0

Tam by było sam na sam gdyby nie faul, nie rozumiem tej decyzji

0

@Lewangoooolsky jak dla mnie miał, sam na sam by było

0

ale jaja z tymi sędziami.
Nie jestem jakimś znawcą przepisów, ale to chyba jest nie do obrony

0

o co tutaj chodzi, czerwona kartka

0

Najlepsza Barcelona ever

0

Mbappe z Bellim się zderzyli xDD

0

buahahaha, ale remontada

0

będzie ręka czy nie będzie

1

ale z niego jest skurczybyk, skubany

0

@trolownik on od połowy sezonu nikogo nie lubi

2

Yamal ślepy dzisiaj, ale tam Eric wychodził

4

brawo sędzia za żółtą

0

@sk13 Mimo wszystko ja chciałbym oglądać drużynę, która właśnie tak ofensywnie gra

2

Real w obronie to jeszcze większe ogóry niż my xD

27

Muszę przyznać, że Eric jest genialnym zmiennikiem i generalnie piłkarzem.
Zajebista wartość dodana dla drużyny.

5

Tah jest konieczny w przyszłym sezonie

0

@sk13 raczej nad składem obrony, a nie samą ideą obrony

0

Nie takie rzeczy w tym sezonie

5

Znowu nie ma faulu xD

0

@Bykunn a to ok, nie zwróciłem nawet uwagi

2

Łatwo przechodzimy obronę Realu, więc coś musi wpaść

0

@Encore jak to nie ma, czemu?

0

No to robi się meczycho!

0

Średni pierwszy skład, ale jest przynajmniej kim straszyć z ławki. :)

0

@Krzysztof1987 I to jest rozsądna wypowiedź!

0

Ładnie go wyczekał bramkarz. Jedyna opcja w sumie.

0

@Matheu12 Jeżeli to prawda, to niezły skandal

3

Jestem ciekawy czy był ten faul na Martinie

1

Ciśniemy Inter z Fortami, Victorami i Martinami na boisku

1

Gramy do końca, tu jeszcze mogą być emocje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?