41

Ej, kibice Benfici to idioci, bo wypełnili stadion dymem i Wojtek czuł się jak w domu.

1

@Kapitan hawk no a co innego miałoby to być? :)
Ale fakt jest taki, że obecny Wojtek jest w lepszej formie niż Stegen z początku sezonu.

0

@Kapitan hawk akurat z tym, że z Peną byśmy przegrali ten mecz to pewnie nie tylko ja się zgodzę. Ter Stegen w najwyższej formie też ostatnio nie był.

0

Oprócz Wojtka, to też zmiany Flicka dziś TOP

0

@Kapitan hawk śmiejemy się z ludzi, którzy mówili, że Pena powinien bronić, a nie z samego Penii :)

0

Przepiękny to był mecz.
Warto dostać tą czerwoną kartkę, bo inaczej to by nudno było.

1

Szczęsny ocena 9.0 :)

0

Gdyby to nie był Polak, to byśmy się jarali co za genialnego mamy bramkarza

4

Pedri zmęczony już po prostu, robi jak zawsze, ale brakuje tego ułamka sekundy szybkości

1

Przyznać się, kto jeszcze jest zwolennikiem Penii na bramce :)

0

buahaha, jak z dziećmi w przedszkolu xD

0

Szczęsny jak do tej pory to jest potwór :)

0

1

Mógł już strzelać..

0

@KobeFR jak to nie ma?

1

nadepnięcie na kolano prawie

0

nadymili i nic nie widać.
zadymiarze.

1

@AbelKabel przepraszam, nie ogarnąłem, że jesteś trollem xD

0

@AbelKabel Przecież on akurat zawsze mówi o obniżaniu wydatków przy okazji obniżania podatków. Dlatego ostatnio częściej publicznie mówi o upraszczaniu.

1

@ptrx Mentzen się wyrobił w tej kampanii. Ja jestem w szoku, że on potrafi być taki poważny :D

0

@Cochise Ja nie wiem skąd się wzięło to przekonanie, że Mentzen jest słaby w debatach. Z Petru mu nie wyszło, ale debaty w poprzednich wyborach były świetne w jego wykonaniu. Było takich kilka i wypadł super.

Bosak to klasa światowa jeśli chodzi o umiejętności retoryczne, ale Mentzen też jest bardzo dobry.
Trzaskowski i Nawrocki nie są od niego lepsi. W sumie żaden kandydat nie umie jakoś dobrze w debaty.

0

@RobertNieLewandowski No dokładnie - nie musiał faulować - wtedy drużyna traci co najwyżej gola. To kwestia zimnej głowy obrońcy.
Taka zasada sprzyja ofensywnej grze.

4

Ale irytujący jest ten Yamal, dwóch czeka na podanie, a on sam idzie

2

Wooow, prawie bramkę wyrwał z ziemi ;)

3

Raphinha dziś tragiczne ma te podania

6

@Filipem a jakie to ma znaczenie. W tej akcji zmarnował i tyle.

4

Miał Lewego na pozycji i znowu egoistycznie

0

@partymaker To jest taktyka Cholo, żeby kibice przeciwników nie mogli tego oglądać, przez co pozbawia przeciwnika kibiców.

6

@GeneralXavi rozłożyli, a tam penis ;)

0

@partymaker Teraz to dopiero będzie zabawa z Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?