ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile już takich goli szybko straconych xD
5
Arsenal fajnie gra drużynowo, ale jednak brakuje trochę polotu i indywidualności
3
Niestety chyba PSG przepchnie ten półfinał, a to najbardziej nieobliczalny przeciwnik
1
@macio_944 Dembele to wariat, jest szansa, że nic nie zagra, ale niech mu się jakaś klepka przestawi w głowie, to nam hattricka strzeli xD
1
@macio_944 oglądam od paru minut i mam podobne odczucia, no ale jednak mają Dembele
0
Jak idzie PSG?
Wynik widzę, ale czy mają jakąś mega przewagę i czuć, że należy ich się bać?
0
@gadzian wtedy wygralibyśmy ligę na własnym stadionie?
4
Jeśli Real się potknie, wygramy ligę.
Jeśli Real się nie potknie, też możemy wygrać ligę. :)
0
@mkord Gangsterów, dilerów i nożowników należy wsadzać do więzień, a nie uogólniać ich na większe grupy.
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie zapewni, bo matematyki nie oszukasz. :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa No dokładnie. Wiadomo, że nie miałem na myśli skomplikowanych uszkodzeń, a raczej jakieś skręcenia.
0
@Gaucho po prostu ładnie się uśmiechnął pewnie i sędzia pomyślał, że to dobry chłopak jest
21
Mało żółtych kartek nie brzmi dobrze
0
@Gaucho To na pewno dzięki urokowi osobistemu!
1
@LeoMessiiBarcaPepa To są zupełnie 2 różne problemy, nie należy ich łączyć.
"zapewnieniu jednemu dziecku podstaw do egzystencji" - też pięknie brzmi, ale nie zapewnia utrzymania populacji. :)
0
Jakby to była kostka to spoko, ale kontuzja mięśniowa to jednak duże ryzyko
0
Alves też nie był jakimś wybitnym technikiem (choć był lepszy niż Kounde)
1
@ranger3120 Jeśli chodzi o taki świat, to polecam też Far Cry 6. Samo latanie helikopterem jest już przyjemne.
1
@partymaker bardzo dobrze, bo to ważna część tożsamości klubu i motywacja dla zawodników
2
Cała ta inba dotycząca dzieci rozwiąże się sama w ciągu pokolenia, dwóch.
Po prostu ewolucyjnie zaczną dominować kultury, w których posiadanie dzieci jest wartością. Tak było od zawsze, tak będzie teraz. Nawet niekoniecznie to muszą być kultury obce (choć to bardzo prawdopodobne), nasza również może się drastycznie zmienić.
Oczywiście w międzyczasie będziemy mieć przez to dużo problemów, ale jest szansa, że nie wyginiemy. :)
0
@draxidox akurat to dziewczynki i kobiety częściej chcą pieska. :)
0
@sergio5 trzeba przyznać, że niezły trolling xD
0
Tylko sędzia trochę sam sprawił, że był wskazywany palcem.
Albo ktoś kto wystawił go na konferencji przed meczem.
0
@clyde Kara śmierci powinna być tylko za zabójstwo z premedytacją.
Ale tutaj powinno być wieloletnie więzienie, którego pewnie nie dostanie, bo jest kobietą i matką.
2
Dobry wariat!
Dopóki jest to w granicach jakiejś przyzwoitości to nie mam nic przeciwko. :)
5
"Przykro mi Carlo, ale musimy zatrudniać silnych ludzi, którzy utrzymają Rudigera, twoi zaufani ludzie nie dadzą sobie rady".
0
@verdant To jest kwestia tego, kto wcześniej zaczął kasę ładować i zbudował drużynę, kiedy to jeszcze nie było modne.
Myślę, że to szybko przestanie być modne, bo mało kto w dłuższym terminie będzie chciał to oglądać.
1
@Sulimo kobiety to chyba dość oczywiste, że wygrają.
To byłby blamaż jakby przegrały ładując taką kasę w promocję kobiecej piłki.
3
Jeśli Inter z nami będzie tak niezorganizowany jak teraz z Romą, to oni nawet piłki nie powąchają i Lautaro nawet okazji nie będzie miał
1
@Rarenzio Jak to nie, w pierwszej połowie co najmniej 2 sytuacje idealne dla tapindowskiego, które inni zmarnowali