1

Brawo Betis!
Rozłożyli nogi, a tam niespodzianka. ;)

3

Gdyby nie presja Realu na sędziów, to Viniego już by nie było na boisku

0

Ten Adrian to chyba polskie imię

1

Ten Isco to jest klasa jednak

1

Betis już się bawi posiadaniem piłki, a Realowi chyba się nie chce przemęczać przed kolejnymi meczami :)

0

@Bernard777 obyś rzucił klątwę

6

Jak sędziowie mają być dobrzy, skoro komentatorzy tak interpretują sytuacje mając dobre video

1

Ale szansę mieli, mogli już ich rozjechać

1

Jaka k stykówka, wjechał mu w nogi i tyle

0

Czyli Real trochę jednak odczuwa terminarz, patrząc na ich grę

1

@mekston dokładnie tak, Betis rozgrywa was w szachy 5D, a wy się dajecie

2

@Barcaa12 to nie był fart, tylko umiejętności. Przeciętny bramkarz odbiłby to przed siebie.

0

Kurtuła klasa, świetnie technicznie to wybił skubany.

0

Bardzo dobrze, że pada deszcz, bo mecz się robi dużo bardziej chaotyczny i losowy.
Real może mieć dramaty. :)

0

@LambiPL no tak, ale właśnie dlatego, że u nich są lepsze warunki regulacyjne. A w ostatnich latach ta przepaść się jeszcze powiększa.

1

@messi33 i miałaby rację :)

0

@LambiPL Po czym wnosisz?
Dla mnie to oczywiste, że istotnym czynnikiem w Hiszpanii są podatki i ten cały biurokratyczny syf.
Hiszpania jest o wiele lepszym krajem do grania w piłkę niż Anglia, a jednak tam często nawet ligowe średniaki mają kim postraszyć.

Kiedyś było tu jednak kilka ciekawych drużyn, które liczyły się w Europie - Sevilla, Valencia, Deportivo i pewnie dałoby się jeszcze kogoś wymienić. Obecnie mamy zapaść.

0

@partymaker Wydaje się niemożliwe, żeby to wytrzymali z dobrą formą i miejmy nadzieję, że niemożliwe istnieje :)

1

@Romario87 Dziękuję Pan Yebas

0

@ZwyklyKibicBarcy04 bo my gramy bardzo otwartą piłkę, a Real to jednak dość zachowawczo.

0

Drużyny hiszpańskie spoza pierwszej trójki są kompletnie impotentne w ataku.
To niestety w dużej mierze zasługa tych wszystkich ograniczeń transferowych.

0

@RaptusS Zakolejkuję, ale na razie Far Cry 6 w promce :D

0

@Seledynowy dobra gra? warto?

0

@Lewangoooolsky to prawda, że grają bardziej samolubnie i czasami to się przekłada na słabszą grę

0

Ferran beznadziejny dziś

0

Ale ich ciśniemy, oby coś wpadło w miarę szybko, to zakończymy ten dwumecz

0

Ale meczycho się zrobiło

0

Myślę, że Real też lekko nie będzie miał, Atleti to nie statyczne City

4

Mamy farta, co nie zdarza się często w ostatnich latach.
Wszystko nas prowadzi do wygrania LM :D

0

@Culer9002 z neonaziolem to Ty się akurat trochę odkleiłeś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?