0

Ale podoba mi się jak komentatorzy jadą po Realu

1

Sędzia nawet teraz chciał sam piłkę zabrać Celcie xD

1

Ale wał tutaj poszedł xD

0

@Tasde Tak dziwi mnie, bo on tak nie mówi. Nie używa takiego języka. Bardzo rzadko obraża kogoś wprost. Można Brauna nie lubić, oczywiście ma swoje odpały, ale jakiś poziom kultury sobą reprezentuje.

Po Twoim komentarzu można wnioskować, że Brauna znasz tylko z jakichś prześmiewczych profili na twiterze, a nie z jego filmów, dłuższych wypowiedzi czy tekstów.

Po prostu obstawiam, że to nie on pisał tego tweeta, choć to oczywiście go nie usprawiedliwia, jeśli ma wokół siebie idiotów.

0

@gaucho104 W Lidze Mistrzów na pewno miał błąd przy wyjściu, który skończył się golem. Plus kilka niepewnych wyjść podobnych do Wojtka, które skończyły się dobrze.

1

@FCB24 No nie wiem, ja tam mam wrażenie, że on całe życie był gangsta. Ale to nie zmienia faktu, że obrońcą był topowym.

0

@FCB24 Tak, ale to też nie jest tak, że to była najlepsza Barcelona. Najlepsza Barcelona była z wychowankami.

0

@gaucho104 Spokój może tak, ale oprócz spokoju to bramkarz powinien zapewniać bronienie strzałów jako wartość dodaną. A tego Pena nie ma i w takiej Lidze Mistrzów możemy przez to cierpieć.

0

@FCB24 To prawda, nie urodziło ostatnio. 2-3 bramkarzy top i koniec.
To co ostatnio pokazał Kurtuła to niezły kosmos i nie da się tego często zobaczyć.

2

@FCB24 To jakiś gen Realu Madryt. Oni tam się rodzą. :)
O Casemiro, Pepe i wielu innych można to samo powiedzieć.

0

@FCB24 No tak, ale inne kluby potrafiły wydać zdecydowanie więcej, a wyniki, lekko mówiąc, nie były zadowalające albo co najwyżej porównywalne. :) Już nie mówiąc o stylu gry. City nie można odmówić stylu, ale to też dzięki naszemu "wychowankowi" Pepowi.

1

@pienaar Może się skończyć tak, że będą już w innych klubach. :) Oby nie.

3

@Lucerfi Grubo, znam trochę Brauna i gdyby ktoś pokazał mi takiego screena to powiedziałbym, że to fejk, bo on by czegoś takiego nie powiedział. Nie wyobrażam sobie Brauna mówiącego takie słowa "wrednej kreatury". To jednak nie jego styl.
Ale to prawdziwy wpis.

Ciekawe czy to jemu odwala, czy otoczył się zbyt radykalnymi ludźmi i poddaje się presji otoczenia. Stawiam na drugą opcję.

1

@MesQueUnClub96 Nie, przecież to wiadomo

0

@FCB24 Nie oglądam specjalnie innych lig, ale Rudiger to jest też potwór. Rudiger i Araujo w jednym składzie zmuszaliby Wojtka to częstszego schodzenia, bo składy byłyby nierówne.

1

Tak sobie myślę co tacy szejkowie z PSG czy City muszą czuć oglądając Barcelonę, która bez wydawania pierdyliardów potrafi grać taką piłkę.

5

No ewidentnie tak jest. To nie jest Barcelona z niektórych sezonów, kiedy była ciągnięta przez Messiego, a reszta drużyny grała przeciętnie. Tutaj wszystko śmiga. Złote pokolenie i Flick robi robotę.

1

@DamianPSV Taka zasada jest najlepsza, bo najprostsza w realizacji i sprawdzeniu. Spalony to spalony.

Piłkarze wcale nie muszą się bać, tylko po prostu muszą wybiegać w tempo. To wymaga treningu i myślenia, którym np. Mbappe się ostatnio nie popisał. A dziś linia obrony Betisu całkiem dobrze zastawiała pułapki.

0

@wajb Ad 5. Ale jakiś niewielki progres u niego widać i może być dobrym zmiennikiem na mniej ważne mecze.

1

@LovciamBarce Kto by pomyślał, że Kounde chcący kiedyś grać tylko na ŚO będzie takim kotem na prawej.

1

@zabibarca Nie przypadkiem to on został wybrany na drugiego. Też widziałem dzisiaj progres, chociaż jak oglądam jego występ, to najbardziej doceniam Balde. :)

2

Niedługo możemy mieć kolejne Clasico w pucharze.

11

@MesQueUnClub96 brzmi to śmiesznie, ale taka prawda. Bramkarze spodziewają się strzałów bliżej słupka

1

@Patriskos no ja mam nadzieję, że kolejnych meczach pucharu to on będzie bronił. Chyba, że do ligi wejdzie, ale marne szanse

1

Nie spodziewał się tak złego strzału. Trafił w martwe pole pomiędzy nogą, a ręką.

0

Sami są sobie winni, że się nazwali "Real"

3

@kiper09 Po siłowni dzisiaj odpocznie

1

Ale do jakiej perfekcji zawodnicy mają dopracowane te spalone, że one są tak minimalne to ja jestem w szoku. Zarówno obrońcy jak i atak.

1

Ale będą biegać na treningu za te spalone xD

1

Ten ich bramkarz to tak średnio bym powiedział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?