0

Ile już takich goli szybko straconych xD

5

Arsenal fajnie gra drużynowo, ale jednak brakuje trochę polotu i indywidualności

3

Niestety chyba PSG przepchnie ten półfinał, a to najbardziej nieobliczalny przeciwnik

1

@macio_944 Dembele to wariat, jest szansa, że nic nie zagra, ale niech mu się jakaś klepka przestawi w głowie, to nam hattricka strzeli xD

1

@macio_944 oglądam od paru minut i mam podobne odczucia, no ale jednak mają Dembele

0

Jak idzie PSG?
Wynik widzę, ale czy mają jakąś mega przewagę i czuć, że należy ich się bać?

0

@gadzian wtedy wygralibyśmy ligę na własnym stadionie?

4

Jeśli Real się potknie, wygramy ligę.

Jeśli Real się nie potknie, też możemy wygrać ligę. :)

0

@mkord Gangsterów, dilerów i nożowników należy wsadzać do więzień, a nie uogólniać ich na większe grupy.

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie zapewni, bo matematyki nie oszukasz. :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa No dokładnie. Wiadomo, że nie miałem na myśli skomplikowanych uszkodzeń, a raczej jakieś skręcenia.

0

@Gaucho po prostu ładnie się uśmiechnął pewnie i sędzia pomyślał, że to dobry chłopak jest

21

Mało żółtych kartek nie brzmi dobrze

0

@Gaucho To na pewno dzięki urokowi osobistemu!

1

@LeoMessiiBarcaPepa To są zupełnie 2 różne problemy, nie należy ich łączyć.

"zapewnieniu jednemu dziecku podstaw do egzystencji" - też pięknie brzmi, ale nie zapewnia utrzymania populacji. :)

0

Jakby to była kostka to spoko, ale kontuzja mięśniowa to jednak duże ryzyko

0

Alves też nie był jakimś wybitnym technikiem (choć był lepszy niż Kounde)

1

@ranger3120 Jeśli chodzi o taki świat, to polecam też Far Cry 6. Samo latanie helikopterem jest już przyjemne.

1

@partymaker bardzo dobrze, bo to ważna część tożsamości klubu i motywacja dla zawodników

2

Cała ta inba dotycząca dzieci rozwiąże się sama w ciągu pokolenia, dwóch.
Po prostu ewolucyjnie zaczną dominować kultury, w których posiadanie dzieci jest wartością. Tak było od zawsze, tak będzie teraz. Nawet niekoniecznie to muszą być kultury obce (choć to bardzo prawdopodobne), nasza również może się drastycznie zmienić.

Oczywiście w międzyczasie będziemy mieć przez to dużo problemów, ale jest szansa, że nie wyginiemy. :)

0

@draxidox akurat to dziewczynki i kobiety częściej chcą pieska. :)

0

@sergio5 trzeba przyznać, że niezły trolling xD

0

Tylko sędzia trochę sam sprawił, że był wskazywany palcem.
Albo ktoś kto wystawił go na konferencji przed meczem.

0

@clyde Kara śmierci powinna być tylko za zabójstwo z premedytacją.

Ale tutaj powinno być wieloletnie więzienie, którego pewnie nie dostanie, bo jest kobietą i matką.

2

Dobry wariat!
Dopóki jest to w granicach jakiejś przyzwoitości to nie mam nic przeciwko. :)

5

"Przykro mi Carlo, ale musimy zatrudniać silnych ludzi, którzy utrzymają Rudigera, twoi zaufani ludzie nie dadzą sobie rady".

0

@verdant To jest kwestia tego, kto wcześniej zaczął kasę ładować i zbudował drużynę, kiedy to jeszcze nie było modne.
Myślę, że to szybko przestanie być modne, bo mało kto w dłuższym terminie będzie chciał to oglądać.

1

@Sulimo kobiety to chyba dość oczywiste, że wygrają.
To byłby blamaż jakby przegrały ładując taką kasę w promocję kobiecej piłki.

3

Jeśli Inter z nami będzie tak niezorganizowany jak teraz z Romą, to oni nawet piłki nie powąchają i Lautaro nawet okazji nie będzie miał

1

@Rarenzio Jak to nie, w pierwszej połowie co najmniej 2 sytuacje idealne dla tapindowskiego, które inni zmarnowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?