0

Święcicki nawet przyznał, ze Real gra piach

0

Teraz to w przewadze wyglądamy jak w meczu z Las Palmas

0

Nauczyliśmy się nawet trochę grać na czas

0

Ancelotti już wprowadza ogórków, chyba sam nie wierzy, że coś tu jeszcze ugrają

0

Real nawet w przewadze nic nie może dziś zrobić

0

Ile ten mecz zarobi dodatkowych dolarów dzięki Szczęsnemu

0

Chciałbym się zasnąć i obudzić jeszcze raz gdy Wojtek nie dostaje tej czerwonej xD

0

Haha, Inaki Pena xDDD Masakra z tymi bramkarzami

0

Ale jaja, niezły mecz

0

Może być rzut wolny.
Czy to czerwona?

0

Ale Real musi być teraz psychicznie zajechany.
Zaczęli mocnym pressingiem, mieli spojenie i od razu gol na łeb.

0

Laporta udaje, że się nie cieszy i nie ma ochoty na gest kozakiewicza

1

I pyk z konterki, tak jak Pan Flick powiedział

0

Co tu się dzieje dzisiaj, ale rozpoczęcie

0

W sumie Wojtek musi długie piłki tylko potrenować, bo na razie słabo z tym

16

Ale ten plan Flicka z udawaną kontuzją Inigo, żeby zatrzymać Araujo jest genialny trzeba przyznać

0

@Gibbon_FCB No ja się jednak nie zgodzę

0

@kanver_ Przynajmniej cenę podbije

0

Flick ich pewnie właśnie op*****ala, że za słabo cisną i mogą grać dużo lepiej

0

@kuz Mamy takie szczęście, że Flick nie umie w inną taktykę, więc raczej należy się spodziewać ofensywy i kolejnych bramek

0

Ciekawe co teraz zrobi.
Trzech karnych nie podyktuje, może ze 2 czerwone jakby dał, to by Real odrobił.

0

@FCB24 no bez kitu, ja już słyszałem ten gwizdek. Pewnie sobie pluje w brodę teraz. xD

0

Sędzie chciał dać czas Realowi na odrobienie i się przeliczył xD

3

Co on nie skończy połowy dopóki Real nie strzeli?

2

Przecież gdyby nie Kurtuła to by by było 5:1

2

Teraz dobrze Balde, ale Kurtuła to jest przekot

0

Dobre meczycho całkiem

1

Ładnie się teraz zastawiają, a Real musi faulować

0

Jak na treningu dzisiaj te brameczki

0

Ale to skończył!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?