0

@Trojanek23 konkrety? xD

0

@Trojanek23 A kto konkretnie nawołuje?

0

@Eto'o9 R10 Z tych 3 też wolę Grimaldo. Co nie zmienia faktu, że każdy transfer byłby małym sukcesem.

0

@PatrychoO Troglodyta, ale cholernie skuteczny, więc bym nie płakał.
Ale ja też bym wolał tych dwóch pozostałych.

0

@Trojanek23 A co konkretnie masz na myśli? Jak dla mnie to obecnie Konfederacja wyraźnie się wyróżnia.

0

Jakby jeszcze przyszedł jakiś Cancelo, Dumfries czy Grimaldo, to byłoby tu w sumie całkiem potężne okienko w naszym wykonaniu.

1

@tbas Jeśli jest potrzeba to czemu nie. 10mln za jakościowego grajka w naszej sytuacji finansowej to nie jest zła opcja.

Nie za bardzo są alternatywy.

0

Szybko i z zaskoczenia, nawet Ćwiąkała się nie jorgnął i filmu nie wypuścił :)

0

@Herbert Często rozpoczęcie etapów prac jest zależne od biurokracji, więc to nie do końca tak.

Ale żeby nie było, to uważam, że to również w dużej mierze nie udolność i szwagierstwo naszego zarządu. :)

2

Transfer pod kątem cena/jakość bardzo dobry.
A nawet wypożyczenie, a nie transfer, więc małe ryzyko, a jak mu forma siądzie, to mamy wiatr na lewej stronie.

Dobra decyzja w obecnej sytuacji.

0

Trochę cyrk, chociaż częściowo to wina przepisów i biurokracji, która jest kompletnie nieprzewidywalna i nie da się przewidzieć ile potrwają procedury.

W Polsce jest to samo, wiele inwestycji ma nieokreślone daty oddania, ze względu na przepisy, a nie samą szybkość prac.

0

@Ciuus Raphinha nie grał jako typowy lewoskrzydłowy.
To, że na obrazkach taktycznych był na lewej, nie znaczy, że grał jako skrzydłowy.

7

Robercik jeszcze trzyma poziom, największa dziura to jest lewe skrzydło, a nie napastnik.

0

@Pawlak1992 Myślę, że chłopak może zrównoważyć ten numer jeszcze czym innym, czego jemu i wszystkim życzę. :)

1

@Criss18Barca Ja też raczej nie daję napiwków, bo uznaję to za zasadniczo niejasną i nieuczciwą grę.

Cena całości powinna być zawarta w cenie zamówienia i z góry znana, bez żadnych niespodzianek.

0

@Lewytogoat Nigdy u Flicka.

3

@tomek1656 zachować prawo wykupu i git. Jak Bernal wejdzie na dobry poziom, to przyda się zdecydowanie bardziej ze względu na warunki fizyczne.

1

@Nazio_87 Jeśli Ci się podobają i spełniają Twoje oczekiwania, to miej w poważaniu "ekspertów" :)

2

Ten transfer nie ma sensu. Niby potrzebujemy LS, ale nie za wszelką cenę. Już lepiej się przemęczyć z tym Rashfordem albo jakimś innym średnim skrzydłowym z potencjałem.

1

No i elegancko, jak dostaniemy za niego kasę i zwolni listę płac, to będzie sukces.

12

@Comentateiro gorzej - ten dyskomfort zawiera polskie znaki :)

5

Mam takie wrażenie, że on stylówką i sposobem bycia/gry idealnie pasuje do Milanu.

0

Nieładnie Hektor, jak tak będziesz dalej robić, to nie pograsz za dużo i Kounde nam się zmęczy.

Nie rób tak więcej.

1

@Bolton śmiechy śmiechami, ale już kiedyś mieliśmy na prawym i dobrze na tym wyszliśmy. ;)

0

@giacomoleopardi No lewicowe, bo w filozofii lewicy leży ingerowanie w dobrowolne umowy. Nie ma w tym nic śmiesznego, taka prawda, jest to mocno ugruntowane historycznie.

Oczywiście - mamy prawo oceniać Yamala za ich zatrudnianie i ja też raczej nie pochwalam takich rozrywek, ale to nie zmienia faktu, że nikt nie powinien ingerować w to, że obie strony zgodziły się dobrowolnie na jakiś układ. Bez znaczenia, w jakim celu ich zatrudnił - to ich sprawa, a nie żadnych instytucji.

26

Lewicowe bzdury. Najlepiej zakazać karłom pracować i niech czekają na zasiłek.

Przecież nikt ich do tego nie musza, to dobrowolna transakcja, wszyscy na tym korzystają.

1

@Faro Dokładnie, niesamowita praca i przygotowanie taktyczne

1

Przede wszystkim Chelsea taktycznie jest świetnie ustawione.
PSG nie może rozwinąć skrzydeł i ich atuty nie są w ogóle widoczne.
Brawo dla trenera, który odrobił lekcje.

0

@natanvip po prostu PSG to był napompowany balonik

0

@Walpiano z jakiegoś powodu nie jest mi znana ta historia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?