2

To ile hajsu popłynie do Paryża? 100mln?
Kto bogatemu zabroni. :)

0

Co ten Real w obronie robi xDD

1

Ojej, ale wylewy, aż mi szkoda tego Realu

1

Asensjo, ten talent z Madrytu

2

Masakra jak mało jakościowych lewych skrzydłowych jest dostępnych na rynku.

1

To może teraz Messi zdejmie klątwę z numeru 10.
Fati, jednak nie odchodź!

0

@PeterMaro No przecież to Messi go przeklął i po nim już nikt z tym numerem nie będzie grał dobrze

1

Najbardziej mi się podobają informacje w sprawie Fatiego.
To jest konkret. :)

3

Ten numer jest przeklęty, Lamine zacznie teraz grać piach

1

Niech biorą, ten gość nam zepsuł już tyle meczów, że warto :)

0

Ma trochę racji. Sama czapka, to tylko jeden nieistotny czynnik.

0

@4Fabregas4 jeden mecz, nic wcześniej, nic później

0

@Messiasz2 no generalnie to ostatnio we wszystkich transferach FFP jest problemem.
FFP jest problemem całej ligi.

2

@wyrek no tak, prawda, plus dodatkowo ta delegitymizacja mandatu prezydenta.
Ale ja trochę nie rozumiem kto tam stwierdził u nich, że im się to opłaca.
Bo według mnie przegrają na tym jeszcze bardziej.

1

@Jersi1 ktokolwiek kto zastąpi Balde i Kounde na jakimś rozsądnym poziomie.

0

@malicinho kiedy Bernal się wyleczy? Oby był w stanie się przygotować do sezonu.

2

@Kai0 mam to samo, niby lato, a człowiek się musi bać o gardło w nocy xD

5

@wyrek Ale oni są odklejeni.
W sumie ciężko stwierdzić jaki jest tego cel.
Zrobić z siebie kompletnych idiotów i odklejeńców tylko po to, żeby zdelegitymizować trochę mandat Nawrockiego?

To jeszcze bardziej przyśpieszy spadek poparcia rządzącej koalicji.

0

Jeśli Nico i ten Szwecki skrzydłowy przyjdą, to będzie to już niezłe okienko transferowe.

Brakuje jeszcze bocznego obrońcy i fizycznego DM'a, ale na to pewnie już nie ma co liczyć.

0

@4Fabregas4 Fati nie grał, bo był beznadziejny, a nie dlatego, że nie znalazłyby się dla niego minuty.

0

Za niewielkie pieniądze spoko opcja jako zmiennik Yamala.
Szklanka, ale to nie ma być podstawowy zawodnik, więc będzie czas, żeby medycy Flicka go ogarnęli.

3

No i ma rację, taka prawda

0

Ale lipa, że Robercik zszedł. Kylian sobie nastrzelał karnych

0

@BORO_12 a czemu lepiej spaść do czwartej?

0

Jakiś czas temu był chyba plan, żeby awansować do 2 ligi, a tutaj takie rzeczy

0

@Natenczas Jakoś nie mam przekonania, że to jest ten poziom, ale jakby mnie przekonał, to bym się nie obraził. Na pewno lepiej mieć takiego gościa na ławce niż nie mieć.

0

@Messiah10 nie mówi, bo jest cisza wyborcza :)

0

@July_6_BcN Trochę tak, ale ja jednak w weekend najczęściej mam fazę na robienie czegoś, najchętniej na dworze :)

1

@agaFCB to prawda!

6

Człowiek przyjechał na wieś, żeby odpocząć od tej betonozy, a tu taka pogoda.
Dramat jakiś tej wiosny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?