5

Trzeba piątą strzelić i zabić ten mecz

2

Rafa się chyba słupka przestraszył

0

@Faro to jedyna dobra taktyka, trzeba ich dobić.
Obrona to by był największy błąd.

2

Tak się kończy oszczędzanie energii

2

Dać pograć Araujo trochę do końca sezonu i sprzedać go za dobrą cenę

0

Oszukały nas te warunki fizyczne Araujo.
A mogło być tak pięknie.

1

Christensen wygrał pierwszy skład

0

@VamoSBarca88 dziękować

2

Flick wyciąga wnioski, to wcale nie jest takie częste :)

0

@VamoSBarca88 a czemu?

1

Ech, mało brakowało

1

Pdf to Raul Asensjo?

1

@buglikos jedynie po spalonych

0

Nawet spalony znowu działa

0

@partymaker chyba lepiej iść do przodu i ich dobić. Z taką obroną Realu to kwestia czasu

3

@PatrychoO tak do boku, że byłoby sam na sam gdyby nie faul

3

@Hosh on daje motywacje do strzelania goli xD

0

@partymaker niektórzy mówią, że nie był przed bramką, ale to bzdura. Według mnie nie

0

o rzecz kurde, co za mecz
Mecz sezonu, kolejny z rzędu

0

brawo linia spalonego :)

0

Robercik niech wejdzie i wyprzedzi Kyliana, to już w ogóle będzie pogrom

3

Jeszcze bardziej boli, że z tym Interem nie wygraliśmy

1

Aston Martin > Jorge Lucas

0

Rafa nie chce oddać Yamalowi złotej piłki xD
Strach pomyśleć jak Robert wejdzie i będzie chciał pichichi zrobić

0

Raphinha kosmiczna akcja

0

Mbappe nurek jaki niepocieszony

0

nie ma kontaktu chyba

0

co ten dzieciak robi znowu

0

Wojtek gra chyba dziś najwyżej ever xDD

0

@BezglutenowyPedri to była taka pacha bardziej, a nie ręka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?