0

@norbi77 i 0 przegranych meczów :)

0

Najgorszy mecz linii obrony w tym sezonie

3

@lukaszbrk ale nie przegraliśmy nigdy

2

@Derean Oni z Włoch są, to mają we krwi obronę

0

Jak to jest, że nikt nie umie strzelać rzutów wolnych tak jak kiedyś?
Inna piłka? Lepsi bramkarze? Lepiej ustawiane mury?

3

@Lionel_Messi10 od kilku meczów

0

@BISHBASHBOSH Też mam takie wrażenie. Lewy przynajmniej fizycznie powalczył z nimi.

0

@abram3k ta dziura była z metra, ustawił się dobrze, nic nie poradzisz z takiej odległości. Rękoma możesz machać, ale nóg już nie przestawisz.

11

Wylewy w obronie jak siemasz, a ludzie mają jakieś pretensje do Szczęsnego xD

1

Araujo dzisiaj prawdziwa weryfikacja i niestety nie dojeżdża

1

@D10SLEO jemu to by metr do tej piłki zabrakło :)

3

Coś czuję, że trafimy na tego Dembele w prajmie

3

Robert świetnie w walce o piłkę. Kilka dobrych akcji dzięki temu mamy.

2

Wojtek piąstką prawie asysta któregośtam stopnia

0

W Pedriego wstąpił Busquets w prajmie na chwilę

0

Wojtek ma 4 wynik jeśli chodzi o kontakty z piłką, zaraz po trójce obrońców oprócz Balde.
To wiele mówi o naszej grze. :)

0

@Rupert_Haubica bajerant to siwy był

0

@Gronek grać potrafi, wygrywać nie potrafi :)

0

Ale tam będzie ofensywa u City w drugiej połowie

1

Jeden z lepszych pressingów jaki widziałem przeciwko Barcelonie

1

obrona dramat

0

Na początku sezonu w takich sytuacjach Yamal szukał podań i na dobre to wszystkim wychodziło

0

Atalanta świetna w ustawieniu

0

Kounde siłownia procentuje, zepchnął gościa jak dzieciaka

4

Ale co Balde chciał Wojtka sprawdzić za tą akcję z Benficą to jego xD

13

O takiego Wojtka walczyłem

3

@Roobo a co miał zrobić? trudne piłki dostaje

0

@Donnie_Darko Jasne, dla każdego co innego jest ważne. Szanuję takie podejście.
Ja podchodzę do tego czysto dietetycznie i smak ma drugorzędne znaczenie. Szybko, zdrowo i wygodnie. Jestem na tyle niewybredny, że mógłbym jeść steki bez jakichkolwiek przypraw. :)

0

Nikt nie przewiduje Inakiego, więc pewnie dziś on zagra znając Flicka. :)

1

@Donnie_Darko a u mnie wychodzi super, aż sam jestem zaskoczony. No i jednak te parę minut zaoszczędzonego czasu jest warte więcej niż jakieś nieistotne szczegóły. :) Wsadzasz, zapominasz i sam woła jak skończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?