ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@OzzyFCB to chyba nawet pani prezes, ciekawe na ile ma jaja do mówienia takich rzeczy :)
0
Jak coś to puchar nie jest istotny. Real celuje w Ligę Mistrzów.
0
@gumaz proszę bardzo
0
I bardzo ładnie
0
@Values ale w jaki sposób ukradł?
0
Ciekawe. Drugi bramkarz w pucharze to już tradycja.
Albo faktycznie jakaś spina na linii Flick - Pena albo po prostu Flick chce dać Wojtkowi jak najwięcej meczów, żeby się ograł.
Druga opcja mniej sensacyjna i ku niej bym się skłaniał.
2
Niech odpoczywa, po takich urazach najważniejsza jest regeneracja, żeby to nie miało wpływu na przyszłość.
0
Super, ale jeszcze grać byś zaczął
2
Dziękuję Pan Tebas
0
@lysy1015 czyli jakby 25% pewnego zysku zamiast 100% hipotetycznego
0
@Mankind tak, a co to zmienia?
3
Takimi meczami wygrywa się drugie miejsce w lidze
1
@barcanawieki Co to w ogóle za argument, że nie popełnił błędów.
Jest wielu słabych bramkarzy, którzy nie popełniają rażących błędów. Ale to nie zmienia faktu, że są słabi i nie dają wartości dodanej dla drużyny.
0
@Cvzx Najśmieszniejsze jest to, że to prawda
41
Wojtek szef, nawet brawa dostał xD
0
Dobrze nasi teraz dają się faulować.
Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. :)
0
Teraz to sobie mogą faulować xD
5
Szczena taki rzut z upadkiem jak wczoraj ten bramkarz w meczu z Realem, co sobie bark prawie uszkodził
1
Jak zwykle dramaty o 14.
Ta godzina to jest jednak duża zmiana dla zawodników. Mega dużo niedokładności.
0
Wojciech Neuer
0
Dobra decyzja Flicka.
Zdrowie najważniejsze, ale też w tym meczu potrzebujemy zawodników w 100% sprawnych.
4
@Encore Właśnie rzuciłeś klątwę roku. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie Ci jutro przypominać tego komentarza xD
3
Najgorsze, że ten mecz jutro o 14. O tej godzinie pamiętam, że dramaty były ostatnio
0
Już bym prawie zapomniał.
Ale trzeba przypomnieć, że bohaterem dzisiejszego spotkania jest Kylian Mbappe!
0
@kanver_ Ale przynajmniej ktoś tak w końcu gra przeciwko Realowi, bo do tej pory to każdy z nimi otwarty futbol próbował grać i kończyło się jak zawsze.
1
No i w najważniejszym momencie sezonu Realowi się zaczyna palić grunt pod nogami. :)
0
@mrboom Ale obecnie wydaje się, że Espanyol jest bardziej kataloński niż miał być.
0
@mrboom Generalnie to historycznie nazwa "espanyol" miała wskazywać, że to klub dla hiszpańskich graczy, w odróżnieniu od FC Barcelony, gdzie grali głównie zagraniczni zawodnicy. Generalnie dla kontrastu z Barcą.
0
@mrboom Bo to klub z Katalonii? :)
1
Ćwiąkała gada o świetnej formie Realu jakby meczów nie oglądał