0

@Tigermaus Może trochę przegiąłem, przepraszam, emocje.

1

Ten Inter jest słaby jak Real Madryt

11

Jednak brakowało w tym meczu Roberta, były ze 2-3 akcje idealne do tego, żeby dobić Real i się nie męczyć.

0

Czerwone dostali tylko Rudiger i Lucas?

3

Piłka nożna spać nie można

0

@kuz jak to 4?

1

@norbi77 przycisnęli bardzo fizycznie, ale spuchli potem

1

Ten gol Pedriego to mistrzostwo na każdym poziomie.
Jaki tam lej po bombie był przed polem karnym xD

1

12 goli w trzech meczach strzelonych Realowi. :))

0

koronacja jest na tvp sport online

1

@Comentateiro Kounde

1

Po tej wczorajszej akcji z sędziami to jeszcze większe upokorzenie dla Realu i dodatkowo marketingowa wtopa. :)

5

Ferran MVP?
Kounde powinien być

0

Smakuje jeszcze lepiej wiedząc, że to nas sędzia skrzywdził

0

jak zwierzęta, jak zwierzęta

1

Pooootwór!

2

Spoko, zwycięstwo będzie lepiej smakowało

0

trochę przyNeymarzył

6

Pięknie Raphinha to zrobił, nakręcił tego karnego jak profesjonalny Neymar

0

karny tam jest jak nic

1

Real osłabł, zmiękł, spuchł

0

Szpakowski jaki czarnowidz, już chciał Viniego skontuzjować xD

0

Już myślałem, że tego nie strzeli
uffff

1

Jeeeeeeeeeeest!!!!!!!!
Teraz jechać ich!

1

Strzelimy to jeszcze

1

Dobra, teraz wszystko na jedną kartę!

2

Tam już 3 kartki za dyskusję powinny być

0

Flick dobrze kombinuje, bo tu trzeba drugą strzelić

0

Ten uśmieszek Flicka, on jest w swoim żywiole :)

1

Rafa zostaje po treningu i trenuje strzały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?