0

@La Pulgaa jak Real dziś przegra, to ja już mogę obstawiać, że wygramy to mistrzostwo.

1

@kemyt1995 w pozycji na boisku :)

0

@kanver_ no tak, ale to inny rodzaj rozgrywania. Pedri to bardziej w ataku pozycyjnym jednak. Chociaż u nas też to dobrze wygląda w tym sezonie - w takim szybkim rozgrywaniu to Yamal i Raphinia robią robotę, a nawet momentami Lewy.

0

Ale co Griezman dziś rozgrywa konterki, to nawet u nas by się taki przydał

1

@Comentateiro z nami Atleti nie istniało, tutaj widać, że mają naprawdę dobry pomysł taktycznie. Real ma piłkę, ale w takich strefach, że nic groźnego nie zrobi.

0

@lukaszbrk Myślę, że Ancelotti się z nami zgadza

61

"co byście państwo zmienili w grze Realu?" - ja bym nic nie zmieniał, jest git

26

Lenglet jest jeszcze żółty, ale żeby się nie dojrzał w drugiej połowie

2

@partymaker on dziś macha tylko łapami jak Araujo

0

@Ramon_Villaverde no i przynajmniej było ciekawie, a jak milczą to jest jednak niesmak :)

0

Z taką obroną to Real nawet od City dostanie

1

Taktycznie Atleti kozacko jak na razie. Obrona dobra i kontry dobre.

0

podanko jak Messi w prajmie

1

Ale wyszli spod tego pressingu, jak profesory

0

@Ramon_Villaverde no pewnie masz rację, to pewnie jest powód, ale ja uważam, że jednak warto mieć jaja i czasami coś powiedzieć. :) Nie trzeba od razu walić prosto z mostu, ale można to jakoś z klasą skomentować.

Myślę, że taki Szpakowski coś by powiedział xD

1

Bellingham to najlepsza osoba, żeby teraz rozmawiać z arbitrem xDD

0

Sędzie jaki smutny, że musi tego karnego podyktować xD

0

karny 100%, liga Negreiry :)

1

chyba karny

0

@Traba727 Atleti lubi biegać, a Real nie za bardzo

1

Atleti dobrze kombinuje, bo Real się męczy w tym ataku

0

@Ramon_Villaverde trzeba być dzbanem, żeby za krytykowanie bluzgów na sędziego stawiać komentatorów po którejś ze stron

1

Brawo Vini, tak trzymać!

0

@Ramon_Villaverde cokolwiek, jakiś komentarz, spodziewałbym się, że niezbyt pochlebny.
Ale nawet jakby go pochwalili za dobre zachowanie, to by było lepsze niż cisza :)

0

Najbardziej irytuje mnie poprawność polityczna komentatorów w takich sytuacjach.

2

to było do sędziego? xD

0

@regatta52 otóż nie :)

1

Zawodnik bez którego nie byłoby tylu trofeów dla Realu. On napędzał całą lewą stronę tej drużyny.

2

Ale on by śmigał na lewej jeśli Flick by go ogarnął tak jak pozostałych

0

@Messiargentynczyk Szansę ma. Nie dużą, ale ma, bo Nawrocki jest słabym kandydatem. Jeśli ktokolwiek ma szansę poza pierwszą dwójką, to Mentzen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?