ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Święcicki nawet przyznał, ze Real gra piach
0
Teraz to w przewadze wyglądamy jak w meczu z Las Palmas
0
Nauczyliśmy się nawet trochę grać na czas
0
Ancelotti już wprowadza ogórków, chyba sam nie wierzy, że coś tu jeszcze ugrają
0
Real nawet w przewadze nic nie może dziś zrobić
0
Ile ten mecz zarobi dodatkowych dolarów dzięki Szczęsnemu
0
Chciałbym się zasnąć i obudzić jeszcze raz gdy Wojtek nie dostaje tej czerwonej xD
0
Haha, Inaki Pena xDDD Masakra z tymi bramkarzami
0
Ale jaja, niezły mecz
0
Może być rzut wolny.
Czy to czerwona?
0
Ale Real musi być teraz psychicznie zajechany.
Zaczęli mocnym pressingiem, mieli spojenie i od razu gol na łeb.
0
Laporta udaje, że się nie cieszy i nie ma ochoty na gest kozakiewicza
1
I pyk z konterki, tak jak Pan Flick powiedział
0
Co tu się dzieje dzisiaj, ale rozpoczęcie
0
W sumie Wojtek musi długie piłki tylko potrenować, bo na razie słabo z tym
16
Ale ten plan Flicka z udawaną kontuzją Inigo, żeby zatrzymać Araujo jest genialny trzeba przyznać
0
@Gibbon_FCB No ja się jednak nie zgodzę
0
@kanver_ Przynajmniej cenę podbije
0
Flick ich pewnie właśnie op*****ala, że za słabo cisną i mogą grać dużo lepiej
0
@kuz Mamy takie szczęście, że Flick nie umie w inną taktykę, więc raczej należy się spodziewać ofensywy i kolejnych bramek
0
Ciekawe co teraz zrobi.
Trzech karnych nie podyktuje, może ze 2 czerwone jakby dał, to by Real odrobił.
0
@FCB24 no bez kitu, ja już słyszałem ten gwizdek. Pewnie sobie pluje w brodę teraz. xD
0
Sędzie chciał dać czas Realowi na odrobienie i się przeliczył xD
3
Co on nie skończy połowy dopóki Real nie strzeli?
2
Przecież gdyby nie Kurtuła to by by było 5:1
2
Teraz dobrze Balde, ale Kurtuła to jest przekot
0
Dobre meczycho całkiem
1
Ładnie się teraz zastawiają, a Real musi faulować
0
Jak na treningu dzisiaj te brameczki
0
Ale to skończył!