4

dobrze Fort próbuje

0

Kto ma to strzelić jak nie Barcelona

0

Same strzały nie do obrony nam wsadzają

0

No i będą karne jak strzelimy

0

Fort przynajmniej wypoczęty, niech zagra mecz życia

2

Ewidentnie najlepszy dwumecz sezonu

2

Nawet nie pokazali powtórki tego faulu xD

1

Wygramy tą dogrywkę

0

Tam faul był na Martinie

2

A tam nie było faulu?

0

Wojtek Wojteczek Wojtunio

0

Nie będzie spalonego?

0

Szkoda, że Robert nie wchodzi

0

Ale ten Yamal to jest kocur.
Drybling 150

4

Takimi reakcjami Laporta wygrywa wybory :)

0

Dejong, ty krokodylu

0

będzie czy nie będzie?

4

Lewi i Fermin na boisko

0

Kolejną bramkę potrzebujemy

1

Olmo zmiana już

1

Jeeeeeeeeeeeeeeeest, cudo, Inter na łopatkach, teraz ich dobić

0

Stiwen Dżerard Aston Martin

0

Brawo, jechać dalej, oni już będą w panice

0

Mamy tlen. Jechać ich do końca!

0

uff, ale to było groźne

0

Jeszcze coś tu strzelimy

0

Bzdura, jak odpadniemy, to skupimy się na lidze i skopiemy im tyłki :)

1

@mmaciass pierwszy gol z Interem właśnie przez to straciliśmy chyba :P

0

@mmaciass no tak, tylko przeciwnicy wiedzą, że u nas jest mentalność zakazu wybijania piłki, więc na początku meczów nas cisną na maksa i wbijają gola jak stracimy przed swoim polem karnym :) Czasem trzeba tą piłkę wybić i zranić serce Xaviego, szczególnie na początku meczu

0

@Dieselzor pierwsze 5 minut to powinny być lagi na Robercika/Ferrana, żeby unikać zagrożenia pod swoją bramką za wszelką cenę, a z biegiem czasu zdobywać kontrolę i tłamsić gnojków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?