ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Betis!
Rozłożyli nogi, a tam niespodzianka. ;)
3
Gdyby nie presja Realu na sędziów, to Viniego już by nie było na boisku
0
Ten Adrian to chyba polskie imię
1
Ten Isco to jest klasa jednak
1
Betis już się bawi posiadaniem piłki, a Realowi chyba się nie chce przemęczać przed kolejnymi meczami :)
0
@Bernard777 obyś rzucił klątwę
6
Jak sędziowie mają być dobrzy, skoro komentatorzy tak interpretują sytuacje mając dobre video
1
Ale szansę mieli, mogli już ich rozjechać
1
Jaka k stykówka, wjechał mu w nogi i tyle
0
Czyli Real trochę jednak odczuwa terminarz, patrząc na ich grę
1
@mekston dokładnie tak, Betis rozgrywa was w szachy 5D, a wy się dajecie
2
@Barcaa12 to nie był fart, tylko umiejętności. Przeciętny bramkarz odbiłby to przed siebie.
0
Kurtuła klasa, świetnie technicznie to wybił skubany.
0
Bardzo dobrze, że pada deszcz, bo mecz się robi dużo bardziej chaotyczny i losowy.
Real może mieć dramaty. :)
0
@LambiPL no tak, ale właśnie dlatego, że u nich są lepsze warunki regulacyjne. A w ostatnich latach ta przepaść się jeszcze powiększa.
1
@messi33 i miałaby rację :)
0
@LambiPL Po czym wnosisz?
Dla mnie to oczywiste, że istotnym czynnikiem w Hiszpanii są podatki i ten cały biurokratyczny syf.
Hiszpania jest o wiele lepszym krajem do grania w piłkę niż Anglia, a jednak tam często nawet ligowe średniaki mają kim postraszyć.
Kiedyś było tu jednak kilka ciekawych drużyn, które liczyły się w Europie - Sevilla, Valencia, Deportivo i pewnie dałoby się jeszcze kogoś wymienić. Obecnie mamy zapaść.
0
@partymaker Wydaje się niemożliwe, żeby to wytrzymali z dobrą formą i miejmy nadzieję, że niemożliwe istnieje :)
1
@Romario87 Dziękuję Pan Yebas
0
@ZwyklyKibicBarcy04 bo my gramy bardzo otwartą piłkę, a Real to jednak dość zachowawczo.
0
Drużyny hiszpańskie spoza pierwszej trójki są kompletnie impotentne w ataku.
To niestety w dużej mierze zasługa tych wszystkich ograniczeń transferowych.
0
@RaptusS Zakolejkuję, ale na razie Far Cry 6 w promce :D
0
@Seledynowy dobra gra? warto?
0
@Lewangoooolsky to prawda, że grają bardziej samolubnie i czasami to się przekłada na słabszą grę
0
Ferran beznadziejny dziś
0
Ale ich ciśniemy, oby coś wpadło w miarę szybko, to zakończymy ten dwumecz
0
Ale meczycho się zrobiło
0
Myślę, że Real też lekko nie będzie miał, Atleti to nie statyczne City
4
Mamy farta, co nie zdarza się często w ostatnich latach.
Wszystko nas prowadzi do wygrania LM :D
0
@Culer9002 z neonaziolem to Ty się akurat trochę odkleiłeś :)