ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uu, czyli w rewanżu nie zagra Camavinga. Pograne.
1
"tanie efekciarstwo Viniciusa Juniora"
xDD
0
Koniec. Real jest zbyt cienki w tym sezonie, żeby to unieść.
1
Myślałem, że takie gole z wolnych już się nie zdarzają.
Messi jeszcze czasami coś strzelał, wcześniej Cristiano, ale to dawno temu.
0
O sukinkot, ale pajęczynę zdjął
43
Gdyby nie Kurtuła, to ta drużyna by nie istniała
2
Wow, jak ja dawno nie widziałem takiej bramki z wolnego.
Dziś już nikt nie umie strzelać wolnych.
3
Ten sędzia jakiś nasmarowany
0
Szkoda, ale jeśli nie gra, to znaczy, że pewnie nie wrócił do odpowiedniego poziomu po tej kontuzji.
Przecież nie będą go na siłę wstawiać do składu, bo inni też chcieliby pograć.
2
Mega fajny mecz do oglądania.
1
@Goralkov Akurat trochę spędziłem. Na takim poziomie liczy się na takie interwencje. On się tu trochę zagapił i dał się złapać na złej pozycji, wiele mu nie zabrakło za co szacun. Taki Pena by na 95% nawet nie wyskoczył.
1
Szczęsny powinien wyciągnąć
18
Jakby Yamal nie zapomniał, że ma kolegów, to byłby spokój
3
Z każdym meczem Flick coraz bardziej rozgryza Atletico taktycznie.
0
Jeśli czerwona nie za to, to za co?
11
Wcale mu się nie dziwie. Już od wielu meczów mówię, że koledzy niezbyt często go zauważają. Na początku sezonu dużo częściej go szukali.
0
Oni chyba byli w Boliwii czy gdzieś tam gdzie jest bardzo wysoko, więc nic dziwnego, że organizm dostał w kość.
4
No i elegancko. Przynajmniej w reprezentacji sobie pogra. :)
0
@Luciano99 o każdym trenerze będziemy mówić tak samo. Nawet jak Guardiola tu przyjdzie to bata z tego nie ukręci przez 10 dni w roku.
Ja już byłem przeciwnikiem zwalniania Michniewicza. Już lepsza stabilność i kontynuacja niż zmiany trenera co parę miesięcy.
0
@Trojanek23 tak, podczas kilku zgrupowań w roku nauczył ich kopać piłkę.
Trener w reprezentacji to jest gość, który ma ładnie na konferencji prasowej się zaprezentować.
Może co najwyżej jakąś ogólną taktykę ustawić i tyle, za mało czasu na coś innego.
0
@FcPortoFan1999 a poza tym trener w reprezentacji, a trener w klubie (gdzie trenuje na co dzień) to zupełnie dwa różne zwierzęta
2
Najśmieszniejsze jest to, że ludzie już znowu chcą zmieniać trenera, tak jakby trener miał jakiś istotny wpływ na grę reprezentacji. xD
Zmiana trenera co pół roku na pewno nam pomoże, na pewno tym razem się uda.
1
@NeroTFP1 Przecież ta dziennikarka jest znana ze swojej głupoty i nękania posłów w sejmie pod kiblem.
Według mnie dobrze zrobił. On się musi odcinać od takich głupich pytań, bo gdyby tego nie robił to tego typu dziennikarze by mu żyć nie dali i pytali w kółko o jakieś bzdury.
0
Ale trzeba przyznać, że przy tych 2 golach to nas Atleti rozklepało książkowo. Klasa.
0
@Pitinho on chyba musiał się już przyzwyczaić :)
0
@michal26 on jest świetny, ale nawet ciężko wskazać na jakiej pozycji. Ni to dziewiątka, ni to skrzydłowy, nie wiem czy był jakiś podobny piłkarz, który coś większego osiągnął. Henry mi się kojarzy, że grał trochę podobnie, ale to już tak dawno, że nie pamiętam.
0
Atleti kolejny mecz z Espanyolem na wyjeździe. Hehe.
1
@betleyoneDEjong Dokładnie. Lewy i Ferran to dwa zupełnie inne typy napastników.
1
Hahah, najlepiej.
I na takie akcje Ferran jest właśnie idealny :)
0
Atleti to dopiero ma teraz dużo drewna na boisku