ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To ile hajsu popłynie do Paryża? 100mln?
Kto bogatemu zabroni. :)
0
Co ten Real w obronie robi xDD
1
Ojej, ale wylewy, aż mi szkoda tego Realu
1
Asensjo, ten talent z Madrytu
2
Masakra jak mało jakościowych lewych skrzydłowych jest dostępnych na rynku.
1
To może teraz Messi zdejmie klątwę z numeru 10.
Fati, jednak nie odchodź!
0
@PeterMaro No przecież to Messi go przeklął i po nim już nikt z tym numerem nie będzie grał dobrze
1
Najbardziej mi się podobają informacje w sprawie Fatiego.
To jest konkret. :)
3
Ten numer jest przeklęty, Lamine zacznie teraz grać piach
1
Niech biorą, ten gość nam zepsuł już tyle meczów, że warto :)
0
Ma trochę racji. Sama czapka, to tylko jeden nieistotny czynnik.
0
@4Fabregas4 jeden mecz, nic wcześniej, nic później
0
@Messiasz2 no generalnie to ostatnio we wszystkich transferach FFP jest problemem.
FFP jest problemem całej ligi.
2
@wyrek no tak, prawda, plus dodatkowo ta delegitymizacja mandatu prezydenta.
Ale ja trochę nie rozumiem kto tam stwierdził u nich, że im się to opłaca.
Bo według mnie przegrają na tym jeszcze bardziej.
1
@Jersi1 ktokolwiek kto zastąpi Balde i Kounde na jakimś rozsądnym poziomie.
0
@malicinho kiedy Bernal się wyleczy? Oby był w stanie się przygotować do sezonu.
2
@Kai0 mam to samo, niby lato, a człowiek się musi bać o gardło w nocy xD
5
@wyrek Ale oni są odklejeni.
W sumie ciężko stwierdzić jaki jest tego cel.
Zrobić z siebie kompletnych idiotów i odklejeńców tylko po to, żeby zdelegitymizować trochę mandat Nawrockiego?
To jeszcze bardziej przyśpieszy spadek poparcia rządzącej koalicji.
0
Jeśli Nico i ten Szwecki skrzydłowy przyjdą, to będzie to już niezłe okienko transferowe.
Brakuje jeszcze bocznego obrońcy i fizycznego DM'a, ale na to pewnie już nie ma co liczyć.
0
@4Fabregas4 Fati nie grał, bo był beznadziejny, a nie dlatego, że nie znalazłyby się dla niego minuty.
0
Za niewielkie pieniądze spoko opcja jako zmiennik Yamala.
Szklanka, ale to nie ma być podstawowy zawodnik, więc będzie czas, żeby medycy Flicka go ogarnęli.
3
No i ma rację, taka prawda
0
Ale lipa, że Robercik zszedł. Kylian sobie nastrzelał karnych
0
@BORO_12 a czemu lepiej spaść do czwartej?
0
Jakiś czas temu był chyba plan, żeby awansować do 2 ligi, a tutaj takie rzeczy
0
@Natenczas Jakoś nie mam przekonania, że to jest ten poziom, ale jakby mnie przekonał, to bym się nie obraził. Na pewno lepiej mieć takiego gościa na ławce niż nie mieć.
0
@Messiah10 nie mówi, bo jest cisza wyborcza :)
0
@July_6_BcN Trochę tak, ale ja jednak w weekend najczęściej mam fazę na robienie czegoś, najchętniej na dworze :)
1
@agaFCB to prawda!
6
Człowiek przyjechał na wieś, żeby odpocząć od tej betonozy, a tu taka pogoda.
Dramat jakiś tej wiosny.