0

Niezłą marketingową wydmuszkę nam sprzedali. Aż dziwne, że mając taką sieć skautów daliśmy się na niego nabrać.

2

Jak przetrwamy pierwsze pół godziny w tym meczu, to będzie dobrze. Ważne, żeby nie stracić szybko bramki, to coś strzelimy.

0

@Kuchar Pewnie tak, z nami czują, że mogą coś ugrać

0

@Roobo To prawda, dlatego xD

3

Piłka dla Kurtuła trochę podobna do tego, co Ter Stegen wczoraj puścił xD

0

Trzeba liczyć na to, że szybko strzelona bramka obniży czujność Realu xD

2

@Katalończyk 99 bo stary

0

Czemu oni tak potrafią z tego dystansu strzelać.
To powinno być nielegalne.

0

Real z takim Interem byłby niezdolny do zrobienia czegokolwiek w ataku. Oni muszą mieć hektar pola, jak Pedri z nimi, żeby coś zrobić.

0

@Danny Gaucho Szpakowski jest mistrzem jeśli chodzi o przekazywanie emocji. Natomiast jeśli chodzi o "warsztat lektorski" to jest bardzo przeciętny, gorszy niż większość dziennikarzy. Gada głupoty, myli fakty, zawiesza się - nie tylko teraz ze względu na wiek, ale od zawsze.

0

@Kozinho. gra jak przystało na godzinę 14. Miała kilka akcji, na razie nudy.

1

@Coutinho007 To, że La Liga straciła w ostatnich latach, to nie da się ukryć

1

@Kai0 Jakbyś gadał do rzeczy, miał trochę wiedzy i dałoby się to zrozumieć, to ja nie mam nic przeciwko :D

0

@Danny Gaucho Taki Szpakowski na przykład nie trzymałby się Twojej definicji tej pracy, a jednak jest jednym z najlepszych komentatorów w historii. Różne cechy mogą być istotne.

8

Gra Realu opiera się w dużej mierze na tym, że wiele drużyn La Liga jest słabych w ataku i Real ma świetnego bramkarza. Dzięki temu wielu zawodników nie musi wracać i mogą czekać na kontry czy liczyć na brak zorganizowania przeciwnika w obronie.

Z lepszymi drużynami, które potrafią cokolwiek atakować kończy się to źle.

0

@QQL5 Kto tak powiedział, że nie powinien. Według mnie może mieć i nadal być dobrym komentatorem.

0

@Danny Gaucho Ja tam nie rozumiem czemu powinna. Mówi wyraźnie, zrozumiale, nie mam żadnych zastrzeżeń z odbiorem meczu.

0

Co Wy macie z tą wymową R. Wielu ludzie nie wymawia i kompletnie nie przeszkadza to w ich zrozumieniu.
Ja w ogóle bym nie zwrócił uwagi, gdyby nie oburzenie tutaj. :)

0

@tbas Ciężko znaleźć dobrego bramkarza, który ma jednocześnie tak dobre warunki fizyczne. On ma tak długie łapy, że to masakra.

1

@AdrianFCB10 No właśnie widziałem to już kilka razy, spojrzałem na wiek i chyba mam odpowiedź :)

0

Czemu Aspas nie gra od pierwszej?

0

@Kuczek Ja uważam, że porzucenie "profesjonalnych" komentatorów to dobry kierunek.

0

Jak się tak porówna pressing Barcelony z pressingiem Celty teraz to jest przepaść.
My naprawdę dobrze to robimy.

2

@MesQueUnClub_87 Z tego co wymieniłeś to zdecydowanie BG 3. Warto.

3

Te mecze o 14 to zawsze taki piknik, nie ma motywacji, więc może Celta coś ugra

2

@Foton o czym Ty mówisz, bramkarz tu nie miał żadnych szans

0

@fracek13 Dalej będziemy na prowadzeniu. A Liga Mistrzów jest jednak ważniejsza

3

Faktycznie trochę słabe jest to, że jedynym skrzydłowym w całym klubie jest Yamal

1

@fracek13 po to, żeby mieć siłę na Inter. Nie wiem czego tu można nie rozumieć.

1

oho, Araujo już stresy robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?