ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran to też nie jest zawodnik do gry na najwyższym poziomie
0
@Barceloniarz987 nie? :)
0
@Kinginiesta jeden pies
1
Końcówka daje trochę optymizmu
0
@Tigana Cała drużyna gra piach, a tylko Lewandowskiego się nie da oglądać
0
Araujo to niech siedzi na tej obronie, a nie napastnika udaje xD
1
Przecież tam faul był na Kounde
0
Warto było kupić Rashforda
0
Wojtek w transie
1
No w tej lidze to już nie mają wyjścia, tylko wygrywać :)
2
@Ghandi To wciąż te czasy - tylko kilka drużyn w Europie potrafi nam zabrać piłkę.
Tak nawet wyglądało pierwsze 30 minut z PSG.
A to, że nie będziemy mieć 90% posiadania i przeciwnik będzie miał swoje akcje, to zupełnie normalna rzecz.
Gra w obronie to oczywiście nasz problem po tym meczu, ale raczej obrona rozumiana jako nacisk całej drużyny, a nie gra obrońców.
1
@Cules69 Ja jestem wręcz przekonany, że jak trafimy na PSG drugi raz, to będzie to wyglądało zupełnie inaczej i to wygramy
30
Sprytne zagranie, nie będzie go w meczu z Sevillą, ale przynajmniej odpocznie i go nie zajadą na reprezentacji. :)
1
Tyle razy można o tym pisać i mówić, a najwyraźniej władze nie rozumieją, że doping ma duży wpływ na grę.
0
Bzdura, gdybyśmy utrzymali normalną intensywność z pierwszych 30 minut, to byłoby dobrze, a wcale to nie była jakaś nieziemska intensywność.
Druga sprawa, to ustawienie, które nam się rozsypało po zmianie taktyki przez PSG.
Nad tym Flick musi popracować.
Wysoka linia obrony to nie jest problem - ona powoduje, że inne problemy są bardziej wyeksponowane gdy wystąpią. Nie da się grać wysoką linią bez intensywnego i dobrze poukładanego pressingu.
0
@maciach To, że było wiadomo, że jesteśmy gorsi wcale nie było takie oczywiste :) Zaskoczyło mnie nasze słabe przygotowanie fizyczne, ale pierwsze pół godziny daje jakiś optymizm na przyszłość.
3
@Cules69 PSG w lidze francuskiej to się specjalnie nie zmęczy. Muszą wygrywać tylko na tyle, żeby im OL, Monaco i Lyon nie zagroził, a to nie jest trudne.
13
@Geble To, że chcą to normalne.
To, że rząd im na to pozwala nie jest normalne.
15
Jestem bardzo zadowolony, że Flick potrafi dobrze ocenić sytuację, a to wcale nie jest oczywiste.
Inni trenerzey by szukali wymówek, oszukiwali rzeczywistość, a on dobrze to ocenił i powiedział jak jest.
To pierwszy krok do poprawy.
2
@mientusek1407 Dokładnie, byli lepsi w drugiej połowie, ale bez przesady.
Obyśmy trafili na nich raz jeszcze w trochę lepszej formie fizycznej.
0
nie ma żadnej wypowiedzi Flicka jeszcze?
0
@add1337 gdyby Fermin był zdrowy, to on powinien grać za niego.
A Raphinha za Ferrana.
0
@Cvzx w tamtym roku na jesieni też mieliśmy zjazd. Może to planowane.
1
Nie zapominajmy też, że w pierwszej połowie graliśmy lepiej, więc nie róbmy narracji, że PSG nas zmiażdżyło. Flick potrafi wyciągać wnioski i na pewno wyciągnie je z drugiej połowy. Potencjał do zmian w składzie też mamy.
6
Gdyby szukać zawodnika meczu u nas, to chyba Eric Garcia
0
@add1337 ja mam zupełnie inne wrażenia, on spod pressingu to średnio umie wychodzić, może raz mu się udało. W odbiorze też jest słaby.
Z takim przeciwnikiem trzeba grać w 11, a nie w 10 i pół.
5
@lukaszmatusiewicz I od razu humor lepszy
2
Na początku meczu nasi kibice coś tam dawali, a potem okazało się, że znowu pół stadionu to kibice gości.
O co to chodzi, czy nikt tego nie potrafi ogarnąć?
0
@add1337 Ale Olmo kompletnie nic nie dawał, nawet w obronie
0
@KrwawiaceoczyVEB Akurat dzisiaj to zupełnie nie był problem