1

on wiedział, że Yamal nie strzeli

1

To wyjście Szczęsnego klasa światowa

2

@Kozinho. A była, widziałem!

4

Dobrze, że w końcu mamy bramkarza, który coś wyciąga

1

Widać, że urodził się jakiś pomysł na strzały z dystansu.
To jest dobra zmiana.

2

Te strzały Yamala to jest hit

0

A może sędzia jest naszym agentem i przekonał Real, że mogą sobie pozwolić na więcej, a teraz będą żółte leciały po kolei? :)

0

Oby ich teraz dobić drugim golem, a potem to już powinna być la zabawa.
Najgorzej jak jakiś farfocel wpadnie.

0

gdzie jest VAR, gość skrętówkę zrobił jakby w BJJ walczył

0

Martin dramat jak ma piłkę

1

Yamal co zgasił Viniego xD

0

@Janas11224 za dużo strat

0

Ancello żółta, brawo :)

0

Martin ogarnij się

0

Idealne piłki dla Lewego latają

0

Lewy by to pewnie strzelił

4

Potężny Kounde, niszczyciel lewych obrońców.

3

Fran Garcia wchodzi na zmęczonego Yamala!

0

Co oni tak ostatnio spadli z poziomem

0

@Borneo Pewnie, tego nie neguję. Ale w sumie tak później myślałem, że Endrick jest w sumie 9.

0

@Borneo Real to nawet nie ma typowej 9 w składzie

1

Dobra wiadomość, Kylian na te konterki z naszą linią obrony to jednak jest potwór, a takie wrzucanie piłek za linię obrony to jest ostatnio główny sposób na pokonanie Barcelony.

7

Ja tam jestem za Fortem, gość ma większy potencjał niż Martin - gorzej nie zagra, a może odpalić.

1

Jeśli RFEF by teraz zmienił sedziów, to takie cyrki działyby się częściej.
Wyczuliby krew i mieli świadomość, że mogą sobie wybierać takich sędziów jacy im pasują.
Ogon macha psem.

3

@SuperPatsonFCB gość gra mega ograniczonymi zasobami, balansuje na krawędzi legalności i jak do tej pory udaje mu się wyjść z tego bez szwanku.

Oczywiście, wolałbym mieć normalną sytuację w klubie, ale takie balansowanie to też jakaś umiejętność. :)

0

@lithotripter Ja bym powiedział, że niestety, ale co kto lubi. :)

0

@Ghostface wielu kandydatów jak odpowiada na te pytania, to daje odpowiedzi, które będą podobać się ludziom, a nie takie jak myślą naprawdę.

Na przykład obecnie wielu udaje, że ma poglądy Mentzena.

6

@Aragorn33 Laporta to jednak jest szef xD

3

@ali3gator Jeśli tak to taka mała nagroda Darwina się należy!

30

Czy on doznał tej kontuzji udając faul?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?