3

@Beztroskii najbardziej to rzuca się w oczy tracenie bramek w pierwszych minutach, co psuje cały misterny plan na dalszą część

0

@Mankind Ja nie przeczę, że to stwierdzenie faktu, ale to, że Trzaskowski też wozi ze sobą swoich ludzi autokarami to też fakt i z tego afery jego zwolennicy nie robią.
Wszyscy widzą jak jednostronnie do tego podchodzą.

0

@Aragorn33 Produkowanie masy takich naciąganych afer jest kontrskuteczne.
No ale to się okaże jeszcze w sondażach za kilka dni. Jak na razie to Trzaskowskiemu wciąż spada.

2

@Tasde Wymyślacie już te afery tak taśmowo, że nikt nie zwraca na nie uwagi xD

0

Jutro oprócz Yamala wszyscy muszą być w formie.
Najważniejszy i najbardziej emocjonujący mecz sezonu.

0

Trzeba zatrudnić ich lekarzy

1

Powrót Jedi i Nowa Nadzieja w jednym.
Oni to zrobią.

0

@Stinger_ Pytanie też jaka to pozycja, bo w sumie nie wiadomo gdzie on gra. Na pewno fakt, że zadaniowcem jest świetnym, gdzie go nie rzucisz to zagra co najmniej dobrze.

0

@greedo Jak nie zagramy jakiegoś dramatu, to myślę, że klasykiem nie ma się co przejmować.
Real oddychał rękawami już z Celtą.

0

@Poversky1000 Jeśli pierwsi zdobędziemy gola, to realny scenariusz. :)

0

@4drian0 Tylko, żeby nie krył na radar

7

@turhiay Tu raczej nikt nie chwali morderstwa, tylko zwraca uwagę, że sprawa nie była czarno-biała.

1

@Faro oby mu się odbiła tak ze 3 razy w polu bramkowym, akurat w stronę bramki przeciwnika

0

@MessiForeverTheBest Trochę tak, ale do drugiej tury to już zapomną o tym wszyscy. Najbardziej będzie oddziaływać na pierwszą.

0

@Stinger_ No tak, zgadzam się. Jutgra, Luuk czy Braithwaite nie byli na miarę Barcelony. Gavi jest o klasę wyżej.
Ale jednocześnie taki Pedri czy Yamal są o klasę wyżej od Gaviego.

1

@arasz1819 Wyborcy Nawrockiego nie zagłosują na Trzaskowskiego. Zyskają inni kandydaci, a najwięcej Mentzen, bo według badań jest drugim wyborem dla tych wyborców.
A kto zyska według Ciebie?

0

@MessiForeverTheBest Nawet jeśli będzie miał 3 miejsce, ale będzie miał kilka % więcej, to będzie to miało duże znaczenie dla całej sceny politycznej.

0

Najśmieszniejsze jest to, że na tej aferce Nawrockiego zyska najbardziej Mentzen, a nie rządowy Trzaskowski

0

@Stinger_ Nie, pewnie bliżej numeru 15. Z ławki wyprzedza go Fermin, Ferran, Araujo, być może Casado w formie.

2

@ToWinaSedziego ktokolwiek kto umie w szerokie lewe skrzydło

0

@A4ron Ja bym napisał o błędach Inakiego Penii albo Wojciecha Szczęsnego :)

3

@LambiPL zależy w którą stronę.
Jak jest za dużo białych to robi coś złego, bo rasizm.
A jak jest za dużo czarnych, to spoko.

3

@Uukasz_93 ciekawe czy kiedyś będą drużyny rasowe. Trzeba przyznać, że to mogłoby budzić emocje xD

3

@Stinger_ nie możesz mieć 20 zawodników, którzy są najlepsi na świecie. Inna sprawa, że Flick go stawia teraz na trochę innych pozycjach niż przed kontuzją. Przed kontuzją grał często np. szeroko na lewym skrzydle.

2

@meteo100 Kibicuję Mentzenowi, ale ta afera to raczej taka nadmuchana na siłę i nie zaszkodzi Nawrockiemu za bardzo.

1

@BezglutenowyPedri wydaje mi się, że on generalnie nie jest jakimś wirtuozem, po prostu dobrym grajkiem na miarę Barcelony, ale nie jakimś geniuszem.

8

Jejku, ale mam emocje przed tym meczem z Interem.
Szanse na awans wyrównane, mogą zadecydować szczegóły.
Mogłoby już być jutro wieczór :)

5

Hansi ufam Tobie

2

@karci0 No i nie przetrwaliśmy xD

0

@BulaKG Jak się pracuje zdalnie, to jest łatwiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?