0

@Criss18Barca chyba dlatego, że to nie było do tej pory popularne urządzenie i mało kto miał coś takiego w domu. No i wbrew polskiej nazwie można zrobić w tym o wiele więcej rzeczy niż tylko frytki.

1

@WiernyKatalonii te sklepowe są już zazwyczaj obrobione w jakimś oleju roślinnym, więc na starcie mega niezdrowe

1

@clyde Ja jestem sceptyczny do takich modnych wynalazków, ale też muszę przyznać, że to jest gejmczendżer. Stejki gotowe w parenaście minut, bez patelni, olejów.

Aż się dziwię, że nikt tego wcześniej nie wymyślił, bo to przecież mega proste urządzenie.

0

@cules100pro Oni grają w białych koszulkach, więc nie ma tu żadnego rasizmu

0

@korn234 gdyby nie było w składzie lepszego napastnika od Ferrana, to miałoby to sens

5

"Bez ręcznika, bez przesądów, ani tików" - ale żeby tak obrażać Pene od razu to już przesada.

5

Ok, czyli w końcu konkret informacja. Stawiamy na Wojtka i kropka.

Bardzo dobrze, błędy Wojtka wynikają z braku gry, więc jedynym rozwiązaniem jest zapewnienie mu tej gry.

0

"Los Blancos odsyłają do klauzuli, chyba że piłkarz poprosi o odejście" - no jeśli nie poprosi, to nawet klauzula raczej nic nie da.

0

To tak jakby Pau Victor grał w pierwszym składzie i mówił, że nie ma powodów sportowych, żeby był zastąpiony przez Lewandowskiego.
Victor mógłby grać świetnie jak na swój poziom, strzelałby gola raz na 3 mecze, czasami zaliczałby asystę, coś tam by marnował, ale nie byłoby się do czego specjalnie przyczepić.

Ale to nadal by nie znaczyło, że nie ma powodów sportowych by to Lewandowski był w pierwszym składzie.

0

@Nightraider Jak powie "Jego Ekscelencja Emmanuel Macron" to nikt nawet nie zwróci uwagi, a jak Putin albo Łukaszenka, to jest sensacja. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@FCB24 Muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak słabych drużyn w La Liga jak ta wczorajsza Valencia i przedwczorajsze Valladolid z Realem.
Tym bardziej, że Valencia na papierze to nie jest aż taka słaba.

1

@Cvzx "najlepszy" ilościowo. Robi najwięcej wyjść, to prawda. To wynika ze stylu gry. Ale czy najlepszy jakościowo? Tego nie da się sprawdzić, bo ciężko to porównać statystycznie. Wiesz, nie chcę mu odbierać, że robi to dobrze, ale też nie można przesadzać.

13

@Pnog37 Mało mówi się też o opinii trenerów bramkarzy, którzy pewnie mają znaczący wkład w taką decyzję. Znają się na tym i widzą co bramkarze robią na treningach.

0

@dawidlampa No dobra, zaoraliście mnie. :)

1

@Mroziu Pewnie lepszy nie będzie, ale nie róbmy też z Penii jakiegoś eksperta od wychodzenia przed pole karne i czytania gry.
Wojtek też nie musi nim być, ważne żeby robił to na wystarczającym poziomie, a inne jego zalety nadrobią zaległości.

1

@michalgajdek A dziękuję, nie będę się kłócił i zwracam honor. :)

0

@Bobo25 No bo to zależy od pozycji w państwie.
A do tego ludzi bardziej irytuje gdy nazwie Putina czy Łukaszenkę ekscelencją i od razu się triggerują, co Korwina tylko cieszy. :)

0

@michalgajdek A nawet bym poszukał, bo według mnie nie było tego tak wiele, ale nie działa wyszukiwanie po wpisaniu "Pięć wniosków". :)

Ale jak najbardziej rozumiem, że głupio było pisać co mecz to samo.

0

@Nightraider On zawsze uważał, że należy szanować przywódców innych państw nawet jeśli są źli. Dlatego zwraca się do wszystkich "jego ekscelencja" :)

0

@Nightraider a co się stało?

0

@ShawnC Nie było krytyki ze strony redaktorów strony.
Na La Rambli i w komentarzach to oczywiście był krytykowany i słusznie. :)

0

To, że Szczęsny musi dać więcej to pełna zgoda.

Ale czemu wcześniej nie było artykułów "Pena musi dać więcej", gdy na to zasługiwał?

0

@Erykulus ale artykułów typu "Pena wciąż niepewny" to jednak nie było. :)

9

Jak Pena tracił łatwe gole i robił babole w sytuacjach, które zostały anulowane, to nie było takiej krytyki, bo sytuacja nie liczyła się do statystyk.

Oczywiście sprokurowanie karnego budzi zawsze większe emocje, ale to znowu była akcja sam na sam. Zabrakło centymetrów, żeby zgarnąć piłkę. To raczej dobre podbicie piłki przez napastnika niż wielki błąd bramkarza.
Możliwe, że Pena w ogóle by się nie rzucił, a najprawdopodobniej by nie sięgnął tego przez mały zasięg.
A Wojtkowi niewiele zabrakło, żeby to zatrzymać.

Oczywiście rozumiem, że wobec Wojtka mamy większe wymagania niż co do Penii, bo jest dużo lepszy. Mam nadzieję, że z kolejnymi meczami tych centymetrów będzie brakowało coraz rzadziej. Będzie też więcej sytuacji, żeby się wykazać.

4

Oby grał regularnie. Trochę pewności siebie, zgrania z linią obrony i będziemy się jeszcze śmiać, że w ogóle Pena był rozważany jako pierwszy bramkarz.

1

@vangoor dziś przeciętny występ po prostu, średnio było co robić

0

@Coutinho007 Jak masz spokój z tyłu, to lepiej grasz z przodu. :)

3

@Rewolucja123 Ale Ferran co dzisiaj zepsuł sytuacji to też jego

2

Dlaczego broni Szczęsny?
Hansi: Bo z Wojtkiem w składzie nie przegraliśmy jeszcze żadnego meczu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?