3

gdzie on ten klucz trzymał przez całą debatę

2

Ciekawe jak to będzie jak dziennikarze będą podawać rękę kandydatom na końcu

4

Ciężko to przyznać, ale Republika zorganizowała duże bardziej profesjonalne i uczciwe debaty niż TVP.

5

Braun teraz ładnie zrobił z Hołowni przystawkę

0

@MaziFCB przeczytałem to głosem Grzegorza Brauna.

1

Ja to oglądam jak dobry mecz, spoko są te debaty jak ktoś się interesuje polityką.

0

Kisnę jak Jakubiak jest cięty na dziennikarzy xD
A ten jeszcze mu pyskuje teraz

4

Niesamowite, jeszcze Woch się po Biejatowej przejchał

1

@konrad1661 boją się mu podskoczyć

15

Mentzen jak Messi asystę od słupka sobie zrobił

5

Gdyby Zandberg nie był komunistą i miał normalne poglądy, to dałoby się go lubić

0

@clyde dokładnie, taka przyjacielska

2

Dzisiejszej nocy światło nie zgaśnie w pokojach Senyszyn i Jakubiaka oraz Zandberga i Biejat.

0

O ludzie, walka. "W przeciwieństwie do Ciebie Adrian".
"Magda, o czym Ty mówisz".

1

Braun jak coś powie, to nie ma co zbierać

0

@Piotrek1993 może smartwatche mają

1

Na końcówkę wszyscy umówieni na Nawrockiego, będą dymy

0

Teraz Trzaskowski nawet celnie i Nawrocki słabo wypadł

14

Hołownia gra szefa, a jak przychodzi do konkretów to nic nie może, będzie walczył i rozmawiał.

2

Jakubiak gasi drugiego dziennikarza.
Został jeden. Kto zamknie wynik?

1

@PatrychoO czyli wniósł telefon. Nieładnie.

1

Polecam poczytać o ekspertyzach Bartoszewicza na temat alkoholu i podejrzeniach o lobbowanie na korzyść koncernów alkoholowych i tytoniowych.

0

Haha, Mentzen o piwie jak się rozwinął xDDf

1

@RoberDzik historia wolnych sobót była zupełnie inna i to nie politycy ją wprowadzili. Zrobili to dopiero po fakcie, gdy już ludzie i tak nie pracowali w soboty.

Regulowanie na siłę takich rzeczy przez polityków to nic dobrego.

3

Związki azotów trują dzieciaki

16

Trzaskowski prosi o interwencję Schnepf.
Lepiej nie mógł się postrzelić.

2

@D10SLEO w sumie jak zwykle. Bardzo sympatyczna kobieta, szkoda, że polityk.

1

@Piotrek1993 elektrykiem nie był

1

Ten krótszy czas pracy to jest chyba najgłupszy postulat jaki pojawił się w tej debacie.

4

"czy też Moskwy jak w Pana przypadku" xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?