ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
on wiedział, że Yamal nie strzeli
1
To wyjście Szczęsnego klasa światowa
2
@Kozinho. A była, widziałem!
4
Dobrze, że w końcu mamy bramkarza, który coś wyciąga
1
Widać, że urodził się jakiś pomysł na strzały z dystansu.
To jest dobra zmiana.
2
Te strzały Yamala to jest hit
0
A może sędzia jest naszym agentem i przekonał Real, że mogą sobie pozwolić na więcej, a teraz będą żółte leciały po kolei? :)
0
Oby ich teraz dobić drugim golem, a potem to już powinna być la zabawa.
Najgorzej jak jakiś farfocel wpadnie.
0
gdzie jest VAR, gość skrętówkę zrobił jakby w BJJ walczył
0
Martin dramat jak ma piłkę
1
Yamal co zgasił Viniego xD
0
@Janas11224 za dużo strat
0
Ancello żółta, brawo :)
0
Martin ogarnij się
0
Idealne piłki dla Lewego latają
0
Lewy by to pewnie strzelił
4
Potężny Kounde, niszczyciel lewych obrońców.
3
Fran Garcia wchodzi na zmęczonego Yamala!
0
Co oni tak ostatnio spadli z poziomem
0
@Borneo Pewnie, tego nie neguję. Ale w sumie tak później myślałem, że Endrick jest w sumie 9.
0
@Borneo Real to nawet nie ma typowej 9 w składzie
1
Dobra wiadomość, Kylian na te konterki z naszą linią obrony to jednak jest potwór, a takie wrzucanie piłek za linię obrony to jest ostatnio główny sposób na pokonanie Barcelony.
7
Ja tam jestem za Fortem, gość ma większy potencjał niż Martin - gorzej nie zagra, a może odpalić.
1
Jeśli RFEF by teraz zmienił sedziów, to takie cyrki działyby się częściej.
Wyczuliby krew i mieli świadomość, że mogą sobie wybierać takich sędziów jacy im pasują.
Ogon macha psem.
3
@SuperPatsonFCB gość gra mega ograniczonymi zasobami, balansuje na krawędzi legalności i jak do tej pory udaje mu się wyjść z tego bez szwanku.
Oczywiście, wolałbym mieć normalną sytuację w klubie, ale takie balansowanie to też jakaś umiejętność. :)
0
@lithotripter Ja bym powiedział, że niestety, ale co kto lubi. :)
0
@Ghostface wielu kandydatów jak odpowiada na te pytania, to daje odpowiedzi, które będą podobać się ludziom, a nie takie jak myślą naprawdę.
Na przykład obecnie wielu udaje, że ma poglądy Mentzena.
6
@Aragorn33 Laporta to jednak jest szef xD
3
@ali3gator Jeśli tak to taka mała nagroda Darwina się należy!
30
Czy on doznał tej kontuzji udając faul?