4

@ACRAB95 Dokładnie.
Nieudolność Barcelony to jedno.
Ale patologia, która dzieje się w La Liga, to drugie.

0

@partymaker Kolega liczy, że Ania tu odpisze, przecież ona raczej wie.

0

@FCB24 Gdyby tak było, to oczywiście się z Tobą zgadzam i wtedy stosujesz grubszy paragraf. Ale tym razem na szczęście nic się nie stało. Ale nie możesz skazać kogoś za potencjalny zgon tak jak za zgon.

12

@Safrani Nie można przenosić patologii jednostek na całe społeczeństwo i wszystkiego zakazywać. Gdyby tak robić w każdym przypadku, to żylibyśmy w jakimś sterylnym więzieniu.

9

@Safrani Pomiędzy zrzucaniem petard z balkonu, a ich zakazywaniem istnieje szeroka przestrzeń dla normalnych ludzi.

7

@Safrani Tak, zakazać. Burzy z piorunami też zakażmy. :)

0

@FCB24 Bez przesady, ale na pewno jest na to paragraf. Jakieś ryzyko trwałych uszkodzeń, coś na poziomie pobicia.

2

@OldMc84 To, że pomogli wielu ludziom, to nie znaczy, że nie można ich krytykować. Na tym to właśnie polega - że można się ukryć za emocjonalną kurtyną pomocy dzieciom.

1

@addept licząc treningi, dojazdy, marketing, to oni pewnie też ponad 100 godzin przepracują.

0

@gumaz Ale w ogóle to najlepiej pić dużo płynów już dnia poprzedniego, jeśli świadomość pozwala. :)

0

@gumaz dużo wody, najlepiej z witaminą C w proszku i solą. Alternatywnie zimny sok z ogórków.
Ale klin najskuteczniejszy.

0

Naprawdę myślicie, że Wujek Janek z Katalonii nie zarejestruje tego Olmo?
To jest grubszy cwaniak, a nawet coraz grubszy. Nie takie rzeczy. :)

0

Janek po prostu chce nam dać emocje aż do samej północy.
Wtedy z uśmiechem wyjdzie z lampką szampana o 23.59 i powie, że właśnie zarejestrował Olmo.

3

@Bobo25 Mgła była, widoczność na 5 metrów, a Ty 140?

2

@ACMaldini3 Też mnie to wpienia kiedy w trudnych warunkach ludzie cisną jak gdyby nigdy nic i wymagają od innych, żeby byli takimi samymi idiotami.

0

Pierwszy raz widzę w tytule, że panuje pesymizm.
Nawet jak było najgorzej, to zawsze w tym klubie panował optymizm.
Może to dobra zmiana. :)

1

@PIWOSZ89 Małyszomania nadal żywa

1

@DTMisTheBest no tak, ale bardzo podobne do tego co napisałem.
Główna różnica tutaj to dobra izolacja budynku, a akumulacja jest znana od dawna.
No i trochę też daje to, że akumulacja jest pod podłogą.

Ale wątpię, że to będzie rewolucja, bo to się wydaje bardzo drogie przy wykonaniu.

1

@DTMisTheBest Już dawno robiono takie rzeczy za pomocą wentylowanych pieców komorowych. (akumulacyjnych). Ciepło rozprowadzane za pomocą podczerwieni i grawitacyjnych nadmuchów.

0

@QQL5 Sprzedać jakiemuś arabowi i będzie git. Jak w PSG.

1

@draxidox Grupa ludzi, którzy coś osiągnęli niekoniecznie pokrywa się z grupą ludzi, która tak miała. :)

3

@Ojciec5tkidzieci Komentarze u Lisa są najlepsze. Ludzie proszą o kolejny wywiad z Napoleonem i nie trzeba go nawet zapraszać, bo pewnie już jest razem z nim w pokoju xD

8

@Ojciec5tkidzieci Lis to odpłynął bardziej niż swego czasu Max Kolonko :)

5

@Popitek12 ma wstać, ma wstać, ma wstać!

0

@Mezocyklon87 ano, tutaj ciężko się z Korwinem nie zgodzić. :)

0

@Kuchar Oczywiście, że tak. Bezpieczeństwo nie jest i nie powinno być uważane za coś najważniejszego w życiu.

0

Ale takiego Lewego nawet w tym wieku to wiele klubów by kupiło za więcej niż 15.

1

@Mezocyklon87 W ciągu ostatnich paru lat bez problemu kilka razy były warunki. Rzadziej niż kiedyś, ale były.

3

@LukaszFan Jak Barca wróci do formy, co jest bardzo prawdopodobne, a z Olmo da się coś wykombinować, to znowu będzie szefem :)

2

@kubix05 no, teraz nawet wielu ludzi na wsi by nie puściło dzieci na taki kulig. Niestety najważniejsze zaczyna być bezpieczeństwo i brak ryzyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?