnie o płaz broni białej

4

no i będzie teraz meczycho xD

5

Olmo za Gaviego i to powinno pyknąć

1

@Pitinho Ćwiąkała mówił, że tak

0

@Sulimo Można go usprawiedliwiać wiekiem, ale to nie zmienia faktu, że gwiazdorzy

3

@Comentateiro gwiazdorzyć ostatnio zaczął, a Messim to on jeszcze nie jest

1

@Kgorecki2500 to i to

3

Jak w poprzednim meczu pisałem, że Yamal jest samolubny i na początku sezonu dużo więcej podawał, to zostałem zjechany xD

0

kiedy ktoś ogarnie ten faktyczny czas gry

1

Doliczy pewnie 2 minuty

4

wygląda jakby miały być ciężary w tym meczu

0

@MichuZ44 do Araujo pojazd za krycie, a nie za spalonego :)

0

Ale, ze Inigo linii spalonego nie utrzymał to skandal.
To jak taki prymus, który przez całą szkołę dostanie jedną uwagę.

6

który to już taki gol gdzie Araujo jest fatalny w kryciu

1

chyba Flick coś powie na konferencji o skupieniu

0

cały Robercik

5

ładny ten stadion, robi wrażenie

0

Słaby pomysł, żeby wracał na najważniejsze mecze z niewiadomą formą i z brakiem ogrania.

0

@Barca_bwo każdy wie jaki, co nie zmienia faktu, że przegraliśmy tylko z powodu beznadziejnej skuteczności. Ale sama gry była świetna.

0

Czy on minutę wcześniej zagwizdał? xD

5

@DonAndresFCB szanujmy się, my zgnietliśmy to Atletico, a Real gra przeciętnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?