2

W sumie to prawdę powiedział :)

10

i bardzo dobrze, w słusznej sprawie wbiegł

6

W tej drużynie grał jakiś taki młody chłopak, Lamay, czy jakoś tak.
Ktoś pamięta?

2

Obrońcy Getafe muszę mieć niezły mindfuck, wchodzi jakiś 18-latek, zmiennik mało znany, a i tak ich miesza na skrzydle.
W sumie dzień w biurze.

0

Ale z Martina to się kocur zrobił

0

@directedbyfcb Lewy też, bardzo często jest na pozycji, ale nie dostaje podania

0

@Outlook ale też koledzy dużo bardziej go szukają

1

łysy z barcelony się uruchomił

1

czy to nie jest co najmniej żółta?

6

całkiem dobry tytuł :)

0

@Inmessionate10 dokładnie tak jak każdy jeździec bez głowy. Z tym, że on ma jednak tą szybkość, drybling i strzał.

19

Ale to jest komunikacyjna tragedia ze strony klubu xD

0

@grzechu1999 Rashford to jest taki sporo lepszy Deulofeu albo inny jeździec bez głowy. Klucz w tym, że jest sporo lepszy, szybszy, więc naprawdę potrafi narobić wiatru.

Jak nabierze trochę pewności i uspokoi głowę, to może być kotem.

1

@culedawid o mężczyznę też trzeba dbać ;)

2

@wyrek W Polsce pewnie nigdy nie będzie doceniony, tylko głównie za granicą

3

Pedriego nie doceniają tylko ludzie, którzy go nie oglądali.
Tak samo jest z Lewandowskim i Yamalem.

0

tak się kończy gra na czas, już trochę nasi siedli

0

@zurek1207 i tak nas miażdżyli od początku - co by nie mówić to oni byli od nas 2 razy więksi i równie dobrze wybiegani, nasi się od nich odbijali jak od ściany.

0

@lucca87 Albo nas zmiażdżą fizycznie jak Monaco w zeszłym sezonie, albo ich zabiegamy i zamęczymy podaniami. Na dwoje babka wróżyła. :)

0

@Lukiss Rozwija się, bo są w to pompowane pieniądze na siłę.
To, że fanów przybywa, to żaden sukces, bo jak nie było ich prawie wcale, to trudno, żeby nie udało się wygenerować trochę większej ilości.
99% klubów kobiecych nie jest samowystarczalnych i finansuje je piłka męska, a umowy sponsorskie są zawierane po prostu przy okazji drużyn męskich, bo inaczej sponsorom by się to nie opłacało.
Taka jest prawda.

Nawet pomimo tego kwoty są mało istotne.
Ale może i dobrze, że klub wstrzelił się w ten trend, choć nadal uważam, że dużego znaczenia to nie ma.

3

Kobiecy futbol, co to ma za znaczenie.. :)

0

ale fart jak zwykle

0

nie ma ręki tutaj

0

@Tuc a nie jest tak teraz?

0

wiadomo, że on leży tylko dlatego, żeby wywrzeć presję na czerwoną kartkę :)

0

będzie czerwo czy nie?

0

co ten komentator orgazmu dostaje jak ktoś piłkarza Realu sfauluje

7

"nie wiem jak ocenić ten atak na piłkę" xDD

10

Jak nam Real zostawi tyle miejsca w środku, to ten Huisen i Czuameni będą się jeszcze 2 tygodnie po meczu kręcić

0

Ale Real gra piach jak się zmęczył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?