0

Ludzie, żaden bramkarz by tego nie wyjął, rykoszet i tyle.

0

Ter Stegen nie miał nic do powiedzenia, ale wpuszczona brama to zawsze mały uśmiech dla Wojtka. :)

8

Mam nadzieję, że Pedri zejdzie w połowie też odpocznie

3

@clyde trzeba też sobie powiedzieć, że gdyby chłopak prześladował dziewczynę, to sytuacja zostałaby rozwiązana bardzo szybko.
A że dziewczyna prześladowała chłopaka, to nikt nie zwraca uwagi.

3

@LukaszJ Ale teraz powiedział dość wyraźnie, że nie rozważa zmiany. Już po tym "obnażeniu", które według mnie jest przesadzone. Tylko w jednym golu można mieć pretensje, że mógł zrobić więcej, a do tego miał 2-3 dobre wyjścia na przedpole.

2

Dość wyraźnie powiedział, że nie rozważa zmiany na bramce na koniec sezonu.
Typowy clickbait.

0

@Marcelinho99 To raczej taki symboliczny występ, ale też nie uważam tego za dobry pomysł. Im więcej Szczęsny w bramce, tym bardziej będzie w rytmie.

2

@Comentateiro I bardzo dobrze, bo właśnie o widowisko tu chodzi, dzięki temu jest to świetna rozrywka.

Chociaż z drugiej strony boli, że zawodnicy tacy jak Pedri nie są wystarczająco doceniani.

3

Jeśli chcecie, żeby PSG nie wygrało finału LM, to powinniście kibicować Barcelonie.
Bo to Barcelona ma największe szanse na wygranie z PSG w finale LM.

0

Bardzo dobry pomysł z dużymi rotacjami.
Według mnie Lamin też powinien odpocząć.

16

Powinni mocno zaryzykować i wpuścić bardzo wielu młodych.
Na Inter trzeba być wypoczętym.

3

@Lewangoooolsky Bez wysokiej obrony nie byłoby tak skutecznego kontrpressingu.

39

Inter miał duże szczęście, że wsadził te gole.

0

Niesamowitą skuteczność ma ten Inter

1

Szczęsny dzisiaj lepiej na przedpolu niż na linii. :)

0

uff całe szczęście
Teraz jeszcze wbić jednego gola i będzie idealnie

0

I tu jeszcze 30 minut jest xD

0

Co za mecz to jest dzisiaj

0

@barca1squad I zupełnie inna technika strzału niż Messi. Niby bardzo podobne gole, ale Messi ładował zupełnie inaczej.

0

@Aragorn33 Gdyby głosowanie było dziś, to nie ma wątpliwości

2

Barcelona Flicka kończy erę stawiania autobusów w polu karnym.

0

@tomcias10 To prawda, chociaż Neymar też miał trochę inny. Każdy ma swój styl

1

Najlepsze jest to, że było 0:2 i człowiek się wcale jakoś bardzo nie stresował, bo wiedział, że odrobią

8

Ale co Yamal robi z tymi obrońcami to ja nie wiem
Może jeszcze nie Messi w prajmie, ale blisko.

1

W drugiej połowie należy dobić pacjenta

9

To doliczanie minut to jest jakiś żart

1

o skubany co zrobił teraz

0

Tak się zdobywa złotą piłkę!

0

Spokojnie, my tu jeszcze coś strzelimy

2

Nie widziałem takiego dwupiętrowego autokaru od czasu Mourinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?