ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
gdzie on ten klucz trzymał przez całą debatę
2
Ciekawe jak to będzie jak dziennikarze będą podawać rękę kandydatom na końcu
4
Ciężko to przyznać, ale Republika zorganizowała duże bardziej profesjonalne i uczciwe debaty niż TVP.
5
Braun teraz ładnie zrobił z Hołowni przystawkę
0
@MaziFCB przeczytałem to głosem Grzegorza Brauna.
1
Ja to oglądam jak dobry mecz, spoko są te debaty jak ktoś się interesuje polityką.
0
Kisnę jak Jakubiak jest cięty na dziennikarzy xD
A ten jeszcze mu pyskuje teraz
4
Niesamowite, jeszcze Woch się po Biejatowej przejchał
1
@konrad1661 boją się mu podskoczyć
15
Mentzen jak Messi asystę od słupka sobie zrobił
5
Gdyby Zandberg nie był komunistą i miał normalne poglądy, to dałoby się go lubić
0
@clyde dokładnie, taka przyjacielska
2
Dzisiejszej nocy światło nie zgaśnie w pokojach Senyszyn i Jakubiaka oraz Zandberga i Biejat.
0
O ludzie, walka. "W przeciwieństwie do Ciebie Adrian".
"Magda, o czym Ty mówisz".
1
Braun jak coś powie, to nie ma co zbierać
0
@Piotrek1993 może smartwatche mają
1
Na końcówkę wszyscy umówieni na Nawrockiego, będą dymy
0
Teraz Trzaskowski nawet celnie i Nawrocki słabo wypadł
14
Hołownia gra szefa, a jak przychodzi do konkretów to nic nie może, będzie walczył i rozmawiał.
2
Jakubiak gasi drugiego dziennikarza.
Został jeden. Kto zamknie wynik?
1
@PatrychoO czyli wniósł telefon. Nieładnie.
1
Polecam poczytać o ekspertyzach Bartoszewicza na temat alkoholu i podejrzeniach o lobbowanie na korzyść koncernów alkoholowych i tytoniowych.
0
Haha, Mentzen o piwie jak się rozwinął xDDf
1
@RoberDzik historia wolnych sobót była zupełnie inna i to nie politycy ją wprowadzili. Zrobili to dopiero po fakcie, gdy już ludzie i tak nie pracowali w soboty.
Regulowanie na siłę takich rzeczy przez polityków to nic dobrego.
3
Związki azotów trują dzieciaki
16
Trzaskowski prosi o interwencję Schnepf.
Lepiej nie mógł się postrzelić.
2
@D10SLEO w sumie jak zwykle. Bardzo sympatyczna kobieta, szkoda, że polityk.
1
@Piotrek1993 elektrykiem nie był
1
Ten krótszy czas pracy to jest chyba najgłupszy postulat jaki pojawił się w tej debacie.
4
"czy też Moskwy jak w Pana przypadku" xDD