ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale kocur z tego Alvareza, wszystkie środki ze skarpety Laporty i Bartomeu powinniśmy wyłożyć, żeby go ściągnąć
0
Ten Huisen to naprawdę potężny obrońca jest
0
@Gary ale przecież my już mamy segregację śmieci. W jaki sposób ten program ma magicznie zadbać o środowisko? On nabije tylko kasę dużym firmom.
Egoistyczne jest Twoje myślenie o tym programie, bo Ty tak już robisz i myślisz, że wszyscy będą się tak zachowywać.
0
Mbappe też potwór, Real bez niego nie istnieje
0
Atletico jest potworem, Real się może dziś skończyć
0
@Gary z Twojej egoistycznej perspektywy nie ma znaczenia, ale 99% społeczeństwa zachowuje się inaczej
0
@LeoMessiiBarcaPepa bardzo lekko mówiąc :)
0
@maroon no dlatego wspomniałem o PiSie również :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa o kaucje dla plastikowych butelek i puszek
0
@FCB_dimiC ładne o-soto-gari, on judo trenował kiedyś xD
0
Macie już szafy do składowania plastikowych butelek i puszek?
Nie wiem kto głosował na tych geniuszy, ale najgorsze jest to, że PiS pewnie zrobiłby dokładnie tak samo głupio, tylko może trochę inaczej.
1
@Roobo Marnowanie czasu milionów ludzi, trzeba składować te butelki bez sensu. Ludzie, których stać nie będą tego robić, a firmy tylko będą zarabiać na kaucjach.
0
całe szczęście, że tylko mięsień
0
"Jestem rezerwowym i jeśli nic dziwnego się nie stanie, to będę."
- dziwne rzeczy się dzieją w tej Barcelonie.
Wojtek musi.
1
@jondeca Ja myślę, że jak Yamal wróci to się nie zmieścimy i strzelimy więcej
0
@Cules69 oby po kontuzji nie stracił tej sprężystości
2
Ale pech. Cieszę się, że Wojtek wraca, ale jednak urazu kolana to nikomu nie życzę.
Jakąś lekką mięśniówkę mógłby mieć, mięśnie łatwo odrastają :)
1
@Arekvip albo Tek za niego odpisuje
0
@chrissssty69 teraz u Flicka to ja bym Yaya Toure chciał, Flick lubi fizycznych DMów
0
@ef mimo wszystko Polak Rodak, a też trzyma poziom :)
0
@chrissssty69 No właśnie Pirlo też był przekozakiem, ale jednak w zupełnie innych rzeczach niż Busquets. Pirlo do Barcelony by średnio pasował. I vice versa.
3
@polcza Fejk. Flick nie zna polskiego.
0
Uhuhu, kto by pomyślał, że Wojtek tak szybko wróci, ale w sumie to trochę na to liczyłem :)
1
@BARCA1899Messi Dokładnie, Oviedo wiedziało, że będziemy grać po obręczy, więc kryli skrzydła, ale przed polem karnym był lej po bombie czasami.
Flick musi zacząć oglądać mecze z góry jak Enrique :)
6
Razem z Xavim i Iniestą tworzył najlepsze trio pomocników w historii futbolu.
Dobrze, że pozwolił zjeść swoją duszę Pedriemu. :)
0
@kejdzi zależy pod jakim kątem, bo można być wyszkolonym technicznie w różnych kierunkach, a nawet Busquets miał pewne braki.
Ale jeśli powiedz, że najlepiej wyszkolony DM w historii, to myślę, że nie ma kontrowersji.
1
Wypowiedź w temacie delafłente taka niby przezroczysta, ale pokazując, że ma to gdzieś wbił lekką szpileczkę :)
0
@Roobo Gdybyś wpuszczał Messiego z ławki, to też byś stwierdził, że czuje się świetnie wchodząc z ławki :)
0
@Fake69 dokładnie, w Realu dużo większe leszcze ładują na pałę zza pola karnego i czasami im to wychodzi na dobre, a przynajmniej przeciwnicy muszę trochę wyżej podbiegać.
0
każdy obrońca wie, że Lewy nie lubi kolanem w plecy