ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
dobrze Fort próbuje
0
Kto ma to strzelić jak nie Barcelona
0
Same strzały nie do obrony nam wsadzają
0
No i będą karne jak strzelimy
0
Fort przynajmniej wypoczęty, niech zagra mecz życia
2
Ewidentnie najlepszy dwumecz sezonu
2
Nawet nie pokazali powtórki tego faulu xD
1
Wygramy tą dogrywkę
0
Tam faul był na Martinie
2
A tam nie było faulu?
0
Wojtek Wojteczek Wojtunio
0
Nie będzie spalonego?
0
Szkoda, że Robert nie wchodzi
0
Ale ten Yamal to jest kocur.
Drybling 150
4
Takimi reakcjami Laporta wygrywa wybory :)
0
Dejong, ty krokodylu
0
będzie czy nie będzie?
4
Lewi i Fermin na boisko
0
Kolejną bramkę potrzebujemy
1
Olmo zmiana już
1
Jeeeeeeeeeeeeeeeest, cudo, Inter na łopatkach, teraz ich dobić
0
Stiwen Dżerard Aston Martin
0
Brawo, jechać dalej, oni już będą w panice
0
Mamy tlen. Jechać ich do końca!
0
uff, ale to było groźne
0
Jeszcze coś tu strzelimy
0
Bzdura, jak odpadniemy, to skupimy się na lidze i skopiemy im tyłki :)
1
@mmaciass pierwszy gol z Interem właśnie przez to straciliśmy chyba :P
0
@mmaciass no tak, tylko przeciwnicy wiedzą, że u nas jest mentalność zakazu wybijania piłki, więc na początku meczów nas cisną na maksa i wbijają gola jak stracimy przed swoim polem karnym :) Czasem trzeba tą piłkę wybić i zranić serce Xaviego, szczególnie na początku meczu
0
@Dieselzor pierwsze 5 minut to powinny być lagi na Robercika/Ferrana, żeby unikać zagrożenia pod swoją bramką za wszelką cenę, a z biegiem czasu zdobywać kontrolę i tłamsić gnojków