2

Ale kocur z tego Alvareza, wszystkie środki ze skarpety Laporty i Bartomeu powinniśmy wyłożyć, żeby go ściągnąć

0

Ten Huisen to naprawdę potężny obrońca jest

0

@Gary ale przecież my już mamy segregację śmieci. W jaki sposób ten program ma magicznie zadbać o środowisko? On nabije tylko kasę dużym firmom.

Egoistyczne jest Twoje myślenie o tym programie, bo Ty tak już robisz i myślisz, że wszyscy będą się tak zachowywać.

0

Mbappe też potwór, Real bez niego nie istnieje

0

Atletico jest potworem, Real się może dziś skończyć

0

@Gary z Twojej egoistycznej perspektywy nie ma znaczenia, ale 99% społeczeństwa zachowuje się inaczej

0

@LeoMessiiBarcaPepa bardzo lekko mówiąc :)

0

@maroon no dlatego wspomniałem o PiSie również :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa o kaucje dla plastikowych butelek i puszek

0

@FCB_dimiC ładne o-soto-gari, on judo trenował kiedyś xD

0

Macie już szafy do składowania plastikowych butelek i puszek?
Nie wiem kto głosował na tych geniuszy, ale najgorsze jest to, że PiS pewnie zrobiłby dokładnie tak samo głupio, tylko może trochę inaczej.

1

@Roobo Marnowanie czasu milionów ludzi, trzeba składować te butelki bez sensu. Ludzie, których stać nie będą tego robić, a firmy tylko będą zarabiać na kaucjach.

0

całe szczęście, że tylko mięsień

0

"Jestem rezerwowym i jeśli nic dziwnego się nie stanie, to będę."
- dziwne rzeczy się dzieją w tej Barcelonie.
Wojtek musi.

1

@jondeca Ja myślę, że jak Yamal wróci to się nie zmieścimy i strzelimy więcej

0

@Cules69 oby po kontuzji nie stracił tej sprężystości

2

Ale pech. Cieszę się, że Wojtek wraca, ale jednak urazu kolana to nikomu nie życzę.
Jakąś lekką mięśniówkę mógłby mieć, mięśnie łatwo odrastają :)

1

@Arekvip albo Tek za niego odpisuje

0

@chrissssty69 teraz u Flicka to ja bym Yaya Toure chciał, Flick lubi fizycznych DMów

0

@ef mimo wszystko Polak Rodak, a też trzyma poziom :)

0

@chrissssty69 No właśnie Pirlo też był przekozakiem, ale jednak w zupełnie innych rzeczach niż Busquets. Pirlo do Barcelony by średnio pasował. I vice versa.

3

@polcza Fejk. Flick nie zna polskiego.

0

Uhuhu, kto by pomyślał, że Wojtek tak szybko wróci, ale w sumie to trochę na to liczyłem :)

1

@BARCA1899Messi Dokładnie, Oviedo wiedziało, że będziemy grać po obręczy, więc kryli skrzydła, ale przed polem karnym był lej po bombie czasami.

Flick musi zacząć oglądać mecze z góry jak Enrique :)

6

Razem z Xavim i Iniestą tworzył najlepsze trio pomocników w historii futbolu.

Dobrze, że pozwolił zjeść swoją duszę Pedriemu. :)

0

@kejdzi zależy pod jakim kątem, bo można być wyszkolonym technicznie w różnych kierunkach, a nawet Busquets miał pewne braki.

Ale jeśli powiedz, że najlepiej wyszkolony DM w historii, to myślę, że nie ma kontrowersji.

1

Wypowiedź w temacie delafłente taka niby przezroczysta, ale pokazując, że ma to gdzieś wbił lekką szpileczkę :)

0

@Roobo Gdybyś wpuszczał Messiego z ławki, to też byś stwierdził, że czuje się świetnie wchodząc z ławki :)

0

@Fake69 dokładnie, w Realu dużo większe leszcze ładują na pałę zza pola karnego i czasami im to wychodzi na dobre, a przynajmniej przeciwnicy muszę trochę wyżej podbiegać.

0

każdy obrońca wie, że Lewy nie lubi kolanem w plecy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?