ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to mało jest tematów, w których Hołownia nie zmienił zdania, więc można go podobnie zapytać o cokolwiek.
0
Braun mógł trochę bardziej docisnąć Nawrockiego
2
Trzaskowski był kreowany jako młody i przystojny polityk, a tu wygląda jakby miał 60 lat.
4
Jak na razie to wszystko w tej debacie sprzyja Mentzenowi.
Nawet Senyszyn i Biejat xD
0
@BorzyKrzys przede wszystkim różnica w makijażach rzuca się w oczy
3
Senyszyn podała Mentzenowi na pustą bramkę
0
@Inmate nikt nie mówi o (jedynie) prywatnych kasach chorych.
1
Nawet Hołownia wbił Rafałowi nóż w plecy
0
@Piotrek1993 bo robi po prostu dobre Show
1
Kasy chorych, a nie prywatna ochrona zdrowia
13
Hołownia trochę na siłę próbuje atakować Mentzena i średnio mu to wyszło
1
@D10SLEO on się dobrze bawi
0
Jakubiak jaki grymas na twarzy podczas krytykowania PiSu przez Senyszyn.
Ale on się spisowiał.
3
Pytanie o seniorów do Senyszyn jest samo w sobie mega śmieszne xD
0
Braun bardzo spokojnie, bez utarczek, bez cwaniakowania. Ciekawe jak na niego.
0
@turhiay Jak ktoś go nie znał wcześniej, to po tej debacie może się nie jorgnąć co ten gość naprawdę myśli
8
Ta Biejat jest mega bezbarwna. Pewnie Zandberg ją wyprzedzi.
1
@John_Doe nie od dziś to robi
3
@ali3gator Żeby nie było, to uważam, że Nawrocki jest fatalnym kandydatem. :)
6
Trzaskowskiemu się naprawdę źle wylosował ten Nawrocki obok.
Oczekiwania były takie, że Nawrocki będzie tu jechany, a Trzaskowski wypada przy nim tragicznie.
6
Tak jak teraz patrzę na ubiór tej Schnepf, ona w środku i po bokach ci goście, to Stanowki miał rację z tą kapłanką propagandy xD Jak księża za ołtarzem.
0
@Inmate ja mam wrażenie, że to RODO jest wymierzone w obywateli i mniejsze firmy, którzy muszą się z nim użerać.
1
@July_6_BcN Głupi na pewno nie jest, całkiem wykształcony i w dłuższych wypowiedziach ciekawy.
Ale kompletnie nie umie w media. :)
0
@Hosh ja mam 2 i zacząłem się bać
13
Woch jest trochę memiczny, ale w sumie porusza wiele istotnych tematów i nawet celnie uderza
2
@D10SLEO ale to jest cyrk, że ona jest dziennikarką TVP
4
Sklejenie Adriana z Andrzejem już się nie odklei.
3
@Konradowskyy O czym Ty w ogóle piszesz. Poczytaj najpierw i zapoznaj się z programem zanim zaczniesz oceniać.
4
@L4ngusta on chyba w to wierzy po prostu
45
@Konradowskyy Jeśli ktoś wierzy, że dzięki politykowi będzie bogaty, to raczej ma coś nie po kolei w głowie.
Mentzen ma dobry program i jest w nim wiarygodny.