ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Lewy ma inne zadania, bo jest 9
2
@Kasy po prostu nie jest typową 9, a jednak taka 9 jest potrzebna w pierwszym składzie.
1
Yamal powinien tylko strzały trenować na treningach
0
Ferran by się przewrócił przy przyjmowaniu tej piłki.
1
żółta tu powinna być
0
@michal26 Z tym raczej nikt nie dyskutuje, że powinien strzelić i jest bez formy. Ale Ferran i tak nie jest lepszy.
0
@Filipem w teorii tak, ale jakoś poprzednie mecze tego nie potwierdziły :)
4
Można hejtować Lewego, ale Ferran w tej gęstwinie w polu karnym by w ogóle nie istniał. Lewy przynajmniej potrafi pozycję zdobyć.
Zawsze tak jest, hejt na Lewego (częściowo słuszny), ale potem refleksja, że jednak Ferran jeszcze gorszy. :)
0
Kounde to też niech się ogarnie, bo teraz takie machanie łapami nie jest dobrym pomysłem
0
najtrudniejszy mecz w sezonie
0
Głupi przepis, który powinien być zmieniony, ale prawo jest prawo
0
Czemu ten jeden karny był nieuznany?
0
Wrzutkens brawo
0
Niestety real lepiej wylosował. Drużyna, która strzela druga częściej przegrywa.
3
Karne karnymi.
Ale co jeśli Barcelona ze Szczęsnym już nigdy nie przegra?
4
Niestety, Vini już nie zepsuje karnego :(
Wszystko stracone
0
@Sapos93 on wie, że kosy od syna nie dostanie jak Ancelotti
0
@Coutinho007 5 opcja - męczennik albo inny zmęczony Belli nie strzeli karnego
2
Idealny scenariusz. Zmęczone Atleti przed meczem z nami. I obydwie drużyny zmęczone przed ligą.
2
Mam okno od zachodniej strony i właśnie mi piłka szybę wybiła.
Sąsiedzi raczej nie grają w piłkę.
Macie pomysły?
0
Ale to Atleti jest nieporadne w trzymaniu piłki przy pressingu. Oczy bolą jak się człowiek przyzwyczai do kleju w nogach Pedriego.
3
Jude, ty lepiej z Marciniakiem to nie dyskutuj xD
1
Co Ancelotti kosę dostał xDD
0
Trzeba przyznać, że poziom meczu Atleti-Barca był dużo wyższy
1
Jeśli nam forma nie spadnie, to rozjeżdżamy to PSG i Liverpool
0
@Kinginiesta "Może nie od razu" - czyli jednak się zgadzamy. :)
0
@maroon tak, też myślę, że u nas jest to mocniejsze przez komunę, faktycznie ten dzień kobiet był bardzo mocno celebrowany, kobiety na traktory itd.
Ale generalnie to na całym świecie dyskryminacja jest rozumiana tylko w jedną stronę (czyli kobiety są dyskryminowane), a fakty wskazują na coś odwrotnego.
1
@Kinginiesta nie ma sensownej alternatywy, bo jakościowo dużo gorzej, nieporównywalnie większe pingi itd.
To są po prostu fakty. Można sobie wmawiać, że alternatywy są, ale to Musk ma tutaj poważne argumenty.
0
@KamQiX w sumie to czemu miałoby nas to nie ruszać, jak nie będziemy to tym mówić to świat będzie się dalej feminizował :)
1
@Kinginiesta Jaka konkurencja? Ty wiesz o czym piszesz w ogóle?