ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W sumie to prawdę powiedział :)
10
i bardzo dobrze, w słusznej sprawie wbiegł
6
W tej drużynie grał jakiś taki młody chłopak, Lamay, czy jakoś tak.
Ktoś pamięta?
2
Obrońcy Getafe muszę mieć niezły mindfuck, wchodzi jakiś 18-latek, zmiennik mało znany, a i tak ich miesza na skrzydle.
W sumie dzień w biurze.
0
Ale z Martina to się kocur zrobił
0
@directedbyfcb Lewy też, bardzo często jest na pozycji, ale nie dostaje podania
0
@Outlook ale też koledzy dużo bardziej go szukają
1
łysy z barcelony się uruchomił
1
czy to nie jest co najmniej żółta?
6
całkiem dobry tytuł :)
0
@Inmessionate10 dokładnie tak jak każdy jeździec bez głowy. Z tym, że on ma jednak tą szybkość, drybling i strzał.
19
Ale to jest komunikacyjna tragedia ze strony klubu xD
0
@grzechu1999 Rashford to jest taki sporo lepszy Deulofeu albo inny jeździec bez głowy. Klucz w tym, że jest sporo lepszy, szybszy, więc naprawdę potrafi narobić wiatru.
Jak nabierze trochę pewności i uspokoi głowę, to może być kotem.
1
@culedawid o mężczyznę też trzeba dbać ;)
2
@wyrek W Polsce pewnie nigdy nie będzie doceniony, tylko głównie za granicą
3
Pedriego nie doceniają tylko ludzie, którzy go nie oglądali.
Tak samo jest z Lewandowskim i Yamalem.
0
tak się kończy gra na czas, już trochę nasi siedli
0
@zurek1207 i tak nas miażdżyli od początku - co by nie mówić to oni byli od nas 2 razy więksi i równie dobrze wybiegani, nasi się od nich odbijali jak od ściany.
0
@lucca87 Albo nas zmiażdżą fizycznie jak Monaco w zeszłym sezonie, albo ich zabiegamy i zamęczymy podaniami. Na dwoje babka wróżyła. :)
0
@Lukiss Rozwija się, bo są w to pompowane pieniądze na siłę.
To, że fanów przybywa, to żaden sukces, bo jak nie było ich prawie wcale, to trudno, żeby nie udało się wygenerować trochę większej ilości.
99% klubów kobiecych nie jest samowystarczalnych i finansuje je piłka męska, a umowy sponsorskie są zawierane po prostu przy okazji drużyn męskich, bo inaczej sponsorom by się to nie opłacało.
Taka jest prawda.
Nawet pomimo tego kwoty są mało istotne.
Ale może i dobrze, że klub wstrzelił się w ten trend, choć nadal uważam, że dużego znaczenia to nie ma.
3
Kobiecy futbol, co to ma za znaczenie.. :)
0
ale fart jak zwykle
0
nie ma ręki tutaj
0
@Tuc a nie jest tak teraz?
0
wiadomo, że on leży tylko dlatego, żeby wywrzeć presję na czerwoną kartkę :)
0
będzie czerwo czy nie?
0
co ten komentator orgazmu dostaje jak ktoś piłkarza Realu sfauluje
7
"nie wiem jak ocenić ten atak na piłkę" xDD
10
Jak nam Real zostawi tyle miejsca w środku, to ten Huisen i Czuameni będą się jeszcze 2 tygodnie po meczu kręcić
0
Ale Real gra piach jak się zmęczył