ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Z Atletico zagraliśmy jeden z najlepszych meczów w sezonie. Zmiażdżyliśmy ich totalnie, tylko skuteczność była na poziomie B klasy.
0
@TheNekro94 To prawda.
Chociaż wpływ chyba ma też to, że dziś poziom taktyczny jest sporo wyższy i taka spontaniczność, którą prezentowali ci piłkarze, jest zabijana. Drużyny grają dużo bardziej zbitymi blokami i tylko najwięksi magicy potrafią się przez to przedzierać.
0
Marcelo - chyba jeden z bardziej niedocenianych zawodników, który mocno przyczynił się do wygrywania lig mistrzów i sukcesów Realu.
Ale on chodził na tej lewej stronie.
1
@TheNekro94 oo, to jest całkiem mądre, bo dwumecz sam w sobie zniechęca do męczenia buły i murowania bramki.
2
@A4ron Żebym się zapierał to chyba przesadzasz.
Ale tak - uważam, że dogrywki są trochę bardziej sprawiedliwe po prostu. Karne to mimo wszystko większa loteria.
Chyba największa wada jest taka, że jak trafisz np. na słabszą drużynę w finale, to w jej interesie będzie stawianie autobusu i męczenie buły przez cały mecz, żeby tylko dotrwać do karnych - bo w karnych ma o wiele większe szanse na wygranie meczu, niż z gry. Dogrywka jednak zmniejsza opłacalność takiej taktyki, bo im dłużej tym większa szansa, że jakiś gol w końcu wpadnie.
Z drugiej strony wcale mnie nie zdziwi jeśli tak zrobią, to piłka idzie w kierunku większego show i zarabiania większej kasy na oglądalności. Jakby równocześnie z tym wprowadzili realny czas gry, z zatrzymywaniem stopera w przerwach, to bym specjalnie nie płakał.
Wydaje mi się, że podchodzę do tego dość racjonalnie, a nie na białym koniu. :)
0
@partymaker może i tak, ale do czegoś się trzeba przyczepić w takim meczu :)
1
Nasi już chyba specjalnie podają ich napastnikom, żeby Wojtek się nie nudził
13
Komentator o grze Valencii: "to po prostu dzisiaj nie ma sensu" xD
0
@partymaker teoretycznie jak wbiegasz w pole karne, to zawsze jest pozycja na strzał dla napastnika. Ale wtedy miał dobrą opcję podania po prostu.
6
Szkoda tej Valencii. Powinniśmy tak gnoić jakieś Getafe i inne Espanyole, a nie ich.
0
@norbi77 Tylko nie na każdego przeciwnika to jest dobry sposób. Nie przypadkiem klasyczne dziewiątki są cały czas w cenie.
0
@partymaker trzeba wymagać najwyższej jakości, żeby tą ligę mistrzów wygrać xD
0
@partymaker Teraz dostał podanko akurat na strzał, więc to dobry wybór.
Wcześniej niekoniecznie.
0
@partymaker Jak wygrywamy z Valencią 4:0 to może sobie próbować, ale beczeć będziemy wszyscy jak w trudnym meczu będzie tak robił
0
@matirix20 ma, bo jest świetny, ale gdyby na siłę nie chciał strzelać, to miałby jeszcze więcej
0
Ale ten ich bramkarz to dramat jest
0
@partymaker bo gra ostatnio samolubnie
0
Yamal teraz będzie strzelał z każdej akcji.
Tęsknię za Yamalem z początku sezonu, kiedy częściej szukał podań.
0
A mógł podać
0
@yoli no właśnie pokazała, że ma :)
0
Podanie do środkowego obrońcy, kiedy 2 metry od niego jest dwóch napastników Valencji.
To jest jak splunięcie w twarz.
1
@kuz też mnie to irytuje, ostatnio często tak ma
1
W sumie to największą krzywdę Wojtkowi to robią nasi obrońcy xD
0
Może przy tej bramce miał mało do powiedzenia, ale ten bramkarz Valencii to taki średni bym powiedział
5
Populacja zwolenników Penii zmniejsza się.
0
Prawie tak łatwo jak z Realem
0
Od początku nie wierzyłem w tego spalonego, bo chłopaki się za bardzo boją karnych kółeczek na treningu
1
no gol to był przecież
1
Cubarsi pobudka
0
@quritto w przypadku bramkarza to jednak działa trochę inaczej