ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak Wojtek tego nie spieprzy, to Flick będzie miał mega presję, żeby zmienić brakmarza w lidze
3
Gavi tam dobrze podgrzał Camavingę
0
No nie ma chyba dyskusji - side kicka, czy tam yoko geri mu strzelił xD
0
No i teraz wejdzie Araujo, który podobno powiedział trenerowi, że nie chce grać w Clasico xD
2
Jeden Messi w ataku, drugi Messi na bramce :)
1
Rozkład jazdy został zaktualizowany
2
Tak Kurtułe oszukać to trzeba być k kotem
0
O skurczybyczek, ale to zrobił
0
@Antimadridista~ nie tylko w takich meczach
1
Mbappe gwiazdeczka i cały świat musi oglądać jak mu stópkę zawijają. Normalnie się schodzi z boiska i opatrywanie za linią
0
Czemu on nie zejdzie z boiska xD
3
Ta kontuzja Mbappe to może być nasz niezły fart
0
Laporta super sajan
1
Już 3 dobre okazje. No mam nadzieję, że na 0 z przodu nie skończymy tego meczu
0
no Balde dał ciała po całości
0
Dobrze, że straciliśmy teraz, a nie później to może się zmotywują do strzelania
0
Kurtuła mecz życia jak zwykle
5
Tak tylko wspomnę, że Pena by puścił :)
0
@Fake69 bijesz do GILa Manzano?
0
Klimacik fajny stworzyli
0
Jedyne co tu będzie problemem to pewnie to beznadziejne boisko i murawa
1
55mln i droga wolna. 70mln to byłby całkiem dobry deal jak na zdolności tego zarządu.
Chyba dawno nikogo lepiej nie sprzedaliśmy.
1
@jacobFCB Gratulacje!
5
Czyli Hansi przyznał, że Wojtek grał przez spóźnienie.
Niedobrze, bo to zwiększa szanse Penii na finał.
28
"Panie trenerze, mamy pilną sprawę.
To ważne dla całej drużyny.
Jajka dalej są źle przygotowywane."
10
Coś powyżej 50mln to już spoko opcja, skoro on naprawdę chce odejść. Nie ma długiego kontraktu, więc ciężko będzie o coś lepszego.
0
@MaroBrd No i ugasili pożar benzyną
0
@LatajacyHolender Tak, jeśli mu obiecali, to jest faktycznie mega krzywa akcja.
Natomiast w innych okolicznościach według mnie nie powinien dostawać topowej pensji za potencjał.
0
A może Casemiro byśmy kupili na pół roku?
Ale by się Vini zdziwił xD
0
Z tym Araujo to jest tak, że dobrze byłoby go zatrzymać, ale nie za wszelką cenę.
Jeśli jego oczekiwania finansowe są na poziomie jego prajmowej formy z przeszłości to niestety, ale nie powinniśmy tyle płacić. Wystarczy już płacenia za potencjał jak za czasów Bartomeu.
Nie ma problemu, żeby zarabiał dużo, ale najlepiej by było gdyby 50% zarobków było zależnych od zmiennych. Trzymasz poziom - zarabiasz dużo, nie trzymasz też zarabiasz, ale przeciętnie. Ale niestety wiele klubów zapłaci mu za potencjał i będzie miał trudny wybór.
Jeszcze inna sprawa, że podobno wcześniej mu obiecali rekompensatę za obniżenie pensji, to już w ogóle komplikuje sprawę. xD