ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 i 0 przegranych meczów :)
0
Najgorszy mecz linii obrony w tym sezonie
3
@lukaszbrk ale nie przegraliśmy nigdy
2
@Derean Oni z Włoch są, to mają we krwi obronę
0
Jak to jest, że nikt nie umie strzelać rzutów wolnych tak jak kiedyś?
Inna piłka? Lepsi bramkarze? Lepiej ustawiane mury?
3
@Lionel_Messi10 od kilku meczów
0
@BISHBASHBOSH Też mam takie wrażenie. Lewy przynajmniej fizycznie powalczył z nimi.
0
@abram3k ta dziura była z metra, ustawił się dobrze, nic nie poradzisz z takiej odległości. Rękoma możesz machać, ale nóg już nie przestawisz.
11
Wylewy w obronie jak siemasz, a ludzie mają jakieś pretensje do Szczęsnego xD
1
Araujo dzisiaj prawdziwa weryfikacja i niestety nie dojeżdża
1
@D10SLEO jemu to by metr do tej piłki zabrakło :)
3
Coś czuję, że trafimy na tego Dembele w prajmie
3
Robert świetnie w walce o piłkę. Kilka dobrych akcji dzięki temu mamy.
2
Wojtek piąstką prawie asysta któregośtam stopnia
0
W Pedriego wstąpił Busquets w prajmie na chwilę
0
Wojtek ma 4 wynik jeśli chodzi o kontakty z piłką, zaraz po trójce obrońców oprócz Balde.
To wiele mówi o naszej grze. :)
0
@Rupert_Haubica bajerant to siwy był
0
@Gronek grać potrafi, wygrywać nie potrafi :)
0
Ale tam będzie ofensywa u City w drugiej połowie
1
Jeden z lepszych pressingów jaki widziałem przeciwko Barcelonie
1
obrona dramat
0
Na początku sezonu w takich sytuacjach Yamal szukał podań i na dobre to wszystkim wychodziło
0
Atalanta świetna w ustawieniu
0
Kounde siłownia procentuje, zepchnął gościa jak dzieciaka
4
Ale co Balde chciał Wojtka sprawdzić za tą akcję z Benficą to jego xD
13
O takiego Wojtka walczyłem
3
@Roobo a co miał zrobić? trudne piłki dostaje
0
@Donnie_Darko Jasne, dla każdego co innego jest ważne. Szanuję takie podejście.
Ja podchodzę do tego czysto dietetycznie i smak ma drugorzędne znaczenie. Szybko, zdrowo i wygodnie. Jestem na tyle niewybredny, że mógłbym jeść steki bez jakichkolwiek przypraw. :)
0
Nikt nie przewiduje Inakiego, więc pewnie dziś on zagra znając Flicka. :)
1
@Donnie_Darko a u mnie wychodzi super, aż sam jestem zaskoczony. No i jednak te parę minut zaoszczędzonego czasu jest warte więcej niż jakieś nieistotne szczegóły. :) Wsadzasz, zapominasz i sam woła jak skończy.