2

No niezbyt ta interwencja Penii

1

@Mroziu każdy fachowiec jest stronniczy. Trudno żeby nie wspierali gościa, którego znają od lat zamiast takiego, który przyszedł na rok, nawet jeśli jest lepszy

0

@!34RC3!_0N4 Aż ciężko sobie wyobrazić Araujo w takiej formie fizycznej jak reszta. Toż to potwór będzie.

0

@Mroziu Niedobrze, bo on to pewnie będzie faworyzował wychowanka

1

Niezły śmieszek z niego. Robi nadzieje polskim kibicom, szkop jeden. :)

0

Wątpię, że naprawdę podpisze tak długi kontrakt z wysoką klauzulą.

1

Niech strzelą jeszcze jednego, to będzie 5:2 :)

1

Darek jaki hejter dzisiaj, sędziów hejtuje, Real hejtuje, teraz jeszcze przepisy krytykuje

0

@Filipem No właśnie, takie rzeczy powinny być wyjaśniane

24

Dawno nie słyszałem, żeby komentatorzy tak cisnęli po sędziach i Realu xD
Chyba faktycznie coś tam stoi na stole i mówią prosto z serca.

0

@A4ron No właśnie są mega atrakcyjne, emocje są. No i wygra ten kto jest lepszy, a nie ten kto ma farta w karnych.

0

@A4ron fajnie, że grają dłużej. Karne to loteria.

2

Po dzisiejszym meczu to dla mnie Szpakowski może komentować mecze Realu do końca życia :)

0

Sędzia twardo nie kończy

3

@Remi70 no ale Real za karę

1

Nawet jak wygrają to bardzo dobrze, że sobie pobiegają te 30 minut

0

@Pedri16Future A mi tam się podoba :)

0

Brawo, a Celta w ostatnich minutach wyglądała lepiej od Realu. :)

0

"Dotknął, dotknął" xDD

0

@Gibbon_FCB No, chyba coś mi się pomieszało, ale niech zostanie.
Wiecie o co chodzi xD

0

Ten Real na tle Celty wygląda jak my w 10 z Realem.

1

@Hindus W tej konkretnej sytuacji pewnie nic. Chociaż gdyby dodać przymus wytłumaczenia się z decyzji na żywo, to już byłoby lepiej.

0

@kejdzi To bardziej poprawia sytuacje kiedy w ogóle sędzia nie użyje varu.

0

@Rifek W tej pewnie nic konkretnego, ale na pewno wywarło by presję na sędziach VAR, a do tego fajnie jakby musieli wytłumaczyć się z decyzji.

6

Każdy trener powinien móc 2-3 razy wezwać VAR na żądanie.

Jest kontrowersja, piłkarze widzą coś, czego sędzia nie widzi ? Dają znać trenerowi, ten naciska przycisk, gra się zatrzymuje (nie od razu, w dogodnej chwili) i sytuacja jest sprawdzana i pokazywana kibicom.

0

@regatta52 A po co to komu.

1

@Messinino pewnie nie było, ale chodzi o to, że realizator nawet powtórki nie pokazał, żeby wszystko było jasne

1

Nawet powtórki spalonego nie pokazali.
Nie dziwię się, że ludzie odchodzą od piłki o zaczynają oglądać koszykówkę, czy futbol

0

@masa11 Bez przesady, spalony to spalony i nie ma dyskusji (no chyba, że stopa Lewego)
Ale ten karny dziś to być powinien.

1

Chyba musimy nie znać jakiegoś przepisu, bo nie potrafią wytłumaczyć jak to nie był karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?