ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Ej, kibice Benfici to idioci, bo wypełnili stadion dymem i Wojtek czuł się jak w domu.
1
@Kapitan hawk no a co innego miałoby to być? :)
Ale fakt jest taki, że obecny Wojtek jest w lepszej formie niż Stegen z początku sezonu.
0
@Kapitan hawk akurat z tym, że z Peną byśmy przegrali ten mecz to pewnie nie tylko ja się zgodzę. Ter Stegen w najwyższej formie też ostatnio nie był.
0
Oprócz Wojtka, to też zmiany Flicka dziś TOP
0
@Kapitan hawk śmiejemy się z ludzi, którzy mówili, że Pena powinien bronić, a nie z samego Penii :)
0
Przepiękny to był mecz.
Warto dostać tą czerwoną kartkę, bo inaczej to by nudno było.
1
Szczęsny ocena 9.0 :)
0
Gdyby to nie był Polak, to byśmy się jarali co za genialnego mamy bramkarza
4
Pedri zmęczony już po prostu, robi jak zawsze, ale brakuje tego ułamka sekundy szybkości
1
Przyznać się, kto jeszcze jest zwolennikiem Penii na bramce :)
0
buahaha, jak z dziećmi w przedszkolu xD
0
Szczęsny jak do tej pory to jest potwór :)
0
@RezerwowyWojtus 1
1
Mógł już strzelać..
0
@KobeFR jak to nie ma?
1
nadepnięcie na kolano prawie
0
nadymili i nic nie widać.
zadymiarze.
1
@AbelKabel przepraszam, nie ogarnąłem, że jesteś trollem xD
0
@AbelKabel Przecież on akurat zawsze mówi o obniżaniu wydatków przy okazji obniżania podatków. Dlatego ostatnio częściej publicznie mówi o upraszczaniu.
1
@ptrx Mentzen się wyrobił w tej kampanii. Ja jestem w szoku, że on potrafi być taki poważny :D
0
@Cochise Ja nie wiem skąd się wzięło to przekonanie, że Mentzen jest słaby w debatach. Z Petru mu nie wyszło, ale debaty w poprzednich wyborach były świetne w jego wykonaniu. Było takich kilka i wypadł super.
Bosak to klasa światowa jeśli chodzi o umiejętności retoryczne, ale Mentzen też jest bardzo dobry.
Trzaskowski i Nawrocki nie są od niego lepsi. W sumie żaden kandydat nie umie jakoś dobrze w debaty.
0
@RobertNieLewandowski No dokładnie - nie musiał faulować - wtedy drużyna traci co najwyżej gola. To kwestia zimnej głowy obrońcy.
Taka zasada sprzyja ofensywnej grze.
4
Ale irytujący jest ten Yamal, dwóch czeka na podanie, a on sam idzie
2
Wooow, prawie bramkę wyrwał z ziemi ;)
3
Raphinha dziś tragiczne ma te podania
6
@Filipem a jakie to ma znaczenie. W tej akcji zmarnował i tyle.
4
Miał Lewego na pozycji i znowu egoistycznie
0
@partymaker To jest taktyka Cholo, żeby kibice przeciwników nie mogli tego oglądać, przez co pozbawia przeciwnika kibiców.
6
@GeneralXavi rozłożyli, a tam penis ;)
0
@partymaker Teraz to dopiero będzie zabawa z Atletico