ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jakbym był szejkiem od City i bym oglądał ten mecz to by mi się portfel w kieszeni otwierał
0
@Katalonik97 Trudno coś pokazać, jak wokół ciebie polska liga biega
0
@SinMistico chyba 80 sekund
0
@Kgorecki2500 Jak lubię Muska to tutaj się trochę odkleił
0
@barcelonaLM Gość już się nie liczy w polityce i jest kukiełką Tuska, to jedyne co może robić to hejtować Mentzena :)
0
Dobra, jak przełączę na PSG to może coś City wsadzi xD
0
@Kitek1640 Rayo to by ich zabiegało na śmierć
2
Barcelona w tym sezonie to biega ze 3 razy szybciej od tego City
1
City w ogóle nie potrafi pressować tego Realu. A robią to skutecznie nawet ogórki z ligi hiszpańskiej.
0
Możemy zrobić deal życia i sprzedać im Inakiego Pene :)
1
Ale bramkarz im się wylosował w tym sezonie xD
0
@partymaker To dalej wyjątki. A do tego dzisiaj mamy takie czasy, że piłka się profesjonalizuje i praktycznie każdy bramkarz jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Różnice między bramkarzami są bardzo małe - robią je często właśnie wzrost i doświadczenie.
0
Czyżby Nico miał dziś zniszczyć marzenia Realu Madryt? :)
0
@Barcatroll Wyjątki się zdarzają, ale to tylko wyjątki.
0
@lithotripter oby
0
@matirix20 tu nawet te 3cm mają znaczenie. Postaw Oblaka obok Penii, a zobaczysz jaka to jest różnica postury i oddziaływanie psychologiczne na napastników.
0
Gość ma 185cm (1cm więcej od Penii) i niestety tego nie przeskoczy. Może jest nowym Casillasem, zobaczymy, ale jak szukamy wśród młodych kogoś na przyszłość, to jednak to jest ważny czynnik.
2
@Rejn jest tak odkąd pamiętam i w sumie to nawet fajne, że można czasami dowiedzieć się o czym się mówi w Hiszpanii w kontekście innych sportów
0
Prawidłowo, twarde prawo, ale prawo
0
Ale trzeba przyznać, że dobre jest to Rayo
0
@Arkadio90 wybrałeś zły sezon na taką opinię :)
0
Brakuje Kounde na prawym skrzydle, bo Fort to raczej zachowawczo gra
4
Pedri dzisiaj ukradł 60% talentu Yamalowi
1
Yamal jakby nie był Yamalem, to już by go kibice zlinczowali
2
@Michall99 po to właśnie cała maszyna medialna Realu robi szopkę
1
@soczeq ale tutaj to słuszna decyzja sędziego
0
@Faro nie Szczęsnego, tylko blokował Inigo ewidentnie
3
Ale sędzia odważny, że bez VARu taką decyzję podjął. Szacunek.
1
Ten gość na spalonym blokował Martineza, więc ma sens ta decyzja.
0
Raczej gol, chyba, że uznali, że ten napastnik wpływał na grę?