ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@La Pulgaa jak Real dziś przegra, to ja już mogę obstawiać, że wygramy to mistrzostwo.
1
@kemyt1995 w pozycji na boisku :)
0
@kanver_ no tak, ale to inny rodzaj rozgrywania. Pedri to bardziej w ataku pozycyjnym jednak. Chociaż u nas też to dobrze wygląda w tym sezonie - w takim szybkim rozgrywaniu to Yamal i Raphinia robią robotę, a nawet momentami Lewy.
0
Ale co Griezman dziś rozgrywa konterki, to nawet u nas by się taki przydał
1
@Comentateiro z nami Atleti nie istniało, tutaj widać, że mają naprawdę dobry pomysł taktycznie. Real ma piłkę, ale w takich strefach, że nic groźnego nie zrobi.
0
@lukaszbrk Myślę, że Ancelotti się z nami zgadza
61
"co byście państwo zmienili w grze Realu?" - ja bym nic nie zmieniał, jest git
26
Lenglet jest jeszcze żółty, ale żeby się nie dojrzał w drugiej połowie
2
@partymaker on dziś macha tylko łapami jak Araujo
0
@Ramon_Villaverde no i przynajmniej było ciekawie, a jak milczą to jest jednak niesmak :)
0
Z taką obroną to Real nawet od City dostanie
1
Taktycznie Atleti kozacko jak na razie. Obrona dobra i kontry dobre.
0
podanko jak Messi w prajmie
1
Ale wyszli spod tego pressingu, jak profesory
0
@Ramon_Villaverde no pewnie masz rację, to pewnie jest powód, ale ja uważam, że jednak warto mieć jaja i czasami coś powiedzieć. :) Nie trzeba od razu walić prosto z mostu, ale można to jakoś z klasą skomentować.
Myślę, że taki Szpakowski coś by powiedział xD
1
Bellingham to najlepsza osoba, żeby teraz rozmawiać z arbitrem xDD
0
Sędzie jaki smutny, że musi tego karnego podyktować xD
0
karny 100%, liga Negreiry :)
1
chyba karny
0
@Traba727 Atleti lubi biegać, a Real nie za bardzo
1
Atleti dobrze kombinuje, bo Real się męczy w tym ataku
0
@Ramon_Villaverde trzeba być dzbanem, żeby za krytykowanie bluzgów na sędziego stawiać komentatorów po którejś ze stron
1
Brawo Vini, tak trzymać!
0
@Ramon_Villaverde cokolwiek, jakiś komentarz, spodziewałbym się, że niezbyt pochlebny.
Ale nawet jakby go pochwalili za dobre zachowanie, to by było lepsze niż cisza :)
0
Najbardziej irytuje mnie poprawność polityczna komentatorów w takich sytuacjach.
2
to było do sędziego? xD
0
@regatta52 otóż nie :)
1
Zawodnik bez którego nie byłoby tylu trofeów dla Realu. On napędzał całą lewą stronę tej drużyny.
2
Ale on by śmigał na lewej jeśli Flick by go ogarnął tak jak pozostałych
0
@Messiargentynczyk Szansę ma. Nie dużą, ale ma, bo Nawrocki jest słabym kandydatem. Jeśli ktokolwiek ma szansę poza pierwszą dwójką, to Mentzen.