0

@partymaker Flick nie cofnie drużyny, bo taki jest pomysł na grę i granie wysoko umożliwia świetny kontrpressing, który widzieliśmy w tym sezonie.

Według mnie to jest świetna taktyka, brakuje tylko wykonawców w linii obrony, bo ostatnie gole traciliśmy po błędach indywidualnych.

1

@Bolton Takie mecze chcę oglądać!

10

Jak będzie dostawał normalnie podania od Yamala i Rafy, to może odrobić

0

Zabawne byłoby granie z rotawirusem, bo Real nie dość, że zdefekował na boisku, to zrobiłby to również w Madrycie. :)

2

Pani Marino, proszę podjąć dobrą decyzję. :)

0

@norbi77 jak dostanie transfery to ogarnie

0

@Coutinho007 u nas to nie chodzi za ile kupimy, tylko za co zapłacimy pensje, żeby się zmieścić w limitach płac. :)

0

@Gall Pewnie, że patrzą. Dużo bardziej prawdopodobne, gdy PSG nie wygra LM.
Z tym rozłożeniem głosów to fakt. Klęska obfitości. Ale i tak myślę, że wielu dziennikarzy zapamięta wyczyny Yamala.

3

Stoper, boczny obrońca (najlepiej uniwersalny), lewy skrzydłowy i za rok idziemy po LM.
No może jeszcze perspektywiczny środkowy napastnik by się przydał, ale nie oczekujmy za dużo.

0

@Seledynowy Typowy Raphinha, strzela jak musi i nie strzela jak musi.

5

Ja chcę oglądać tak ofensywną Barcelonę.
Dlatego lubię ten klub, kiedyś za tiki-takę, później za otwartą grę za Enruqie, a teraz za Flicki-takę.

Oczywiście, że tracimy gole, ale ostatnio to kwestie błędów indywidualnych i dziur w obronie przez kontuzje. Jeśli nie zmarnujemy okienka transferowego, to za rok może być świetnie.

Gramy najbardziej spektakularną piłkę w Europie, gdybyśmy cofali się do obrony kiedy prowadzimy, to nie byłoby tak ciekawie.

1

@Andi18 potrzebujemy na gwałt dobrego stopera i uniwersalnego bocznego obrońcy, żeby za rok nie było tego samego.

0

@adamek20151 nikt nie patrzy na liczby podczas głosowania, a Lamin jest spektakularny.
Jak PSG nie wygra finału, to raczej przesądzone, bo głosują dziennikarze.

2

@Andi18 To jest kwestia ostatnich kilku meczów, kiedy ta obrona się rozjechała. Przez pierwszą część sezonu grała perfekcyjnie.

Nie rozumiem jak można mówić, że gramy zbyt ofensywnie.
Ja chcę oglądać taką Barcelonę.

0

Jeśli Dembele nie zrobić nic spektakularnego, to Yamal ma duże szanse na złotą piłkę.

0

Te sytuacje z ręką były w miarę równorzędne. Można było uznać obie, abo nie uznać obydwu.

1

@bezalkoholowy Gdyby nie błędy indywidualne to by zadziałała. Niestety obrońcy się nie popisali, ale prawda jest taka, że gdybyśmy wygrali, to zachwycalibyśmy się jaka to wspaniała taktyka. A zabrakło naprawdę niewiele.

0

nie wierzę w to xDD

1

@bezalkoholowy I co? To była najlepsza akcja obronna. :) Teraz sobie mogą strzelać.

1

I o to chodzi, trzeba było strzelić to wcześniej

1

@bezalkoholowy Twierdzisz, że gdybyśmy się zamurowali w polu karnym, to byłoby mniej? :) Real tylko na to czeka.

2

- Spokojnie - powiedział Wojciech Szczęsny.

1

@bezalkoholowy Jeśli twoja taktyka działa i pozwala strzelać więcej goli, to czemu niby z niej rezygnować przy korzystnym wyniku? To jest podstawa naszej gry, mniej szans dajemy przeciwnikowi posiadając piłkę na jego połowie.

0

@Chaoss nie przesadzałbym, ostatnie przepisy mówią wyraźnie o odległości, a ratuje go dodatkowo, że chował rękę

1

@bezalkoholowy niby czemu? bardziej warto strzelać kolejne gole

0

Miał prawo nie dać karnego, ale kontrowersyjna decyzja

0

Niech wpuści Roberta, bo trzeba króla strzelców robić

1

Robercik na karnego na boisko

0

faktycznie było z bliska, nie ma karnego

1

@bezalkoholowy bo inaczej nie jest możliwy dobry kontrpressing. Taki jest pomysł na grę Flicka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?