3

Jakbym był szejkiem od City i bym oglądał ten mecz to by mi się portfel w kieszeni otwierał

0

@Katalonik97 Trudno coś pokazać, jak wokół ciebie polska liga biega

0

@SinMistico chyba 80 sekund

0

@Kgorecki2500 Jak lubię Muska to tutaj się trochę odkleił

0

@barcelonaLM Gość już się nie liczy w polityce i jest kukiełką Tuska, to jedyne co może robić to hejtować Mentzena :)

0

Dobra, jak przełączę na PSG to może coś City wsadzi xD

0

@Kitek1640 Rayo to by ich zabiegało na śmierć

2

Barcelona w tym sezonie to biega ze 3 razy szybciej od tego City

1

City w ogóle nie potrafi pressować tego Realu. A robią to skutecznie nawet ogórki z ligi hiszpańskiej.

0

Możemy zrobić deal życia i sprzedać im Inakiego Pene :)

1

Ale bramkarz im się wylosował w tym sezonie xD

0

@partymaker To dalej wyjątki. A do tego dzisiaj mamy takie czasy, że piłka się profesjonalizuje i praktycznie każdy bramkarz jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Różnice między bramkarzami są bardzo małe - robią je często właśnie wzrost i doświadczenie.

0

Czyżby Nico miał dziś zniszczyć marzenia Realu Madryt? :)

0

@Barcatroll Wyjątki się zdarzają, ale to tylko wyjątki.

0

0

@matirix20 tu nawet te 3cm mają znaczenie. Postaw Oblaka obok Penii, a zobaczysz jaka to jest różnica postury i oddziaływanie psychologiczne na napastników.

0

Gość ma 185cm (1cm więcej od Penii) i niestety tego nie przeskoczy. Może jest nowym Casillasem, zobaczymy, ale jak szukamy wśród młodych kogoś na przyszłość, to jednak to jest ważny czynnik.

2

@Rejn jest tak odkąd pamiętam i w sumie to nawet fajne, że można czasami dowiedzieć się o czym się mówi w Hiszpanii w kontekście innych sportów

0

Prawidłowo, twarde prawo, ale prawo

0

Ale trzeba przyznać, że dobre jest to Rayo

0

@Arkadio90 wybrałeś zły sezon na taką opinię :)

0

Brakuje Kounde na prawym skrzydle, bo Fort to raczej zachowawczo gra

4

Pedri dzisiaj ukradł 60% talentu Yamalowi

1

Yamal jakby nie był Yamalem, to już by go kibice zlinczowali

2

@Michall99 po to właśnie cała maszyna medialna Realu robi szopkę

1

@soczeq ale tutaj to słuszna decyzja sędziego

0

@Faro nie Szczęsnego, tylko blokował Inigo ewidentnie

3

Ale sędzia odważny, że bez VARu taką decyzję podjął. Szacunek.

1

Ten gość na spalonym blokował Martineza, więc ma sens ta decyzja.

0

Raczej gol, chyba, że uznali, że ten napastnik wpływał na grę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?