ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam by było sam na sam gdyby nie faul, nie rozumiem tej decyzji
0
@Lewangoooolsky jak dla mnie miał, sam na sam by było
0
ale jaja z tymi sędziami.
Nie jestem jakimś znawcą przepisów, ale to chyba jest nie do obrony
0
o co tutaj chodzi, czerwona kartka
0
Najlepsza Barcelona ever
0
Mbappe z Bellim się zderzyli xDD
0
buahahaha, ale remontada
0
będzie ręka czy nie będzie
1
ale z niego jest skurczybyk, skubany
0
@trolownik on od połowy sezonu nikogo nie lubi
2
Yamal ślepy dzisiaj, ale tam Eric wychodził
4
brawo sędzia za żółtą
0
@sk13 Mimo wszystko ja chciałbym oglądać drużynę, która właśnie tak ofensywnie gra
2
Real w obronie to jeszcze większe ogóry niż my xD
27
Muszę przyznać, że Eric jest genialnym zmiennikiem i generalnie piłkarzem.
Zajebista wartość dodana dla drużyny.
5
Tah jest konieczny w przyszłym sezonie
0
@sk13 raczej nad składem obrony, a nie samą ideą obrony
0
Nie takie rzeczy w tym sezonie
5
Znowu nie ma faulu xD
0
@Bykunn a to ok, nie zwróciłem nawet uwagi
2
Łatwo przechodzimy obronę Realu, więc coś musi wpaść
0
@Encore jak to nie ma, czemu?
0
No to robi się meczycho!
0
Średni pierwszy skład, ale jest przynajmniej kim straszyć z ławki. :)
0
@Krzysztof1987 I to jest rozsądna wypowiedź!
0
Ładnie go wyczekał bramkarz. Jedyna opcja w sumie.
0
@Matheu12 Jeżeli to prawda, to niezły skandal
3
Jestem ciekawy czy był ten faul na Martinie
1
Ciśniemy Inter z Fortami, Victorami i Martinami na boisku
1
Gramy do końca, tu jeszcze mogą być emocje!