ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lola120 stejki albo burgery z er frajera
0
I jak, dobre to PSG?
0
@Marian_Pazdzioch jeśli ktoś nie używa do pracy, to w sumie da się żyć bez. Na dobrym telefonie można zrobić praktycznie wszystko.
5
Barcelona to jest jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji, czy klub piłkarski?
Trener wybrał lepszego bramkarza i kropka.
0
@aspr1me o to to
0
To kto MVP?
Szczęsny czy Pedri? :)
0
Skoro w 10 ich jedziemy, to chyba nie jest aż tak źle
1
Szczęsny TOP dziś, forma rośnie
1
@dv7wisnia w niektórych konwencjach też blokuje się płazem, więc ostrze przeciwnika może się po nim prześlizgnąć i ujść płazem :)
1
@BezglutenowyPedri chodzi prawdopodobnie o płaz broni białej
4
no i będzie teraz meczycho xD
5
Olmo za Gaviego i to powinno pyknąć
1
@Pitinho Ćwiąkała mówił, że tak
0
@Sulimo Można go usprawiedliwiać wiekiem, ale to nie zmienia faktu, że gwiazdorzy
3
@Comentateiro gwiazdorzyć ostatnio zaczął, a Messim to on jeszcze nie jest
1
@Kgorecki2500 to i to
3
Jak w poprzednim meczu pisałem, że Yamal jest samolubny i na początku sezonu dużo więcej podawał, to zostałem zjechany xD
0
kiedy ktoś ogarnie ten faktyczny czas gry
1
Doliczy pewnie 2 minuty
4
wygląda jakby miały być ciężary w tym meczu
0
@MichuZ44 do Araujo pojazd za krycie, a nie za spalonego :)
0
Ale, ze Inigo linii spalonego nie utrzymał to skandal.
To jak taki prymus, który przez całą szkołę dostanie jedną uwagę.
6
który to już taki gol gdzie Araujo jest fatalny w kryciu
1
chyba Flick coś powie na konferencji o skupieniu
0
cały Robercik
5
ładny ten stadion, robi wrażenie
0
Słaby pomysł, żeby wracał na najważniejsze mecze z niewiadomą formą i z brakiem ogrania.
0
@Barca_bwo każdy wie jaki, co nie zmienia faktu, że przegraliśmy tylko z powodu beznadziejnej skuteczności. Ale sama gry była świetna.
0
Czy on minutę wcześniej zagwizdał? xD
5
@DonAndresFCB szanujmy się, my zgnietliśmy to Atletico, a Real gra przeciętnie