ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No niezbyt ta interwencja Penii
1
@Mroziu każdy fachowiec jest stronniczy. Trudno żeby nie wspierali gościa, którego znają od lat zamiast takiego, który przyszedł na rok, nawet jeśli jest lepszy
0
@!34RC3!_0N4 Aż ciężko sobie wyobrazić Araujo w takiej formie fizycznej jak reszta. Toż to potwór będzie.
0
@Mroziu Niedobrze, bo on to pewnie będzie faworyzował wychowanka
1
Niezły śmieszek z niego. Robi nadzieje polskim kibicom, szkop jeden. :)
0
Wątpię, że naprawdę podpisze tak długi kontrakt z wysoką klauzulą.
1
Niech strzelą jeszcze jednego, to będzie 5:2 :)
1
Darek jaki hejter dzisiaj, sędziów hejtuje, Real hejtuje, teraz jeszcze przepisy krytykuje
0
@Filipem No właśnie, takie rzeczy powinny być wyjaśniane
24
Dawno nie słyszałem, żeby komentatorzy tak cisnęli po sędziach i Realu xD
Chyba faktycznie coś tam stoi na stole i mówią prosto z serca.
0
@A4ron No właśnie są mega atrakcyjne, emocje są. No i wygra ten kto jest lepszy, a nie ten kto ma farta w karnych.
0
@A4ron fajnie, że grają dłużej. Karne to loteria.
2
Po dzisiejszym meczu to dla mnie Szpakowski może komentować mecze Realu do końca życia :)
0
Sędzia twardo nie kończy
3
@Remi70 no ale Real za karę
1
Nawet jak wygrają to bardzo dobrze, że sobie pobiegają te 30 minut
0
@Pedri16Future A mi tam się podoba :)
0
Brawo, a Celta w ostatnich minutach wyglądała lepiej od Realu. :)
0
"Dotknął, dotknął" xDD
0
@Gibbon_FCB No, chyba coś mi się pomieszało, ale niech zostanie.
Wiecie o co chodzi xD
0
Ten Real na tle Celty wygląda jak my w 10 z Realem.
1
@Hindus W tej konkretnej sytuacji pewnie nic. Chociaż gdyby dodać przymus wytłumaczenia się z decyzji na żywo, to już byłoby lepiej.
0
@kejdzi To bardziej poprawia sytuacje kiedy w ogóle sędzia nie użyje varu.
0
@Rifek W tej pewnie nic konkretnego, ale na pewno wywarło by presję na sędziach VAR, a do tego fajnie jakby musieli wytłumaczyć się z decyzji.
6
Każdy trener powinien móc 2-3 razy wezwać VAR na żądanie.
Jest kontrowersja, piłkarze widzą coś, czego sędzia nie widzi ? Dają znać trenerowi, ten naciska przycisk, gra się zatrzymuje (nie od razu, w dogodnej chwili) i sytuacja jest sprawdzana i pokazywana kibicom.
0
@regatta52 A po co to komu.
1
@Messinino pewnie nie było, ale chodzi o to, że realizator nawet powtórki nie pokazał, żeby wszystko było jasne
1
Nawet powtórki spalonego nie pokazali.
Nie dziwię się, że ludzie odchodzą od piłki o zaczynają oglądać koszykówkę, czy futbol
0
@masa11 Bez przesady, spalony to spalony i nie ma dyskusji (no chyba, że stopa Lewego)
Ale ten karny dziś to być powinien.
1
Chyba musimy nie znać jakiegoś przepisu, bo nie potrafią wytłumaczyć jak to nie był karny