15

Makijażyści Trzaskowskiego powinni stracić pracę.

11

@Szmulek przecież dopiero co jechał po PiSie

0

@MessiSuarezNeymar tak, jej brak to duży błąd

1

Nawrocki, Trzaskowski i Hołownia stracą najwięcej na tej debacie

1

@Mankind taka strategia, nie uciekając od tematu stara się udowodnić, że nie ma nic do ukrycia

1

Biejat utożsamia dawanie klapsów z biciem dzieci

2

Biejat nie trafiła w tarczę xD

2

Bartoszewicz sprytnie do Hołowni, bo ten nie może za bardzo krytykować TVP

3

Sztabowcy Nawrockiego odrobili lekcje

0

@michal26 no dokładnie, mam podobne odczucia

0

@Arden no niestety sam sobie to zrobił tym meczem

0

Najlepsze jest to, że Maciak zdaje się naprawdę wierzyć w to co mówi

2

Hołownia teraz ładnie po Nawrockim, ale ten jego sposób wypowiedzi z wyższością i sztuczność trochę odrzuca

1

Nawrocki nawet ładnie punktuje Trzaskowskiego.
Bardziej agresywnie niż bym się spodziewał.

0

@clyde Do Hołowni jest najwięcej zarzutów, bo ma wpływ na władzę

7

Ale że nawet Zandberg bije w Hołownię

1

@BarcaaVEB Na wszystkich innych debatach były na pewno lepsze pytania i bardziej przejrzyste zasady.

2

Jak na razie Stanowski - Schnepf 2:0.
Czy będzie remontada?

0

@Deathwing112 on jest tak sztuczny, że aż odrzuca

1

Niech Maciak przestanie jechać po Hołowni, bo zaraz zacznę go lubić

1

@Konradowskyy Jeśli 90% społeczeństwa to kuce, to pewnie tak. :)

7

Ona jeszcze nie wie, że Stanowskiego nie obowiązuje ograniczenie formatu prezydenckiego i może z nią jechać przez cały program. :)

3

Ale orka tej propagandystki.

4

Stanowski zaczął grubo jak u Hitchcocka xD Będzie pewnie jeszcze ciekawiej.

0

Maciak od początku ciśnie po Hołowni xD

1

@Commando aktorski uśmiech wyćwiczony przez lata w TVP

1

Trzaskowski z makijażem większym niż Gozdyra.

0

I dobrze. Nie ten poziom niestety.

0

@partymaker Nie uważam, że niepewny Araujo, Fort i Martin potrafiliby lepiej bronić niskim blokiem. :) Do tego tym bardziej nie mamy zawodników.

Z Christensenem to prawda, ale kto mógł wiedzieć.

0

@partymaker Jeśli wszyscy są zdrowi, to nikogo nie brakuje. Ale gdy trzeba zagrać półfinał LM i mamy kontuzje, to wtedy brakuje jakościowych zmienników, którzy dadzą radę przy takiej taktyce. Brak Balde, Kounde i beznadziejny Araujo przegrali nam półfinał.

Cofnięcie się to nie wstyd, ale to zupełna zmiana filozofii, tracisz atut skutecznego kontrpressingu i pozwalasz przeciwnikowi swobodnie rozgrywać. Ja uważam, że ta taktyka może spokojnie być grana przez cały mecz niezależnie od wyniku.

Myślę, że gra z wysoką linią to przyszłość piłki topowych drużyn jeśli zasady się nie zmienią, ale nie jest to łatwie i wymaga dobrych wykonawców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?