0

Kurła, ja nie znalem tego Pedro, a to jakiś kot jest

1

Co ten Palmer robi

1

Dembele tryb Barcelona

0

To Chealse naprawdę jest dobre. Mało kto umie tak w kontry.

1

@Comentateiro Te piłeczki chodzą identycznie jak u nas do Yamala i Raphinii

1

Ale tych długich piłeczek na uwolnienie Chelsea to by się Hansi Flick nie powstydził

0

Palmer złota piłka.

0

@Gibbon_FCB każda z dotychczasowych drużyn bała się z nimi iść na wymianę, brak pressingu, zaangażowania itd. Tu jest inaczej.

0

Z punktu widzenia klubu to jest konieczność, żeby w takiej sytuacji Pena i Stegen posiedzieli na trybunach.

2

Widać, że Chelsea to inna klasa niż poprzedni przeciwnicy PSG.
Taktycznie, fizycznie, indywidualnie.
Z nimi na pewno nie będzie tak łatwo.

0

Grają dziś dwie europejskie drużyny, czy jednak nie?

0

ładnie chelsea, ciekawe jak długo

2

@jacobFCB Trzymajcie się, łączę się w modlitwie.

1

@DanielPL Na jego miejscu nie, pisałem o tym kilka razy, że go rozumiem.
Ale z punktu widzenia interesu klubu i kibiców powinien dać spokój. :)

0

Jejku, ale nudą wieje to okienko transferowe. Ciekawe czy pod koniec coś z tego wyjdzie.

0

To jest niepojęte co się z nim stało.
Jedynym wyjaśnieniem jest chyba to, że ta kontuzja konkretnie obniżyła jego możliwości ruchowe.

4

Daj spokój Marc, zwolnij nam pensję.

2

To nie łatwe, ale to powinien być priorytet, żeby się go pozbyć ze względów finansowych.

0

W obecnej sytuacji biorąc pod uwagę koszt/efekt, to chyba nie ma lepszej opcji.
Niestety na jakiegoś kota na lewej trzeba poczekać, ale Rashford może przynajmniej odciążyć trochę prawą stronę jeśli Flick go ogarnie.

A za "oszczędności" z Nico może uda się ogarnąć kogoś na inną pozycję.

9

Śmieszne trochę, że oni mogą sobie przeczytać o swojej jutrzejszej rozmowie w mediach.

0

@partymaker Jeśli tak to ok. Po prostu widać, że inne drużyny częściej potrafią ściągać zawodników gotowych na pierwszą drużynę.

1

Masakra, że w sumie nie ma pomysłu na jakieś istotne transfery.
Oby Deco zamknął mi buzię do końca okienka.

0

W sumie jeśli chodzi o efekty to nie było ostatnio jakichś wielkich sukcesów w naszym skautingu.
A porównując się z innymi wielkimi klubami, to mam wrażenie, że oni zdecydowanie częściej ściągają jakieś perełki spoza swoich klubów.

10

Tu chyba ważne są też sprawy rodzinne, więc trudno mieć do niego pretensje, no ale klub powinien to jakoś rozwiązać.

0

Ale im musi po takim meczu psycha siąść. Już na początku sezonu wiedzą, że w LM nie mogą rywalizować ze wszystkimi.

1

Real cofnięty, bez pomysłu na pressing.
Chyba zatrudnili nie tego Xaviego co trzeba.

0

@luna666moon błąd, że my nikogo na tą pozycję sobie nie zaklepaliśmy. A było na to kilka lat.

0

@Janas11224 Jak już mają trenera i sztab, który potrafi ich przygotować na kluczowe mecze i globalna ilość meczów wzrosła, to zaczęła to być zaleta.

Obecnie oni są jedną z nielicznych drużyn, które mogą sobie w lipcu grać na 100%.
Real odpoczywa, bo inaczej odbiłoby to się w sezonie.

31

PSG ma ten komfort, że oni okres przygotowawczy mają w lidze francuskiej przez cały sezon

1

@IrekPOL opcja, żeby to pominąć jest mocno ukryta, ale jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?