alienek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo lubie Xavi`ego i jest on Wielkim graczem. Ale dwie rzeczy mi się nie podobaja.. pierwsza: stracił miejsce w pierwszej 11 ale był ważnym graczem wpuszczanym w trudnych momentach i dzięki takiej ławce rezerwowych barca jest w tym sezonie taka dobra, poprostu nie może sie pogodzić z tą rolą. Szkoda. Druga sprawa wiąże się z pierwsza: nie możemy dokonywać teraz transferów przez poł roku (nawet cały bo zanim kupiony sie zgra) będziemy znów z wąską kadra. To jest problem
0
no wreszcie Pep ustawia Keite na dm. Widac ze to jego pozycja, jako pomocnik tylko zwalnial akcje i malo wnosil do kombinacji barcelony w ataku.
Teraz mozna powiedziec ze wreszcie Keita zasluguje na 1 skład, ale grając na dm:)
0
overhead
Po pierwsze, moim zdaniem dobrze ze sprzedali Eto, Pep mial swoja wizje i sie ona sprawdzila.. zobacz ile mamy tytułow. Nie chcial sie poporzadkowac dla Pepa to nara, tak samo bylo z Deco i Ronim, tez moglismy wiecej za nich wziac, ale jezeli klub nie chce danych pilkarzy to sprzedaje ich taniej.
Po drugie, to nie jest tak ze Barca nie splaca długów. Spłaca je dlatego ma ujemny wynik na koniec roku. Niepamietam ile, ale z roku na rok dlug sie zmniejsza, spłacamy spore raty dlatego nie jestesmy na plusie. Troche Laporta z Txikim to popsuli bo nakupili slabych pilkarzy za duze pieniadze którzy w ogole sie nie przydali Barsie, czyt. Hleb, Keirson Cesares, Ibra itp
0
heh, zapewne o to chodzi ze nie maja czasu porozmawiac z jego agentem bo działąja na rynku transferowym, czyli negocjuja z arsenalem i Udinese. Na przedłuzanie umow przyjdzie czas po zakonczeniu okna transferowego
0
Merida przeszedl do arsenalu juz 4 sezony temu, gral przeciez rok temu juz w atletico i nie lapal sie za czesto do 1 skladu. Ma 21 lat wiec troche mu Wenger zaduzo naobiecywal, bo watpie zeby w Arsenalu pogral sobie
0
kurde niektorzy juz chca sprzedac Pedro:) no nie przesadzajcie, reprezentant |Hiszpani, strzelajacy wazne bramki i w dodatku bardzo waleczny. Dobra moze go Sanczez wygryzie ale chociaz bedziemy mieli super zmiennika. Co do pomocy? to bardzo mocna tylko chcialbym zeby Thiago czesciej wchodzil niz Keita. a co do obrony to nikogo nie musimy kupowac jest naprawde mocna, prawa Alves montoya, srodek Pique, Puyol, Abidal, Milito, lewa Adriano, Maxwell. W tym sezonie bedzie ogrom meczow, w razie czyjejs kontuzji napewno wszyscy pograja. Napewno beda mecze ze np Fabregas czy Villa siada na lawce. Wazne jest zeby nikt nie wnosil pretensji i buntwal sie ze wzgledu ze nie gra.
0
kurde niektorzy juz chca sprzedac Pedro:) no nie przesadzajcie, reprezentant |Hiszpani, strzelajacy wazne bramki i w dodatku bardzo waleczny. Dobra moze go Sanczez wygryzie ale chociaz bedziemy mieli super zmiennika. Co do pomocy? to bardzo mocna tylko chcialbym zeby Thiago czesciej wchodzil niz Keita. a co do obrony to nikogo nie musimy kupowac jest naprawde mocna, prawa Alves montoya, srodek Pique, Puyol, Abidal, Milito, lewa Adriano, Maxwell. W tym sezonie bedzie ogrom meczow, w razie czyjejs kontuzji napewno wszyscy pograja. Napewno beda mecze ze np Fabregas czy Villa siada na lawce. Wazne jest zeby nikt nie wnosil pretensji i buntwal sie ze wzgledu ze nie gra.
0
szczerze mowiac to troche boje sie o kariere Thiago jak przyjdzie Cesc. Pewnie iniesta wiecej by gral na lewym skrzydle, gdzie moim zdaniem nie pokazuje swoich umiejętności. Bedzie 5 nominalnych pomocnikow na 2 miejsca, przy czym czego bym nie chcial zapewne Keita czesciej bedzie gral niz Thiago. Jesli ma przyjsc Cesc to niech odejdzie Keita. Mysle ze 6 pomocnikow na 3 miejsca wystarcza.
0
ehh.. Koncówka Laporty i Txikiego byla oplakana dla barcelony. Zamiast wyciagac z długow Barcelona to w jeszcze wieksze je wsadzili. Henrique, Keirson, Casares, Hleb, no i Ibra ale to juz troszke mniejszy niewypal. Dali za nich ogromne pieniadze a zaden nie mial wyrobionej marki na te pieniadze co za nich dali. Smiem twierdzic, że to moglby byc male machloje.
0
jezeli mamy walczyc z deficytem to po co kupowac Fabregasa? no chyba ze Thiago wywala co byloby najwiekszym błedem ostatnich lat. Przeciez i tak Fabregas iniesta i Xavi nie beda grali razem, chyba ze Iniesta przejdzie na skrzydlo. To wtedy i nie potrzebny napastnik nowy bo chlopaki beda grzac non stop lawe czyt. Bojan, Afi, jeffren.
A taki jeffren bedzie 6 napastnikiem i nic nie bedzie gadal ze nie gra, a kupic kogos za 30 mln, ktory bedzie 5 napastnikiem, glupota. Jak sie daje 30 mln za kogos to musi byc to gwiazda na swojej pozycji, i to musi byc pilarz nie na uzupelnienie skłądu, tylko pods gracz. a u nas nie ma kogo zastapic w 1 skladzie
0
moim zdaniem powinni kogos kupic, nie wime czy sancheza czy rossiego, bo ich dwoch nie widzialem na zywo w akcji. Dla mnie Fabregas 35 mln i jeden z tych 22 mln góra. Pamietajmy ze Mascherano kupulismy za 23 mln? a to pilkarz uksztaltowany, znany na calym swiecie. Kazdy pilkarz , ktory chce grac w Barcy powinienem troche wywierac presji na swoim klubie.
0
mecz słaby, real jak zawsze stwarza sytuacje bramkowe tylko po szybkim odbiorze. Sevilla..ich pozycja w tabeli odzwierciedla jak w tym sezonie graja, nie maja atutów do grania z takimi druzynami jak real, czekam na mecz realu z czołowka na wyjezdzie, widac ze real nie jest w formie
0
boje sie sie Pep postawi na pomoc Keita, Sergio i Masche lub Maxwel a na lewym skrzydle iniesta.. i wtedy nie bedzie nikogo do rozgrywania i rozkrecania akcji.. Keita znow w swoim stylu albo bedzie podawal do boku i do tylu albo sam bedzie czekal w polu karnym przeciwko 4 obroncom i Alves bedzie dosrodkowywal caly mecz, bylo tak w jednym meczu i strasznie sie wkurzalem na to.. Powinienem Thiago wchodzic duzo czesciej, nawet pol na pol z Keita, bez obegrania nigdy nie bedzie graczem pokroju iniesty, pamietajmy ze jak iniesta zaczynal w kazdym meczu gral 20-30 minut i teraz widzimy ze to sie zwrocilo
0
powiem Wam tak: Nolito to moze Bojanowi buty nosic! Porownujemy Bojana z gwiazdami swiatowego formatu bo z takimi gra.messi, villa. A Nolito błyszczy w II lidze..to jest ogromna roznica
0
wirus FIFA zbiera żniwo, troche mam zal do Del Bosque, chlopaki wygrali mistrzostwo swiata a ten zaraz i powoluje na mecz z meksykiem w meksyku, chlopakow bez treningu no i teraz jada do Argentyny zamiast odpoczywac. Czy mistrzowie swiata musza jezdzic po całym swiecie jakby nikt nie chcial z nimi zagrac w europie? rozumiem ze te mecze pewnie byly zaklepane wczesniej no ale troche przesadza.
0
kaki14
gdzie pomieścimy? przciez nasza kadra liczy skromne 19 osob, a do tego Keita, Xavi, Puyol, Abidal, Milito maja 30 albo wiecej lat, wiec maja kogo zastępować. Ci młodzi maja jeszcze czas, min 3-4 lata zanim beda decydowac o sile barcelony, oczywiscie jesli ich kariera sie odpowiednio rozwinie.
0
zrozumcie ze menadżerzy, pilkarze i inne kluby widzą ze barca ma duzo kasy i to wykorzystuja. Barcelona jest dobrym tata dla niektorych pilkarzy, takiego pyskatego hleba powinni dawano juz wywalic na zbity pysk. Juz transferu zlatana nie chce komentowac, okazał sie niewypałem i Pep to przyznał, nie pasuje chłopak. Moim zdaniem Laporta a moze głownie Txiki nie mieli nosa do transferów, wywali grube miliony za 1 sezonowych grajkow, narazie transfery do bracy wygladaja bardzo ciekawie i widac ze napewno kilka lat pograja w naszym klubie bo to sa gwiazdy od kilku lat prezentujace poziom światowy, no podciagniemy troche do tego Adriano:) a co do transferów out, to klub chce czystki zrobic, po co maja pobierac kupe kasy graja 5 meczów w sezonie, ta kadra 19 zawodników bedzie non stop grała, Barca B? moze pare meczów w sezonie
0
hmm no troche mnie zmartwila ta wiadomosc ale moze nie bedzie tak zle. Chcialem zeby Keita pogral jeszcze rok, góra dwa i dał miejsce dla dos santosa albo Thiago. Co do pierwszego meczu gdzie grał Keita w pierwszym skladzie to mam nadizeje ze grał bo to byl wyjazd, na Camp Nou bedzie grał iniesta z xavim w srodu a w napadzie pedro lub Krkic. Fajnie by wygladało ułozenie gdzie mascherano z Busim przed nimi Xavi iniesta, atak messi villa no i ofenywni alves adriano. chcialbym zobaczyc z jeden mecz w tym ustawieniu. Wydaje mi sie ze fajnie to by wygladało
0
Ozil to dobry pilkarz, ale czy pasuje do barcelony? ze niby na jakiej pozycji..Ozil to klasyczny przyklad ofensywnego pomocnika grającego tuz za napastnikiem.. np KAKI pozycja.. ale u nas nie gramy takim systemem i moim zdaniem on nie byłby dobrym zmiennikiem iniesty lub xaviego.. a co do wychowanków z cantery, bardzo dobrze ze beda powoli wprowadzani do skadu, zaden nie bedzie decydował o sile barcelony w tym sezonie, oni maja sie ogrywac wiec spokojnie
0
Ozil to dobry pilkarz, ale czy pasuje do barcelony? ze niby na jakiej pozycji..Ozil to klasyczny przyklad ofensywnego pomocnika grającego tuz za napastnikiem.. np KAKI pozycja.. ale u nas nie gramy takim systemem i moim zdaniem on nie byłby dobrym zmiennikiem iniesty lub xaviego.. a co do wychowanków z cantery, bardzo dobrze ze beda powoli wprowadzani do skadu, zaden nie bedzie decydował o sile barcelony w tym sezonie, oni maja sie ogrywac wiec spokojnie
0
czego Wy sie czepiacie tego Busqetsa, to prawda Yaya byl wielkim zawodnikiem, no ale chcial odejsc(lub jego agent tego chcial zeby zarobic sobie), no nie grał zaduzo czasami az sie irytowałem z tego powodu. no ale teraz majac mistrza swiata czyli gracza w który w wieku 22 lat ogromne wyniki. Sergio to napewno jest lepszym taktykiem niz Yaya, no i jest Katalonczykiem. Pytanie.. czy jest sens kupowac drugiego yaya? jak wiemy ile bedzie grał? za rok przejdzie cesc na to chyba liczy zarzad, wiec nie ma sesnu wywawalac 30 mln za jakiegos pomocnika zeby za rok na 3 pozycje bylo 5 graczy swiatowej klasy. Pep ryzykuje sporo, no ale jesli uda mu sie to cały swiat bedzie sie wzorował na barcelonie i skoncza moze sie wrescie te ogromne ceny za pilkarzy i dlugi klubow ( to mi sie marzy). Patrzac na transfery i sklad realu to chyba za rok bedziemy mieli wielka wyprzedaz:P bo 25-27 bardzo dobrych graczy w kadrze to troche zaduzo, no chyba ze beda mieli ogrom konruzji to wtedy Mou sie obroni przed tak ogromna kadra
0
navas grał z meksykiem
0
ludzie ludzie,nie mozecie zrozuzmiec Pepa? jakos Ibra nie byl zly jak zchodził, widac bylo ze biega, walczy, grał w reprezentacji, bylo goraco nie rozumiecie ze moze byl zmecozny? On troche inna ma wage niz krkic, czy widzieliscie zawodnika o podobnych gabarytach ktory tyle biega co teraz ibra w barcy? no we wczorajszym meczu:)
bedzie dobrze, a jak barca przejdzie za tydzien to co bediecie pisali? po pierwszej polowie byscie napisali? ludzie pomyslcie przyszłosciowe, narzekacie jak stare baby pod kosciołem
0
Pep nie mial wyjscia musial postawic na młodych, no a ze jeszcze chlopaki dobrze sobie poczynaja.. ogolnie to nie bylo srodka pola.. by sie przydał xavi lub iniesta zeby to uporzadkowac.. ale mlodzi zle nie zagrali.. to starszyzna popelniała szkolne błedy.. za tydzien juz mistrzowie swiata zagraja chociaz po polowie.. teraz nie bylo sensu ich wystawiac ryzykujac kontuzja
0
kawus 27
jak inter kupi mascherano to beda grali 2 def, a 3 zanetti bedzie. Spokojnie nikt oprocz barcy nie kupi takiego gracza na ławke.
0
kawus 27
jak inter kupi mascherano to beda grali 2 def, a 3 zanetti bedzie. Spokojnie nikt oprocz barcy nie kupi takiego gracza na ławke.
0
damtal4
ja Cie rozumiem ze w razie dlugiej kontuzji ktoregos graczy z pomocy.. tylko z pomocy nie mamy kim zastapic, ale czy kupno jeszcze jednego gracza nie zahamuje rozwoju dwoch naszych mlodzianow? Iniesta, messi, pique oni bardzo wczesnie zaczynali.. bo dano im kredyt zaufania.. oczywiscie watpie zeby nasi z cantery dorownali im poziomem ale napewno warto dac im szanse. Zobaczymi jak real i city beda dysponowac tym skladem.. bo jak real nikogo nie sprzeda to beda tylko kłotnie i czekanie do stycznia a wtedy kilku odejdzie.. nie wierze ze wszyscy beda grac porownno.. bo gwiazdy napewno beda grały wiecej niz spotkanie na tydzien
0
ronaldinho 80
nie jest wyjście nakupować, ale czy bedzie im pozniej dane grac? w koncówce tamtego sezonu nawet milito nie grał, sporadycznie a tak reszta ławka, dlatego marquez i CZygrynski odeszli. teraz jest spoko 2 mistrzow swiata, milito i Abidal. Boki tez spoko Alves Adriano Maxwel i Abidal. Jak kogos dokupia to juz niektorzy z tych pograja z gora 10 meczow sezonie a nie masz pewnosci ze kupujac gracza za 10 mln bedzie lepszy od tych co mamy.
0
sporo real dał za Carvalho, juz 32 lata na karku. A tak wogole to Mourinho lubi miec bardzo szeroki skład. Przeciez on na kazda pozycje ma 2 lub wiecej graczy. W razie kontuzji dobre zabezpieczenie, ale w innym wypadku to chłopaki beda zarabiali na siedząco:) dlatego uwazam ze w bracy powinno byc np na 3 pozycje 5 graczy dobrych plus jeden z La Masia
0
Makalele czołg? chyba mylisz z Essienem.