ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Makijażyści Trzaskowskiego powinni stracić pracę.
11
@Szmulek przecież dopiero co jechał po PiSie
0
@MessiSuarezNeymar tak, jej brak to duży błąd
1
Nawrocki, Trzaskowski i Hołownia stracą najwięcej na tej debacie
1
@Mankind taka strategia, nie uciekając od tematu stara się udowodnić, że nie ma nic do ukrycia
1
Biejat utożsamia dawanie klapsów z biciem dzieci
2
Biejat nie trafiła w tarczę xD
2
Bartoszewicz sprytnie do Hołowni, bo ten nie może za bardzo krytykować TVP
3
Sztabowcy Nawrockiego odrobili lekcje
0
@michal26 no dokładnie, mam podobne odczucia
0
@Arden no niestety sam sobie to zrobił tym meczem
0
Najlepsze jest to, że Maciak zdaje się naprawdę wierzyć w to co mówi
2
Hołownia teraz ładnie po Nawrockim, ale ten jego sposób wypowiedzi z wyższością i sztuczność trochę odrzuca
1
Nawrocki nawet ładnie punktuje Trzaskowskiego.
Bardziej agresywnie niż bym się spodziewał.
0
@clyde Do Hołowni jest najwięcej zarzutów, bo ma wpływ na władzę
7
Ale że nawet Zandberg bije w Hołownię
1
@BarcaaVEB Na wszystkich innych debatach były na pewno lepsze pytania i bardziej przejrzyste zasady.
2
Jak na razie Stanowski - Schnepf 2:0.
Czy będzie remontada?
0
@Deathwing112 on jest tak sztuczny, że aż odrzuca
1
Niech Maciak przestanie jechać po Hołowni, bo zaraz zacznę go lubić
1
@Konradowskyy Jeśli 90% społeczeństwa to kuce, to pewnie tak. :)
7
Ona jeszcze nie wie, że Stanowskiego nie obowiązuje ograniczenie formatu prezydenckiego i może z nią jechać przez cały program. :)
3
Ale orka tej propagandystki.
4
Stanowski zaczął grubo jak u Hitchcocka xD Będzie pewnie jeszcze ciekawiej.
0
Maciak od początku ciśnie po Hołowni xD
1
@Commando aktorski uśmiech wyćwiczony przez lata w TVP
1
Trzaskowski z makijażem większym niż Gozdyra.
0
I dobrze. Nie ten poziom niestety.
0
@partymaker Nie uważam, że niepewny Araujo, Fort i Martin potrafiliby lepiej bronić niskim blokiem. :) Do tego tym bardziej nie mamy zawodników.
Z Christensenem to prawda, ale kto mógł wiedzieć.
0
@partymaker Jeśli wszyscy są zdrowi, to nikogo nie brakuje. Ale gdy trzeba zagrać półfinał LM i mamy kontuzje, to wtedy brakuje jakościowych zmienników, którzy dadzą radę przy takiej taktyce. Brak Balde, Kounde i beznadziejny Araujo przegrali nam półfinał.
Cofnięcie się to nie wstyd, ale to zupełna zmiana filozofii, tracisz atut skutecznego kontrpressingu i pozwalasz przeciwnikowi swobodnie rozgrywać. Ja uważam, że ta taktyka może spokojnie być grana przez cały mecz niezależnie od wyniku.
Myślę, że gra z wysoką linią to przyszłość piłki topowych drużyn jeśli zasady się nie zmienią, ale nie jest to łatwie i wymaga dobrych wykonawców.