ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezłą marketingową wydmuszkę nam sprzedali. Aż dziwne, że mając taką sieć skautów daliśmy się na niego nabrać.
2
Jak przetrwamy pierwsze pół godziny w tym meczu, to będzie dobrze. Ważne, żeby nie stracić szybko bramki, to coś strzelimy.
0
@Kuchar Pewnie tak, z nami czują, że mogą coś ugrać
0
@Roobo To prawda, dlatego xD
3
Piłka dla Kurtuła trochę podobna do tego, co Ter Stegen wczoraj puścił xD
0
Trzeba liczyć na to, że szybko strzelona bramka obniży czujność Realu xD
2
@Katalończyk 99 bo stary
0
Czemu oni tak potrafią z tego dystansu strzelać.
To powinno być nielegalne.
0
Real z takim Interem byłby niezdolny do zrobienia czegokolwiek w ataku. Oni muszą mieć hektar pola, jak Pedri z nimi, żeby coś zrobić.
0
@Danny Gaucho Szpakowski jest mistrzem jeśli chodzi o przekazywanie emocji. Natomiast jeśli chodzi o "warsztat lektorski" to jest bardzo przeciętny, gorszy niż większość dziennikarzy. Gada głupoty, myli fakty, zawiesza się - nie tylko teraz ze względu na wiek, ale od zawsze.
0
@Kozinho. gra jak przystało na godzinę 14. Miała kilka akcji, na razie nudy.
1
@Coutinho007 To, że La Liga straciła w ostatnich latach, to nie da się ukryć
1
@Kai0 Jakbyś gadał do rzeczy, miał trochę wiedzy i dałoby się to zrozumieć, to ja nie mam nic przeciwko :D
0
@Danny Gaucho Taki Szpakowski na przykład nie trzymałby się Twojej definicji tej pracy, a jednak jest jednym z najlepszych komentatorów w historii. Różne cechy mogą być istotne.
8
Gra Realu opiera się w dużej mierze na tym, że wiele drużyn La Liga jest słabych w ataku i Real ma świetnego bramkarza. Dzięki temu wielu zawodników nie musi wracać i mogą czekać na kontry czy liczyć na brak zorganizowania przeciwnika w obronie.
Z lepszymi drużynami, które potrafią cokolwiek atakować kończy się to źle.
0
@QQL5 Kto tak powiedział, że nie powinien. Według mnie może mieć i nadal być dobrym komentatorem.
0
@Danny Gaucho Ja tam nie rozumiem czemu powinna. Mówi wyraźnie, zrozumiale, nie mam żadnych zastrzeżeń z odbiorem meczu.
0
Co Wy macie z tą wymową R. Wielu ludzie nie wymawia i kompletnie nie przeszkadza to w ich zrozumieniu.
Ja w ogóle bym nie zwrócił uwagi, gdyby nie oburzenie tutaj. :)
0
@tbas Ciężko znaleźć dobrego bramkarza, który ma jednocześnie tak dobre warunki fizyczne. On ma tak długie łapy, że to masakra.
1
@AdrianFCB10 No właśnie widziałem to już kilka razy, spojrzałem na wiek i chyba mam odpowiedź :)
0
Czemu Aspas nie gra od pierwszej?
0
@Kuczek Ja uważam, że porzucenie "profesjonalnych" komentatorów to dobry kierunek.
0
Jak się tak porówna pressing Barcelony z pressingiem Celty teraz to jest przepaść.
My naprawdę dobrze to robimy.
2
@MesQueUnClub_87 Z tego co wymieniłeś to zdecydowanie BG 3. Warto.
3
Te mecze o 14 to zawsze taki piknik, nie ma motywacji, więc może Celta coś ugra
2
@Foton o czym Ty mówisz, bramkarz tu nie miał żadnych szans
0
@fracek13 Dalej będziemy na prowadzeniu. A Liga Mistrzów jest jednak ważniejsza
3
Faktycznie trochę słabe jest to, że jedynym skrzydłowym w całym klubie jest Yamal
1
@fracek13 po to, żeby mieć siłę na Inter. Nie wiem czego tu można nie rozumieć.
1
oho, Araujo już stresy robi