1

@OzzyFCB to chyba nawet pani prezes, ciekawe na ile ma jaja do mówienia takich rzeczy :)

0

Jak coś to puchar nie jest istotny. Real celuje w Ligę Mistrzów.

0

@gumaz proszę bardzo

0

I bardzo ładnie

0

@Values ale w jaki sposób ukradł?

0

Ciekawe. Drugi bramkarz w pucharze to już tradycja.
Albo faktycznie jakaś spina na linii Flick - Pena albo po prostu Flick chce dać Wojtkowi jak najwięcej meczów, żeby się ograł.
Druga opcja mniej sensacyjna i ku niej bym się skłaniał.

2

Niech odpoczywa, po takich urazach najważniejsza jest regeneracja, żeby to nie miało wpływu na przyszłość.

0

Super, ale jeszcze grać byś zaczął

2

Dziękuję Pan Tebas

0

@lysy1015 czyli jakby 25% pewnego zysku zamiast 100% hipotetycznego

0

@Mankind tak, a co to zmienia?

3

Takimi meczami wygrywa się drugie miejsce w lidze

1

@barcanawieki Co to w ogóle za argument, że nie popełnił błędów.
Jest wielu słabych bramkarzy, którzy nie popełniają rażących błędów. Ale to nie zmienia faktu, że są słabi i nie dają wartości dodanej dla drużyny.

0

@Cvzx Najśmieszniejsze jest to, że to prawda

41

Wojtek szef, nawet brawa dostał xD

0

Dobrze nasi teraz dają się faulować.
Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. :)

0

Teraz to sobie mogą faulować xD

5

Szczena taki rzut z upadkiem jak wczoraj ten bramkarz w meczu z Realem, co sobie bark prawie uszkodził

1

Jak zwykle dramaty o 14.
Ta godzina to jest jednak duża zmiana dla zawodników. Mega dużo niedokładności.

0

Wojciech Neuer

0

Dobra decyzja Flicka.
Zdrowie najważniejsze, ale też w tym meczu potrzebujemy zawodników w 100% sprawnych.

4

@Encore Właśnie rzuciłeś klątwę roku. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie Ci jutro przypominać tego komentarza xD

3

Najgorsze, że ten mecz jutro o 14. O tej godzinie pamiętam, że dramaty były ostatnio

0

Już bym prawie zapomniał.
Ale trzeba przypomnieć, że bohaterem dzisiejszego spotkania jest Kylian Mbappe!

0

@kanver_ Ale przynajmniej ktoś tak w końcu gra przeciwko Realowi, bo do tej pory to każdy z nimi otwarty futbol próbował grać i kończyło się jak zawsze.

1

No i w najważniejszym momencie sezonu Realowi się zaczyna palić grunt pod nogami. :)

0

@mrboom Ale obecnie wydaje się, że Espanyol jest bardziej kataloński niż miał być.

0

@mrboom Generalnie to historycznie nazwa "espanyol" miała wskazywać, że to klub dla hiszpańskich graczy, w odróżnieniu od FC Barcelony, gdzie grali głównie zagraniczni zawodnicy. Generalnie dla kontrastu z Barcą.

0

@mrboom Bo to klub z Katalonii? :)

1

Ćwiąkała gada o świetnej formie Realu jakby meczów nie oglądał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?