ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 z Polakami to nie jest nic zaskakującego akurat xD
0
@Coutinho007 No ładnie sobie radził w tym sezonie, w sumie super opcja
1
@SeWo77 jakoś bym go nie widział, wydaje mi się, że profil Lewego dużo bardziej pasuje do naszego stylu gry.
Myślę, że Lewy i Ferran to są 2 modelowe profile, z których można korzystać w zależności od taktyki.
0
@Krzysztof1987 Muszę przyznać, że miło się patrzyło co ten baton robił z Realem w LM
1
@Coutinho007 Przede wszystkim przy obecnej ilości meczów można by było trochę nimi rotować, bo w tym sezonie było ewidentnie widać zmęczenie.
8
Trzeba przyznać, że koncepcja Nico na lewej stronie naprawdę rozbudza wyobraźnię. Ale te kontrataki by jeździły. Nawet teraz z Raphinhą wyglądało to super, ale taki Nico potrafi jeszcze wcisnąć buta w ziemię.
Atak byłby dużo bardziej symetryczny. Potrojenie Yamala otworzyłoby drugą stronę.
Czy oprócz Nico widzicie jeszcze innego LSa, który robiłby duży wiatr?
0
Dodałbym jakiegoś dobrego bocznego obrońcę i być może fizycznego DMa jako marzenie Flicka.
1
@Uukasz_93 koniecznie trzeba kogoś na lewe skrzydło a jednocześnie zmiennika dla Yamala. Bo obecnie jak nam Yamal wypadnie, to jesteśmy bezzębni.
0
@bodzio10 W innych klubach już sporo słychać jednak, jak na razie mam niedosyt :)
3
@Criss18Barca no ale powiedzmy sobie szczerze, kto chce oglądać kobiecy boks..
0
Ale cisza o potencjalnych transferach u nas
2
Niech powalczy o pierwszy skład. Od Stegena w tym sezonie gorszy nie jest.
0
Majorka odrobiła lekcje i nieźle próbuje przeszkadzać w strzałach z dystansu
0
Bramkarz forma jak z Barceloną
10
@Encore obecnie chyba jeden z lepszych. W świecie polaryzacji perełka.
1
Bellingham robi wrażenie jeśli chodzi o budowę, kawał bydlaka z niego
0
Ale Realowi się nie chce. Nawet jak przegrywają to nie biegają nic
1
Niech Real wygra, to może jeszcze Robercik coś wciśnie
0
ale jaja, świetnie to strzelił
0
Nie być może, tylko na pewno
0
To był piękny mecz. Dobranoc la ramblo.
0
Dziennikarz co dał na koniec
0
@maroon W PRLu też wszyscy tak pięknie mówili i udawali ideowych. Według mnie to on jest ideowy do pierwszej większej szansy na władzę.
5
Zandberg odnalazłby się świetnie w PRLu z jego światopoglądem
1
@Nazio_87 chyba nawet Andrzej nie robi tego tak dobrze
4
Ale jak Nawrockiego wyuczyli gestykulacji to jest mistrzostwo świata
8
Przy każdej wypowiedzi Senyszyn zdaję sobie sprawę jaki zbiór pokemonów tu mamy
0
@Szmulek a bez przedsiębiorców pracowników. Więc może uznajmy, że wszyscy budują. :)
0
@VegetaPolska oj, żebyś się nie zdziwił jak wielu ludzi zwraca na to uwagę :)
5
Jakby ją rozjechał na koniec, to by było już za grubo i by został uznany za fanatyka.
Chyba dobra decyzja, że powiedział to co planował.