0

@Krzysztof1987 z Polakami to nie jest nic zaskakującego akurat xD

0

@Coutinho007 No ładnie sobie radził w tym sezonie, w sumie super opcja

1

@SeWo77 jakoś bym go nie widział, wydaje mi się, że profil Lewego dużo bardziej pasuje do naszego stylu gry.
Myślę, że Lewy i Ferran to są 2 modelowe profile, z których można korzystać w zależności od taktyki.

0

@Krzysztof1987 Muszę przyznać, że miło się patrzyło co ten baton robił z Realem w LM

1

@Coutinho007 Przede wszystkim przy obecnej ilości meczów można by było trochę nimi rotować, bo w tym sezonie było ewidentnie widać zmęczenie.

8

Trzeba przyznać, że koncepcja Nico na lewej stronie naprawdę rozbudza wyobraźnię. Ale te kontrataki by jeździły. Nawet teraz z Raphinhą wyglądało to super, ale taki Nico potrafi jeszcze wcisnąć buta w ziemię.
Atak byłby dużo bardziej symetryczny. Potrojenie Yamala otworzyłoby drugą stronę.

Czy oprócz Nico widzicie jeszcze innego LSa, który robiłby duży wiatr?

0

Dodałbym jakiegoś dobrego bocznego obrońcę i być może fizycznego DMa jako marzenie Flicka.

1

@Uukasz_93 koniecznie trzeba kogoś na lewe skrzydło a jednocześnie zmiennika dla Yamala. Bo obecnie jak nam Yamal wypadnie, to jesteśmy bezzębni.

0

@bodzio10 W innych klubach już sporo słychać jednak, jak na razie mam niedosyt :)

3

@Criss18Barca no ale powiedzmy sobie szczerze, kto chce oglądać kobiecy boks..

0

Ale cisza o potencjalnych transferach u nas

2

Niech powalczy o pierwszy skład. Od Stegena w tym sezonie gorszy nie jest.

0

Majorka odrobiła lekcje i nieźle próbuje przeszkadzać w strzałach z dystansu

0

Bramkarz forma jak z Barceloną

10

@Encore obecnie chyba jeden z lepszych. W świecie polaryzacji perełka.

1

Bellingham robi wrażenie jeśli chodzi o budowę, kawał bydlaka z niego

0

Ale Realowi się nie chce. Nawet jak przegrywają to nie biegają nic

1

Niech Real wygra, to może jeszcze Robercik coś wciśnie

0

ale jaja, świetnie to strzelił

0

Nie być może, tylko na pewno

0

To był piękny mecz. Dobranoc la ramblo.

0

Dziennikarz co dał na koniec

0

@maroon W PRLu też wszyscy tak pięknie mówili i udawali ideowych. Według mnie to on jest ideowy do pierwszej większej szansy na władzę.

5

Zandberg odnalazłby się świetnie w PRLu z jego światopoglądem

1

@Nazio_87 chyba nawet Andrzej nie robi tego tak dobrze

4

Ale jak Nawrockiego wyuczyli gestykulacji to jest mistrzostwo świata

8

Przy każdej wypowiedzi Senyszyn zdaję sobie sprawę jaki zbiór pokemonów tu mamy

0

@Szmulek a bez przedsiębiorców pracowników. Więc może uznajmy, że wszyscy budują. :)

0

@VegetaPolska oj, żebyś się nie zdziwił jak wielu ludzi zwraca na to uwagę :)

5

Jakby ją rozjechał na koniec, to by było już za grubo i by został uznany za fanatyka.
Chyba dobra decyzja, że powiedział to co planował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?