alienek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
napewno by sie przydał, ale czy kosztem Thiago? wlasnie tego nie chce. Bo Keita i tak bedzie pierwszym zmiennikiem pary Iniesta-Xavi, nie ze wzgledu na umiejetnosci a sympatie Pepa
0
Olo_17, no wlasnie nie. dos santos bedzie zawsze tym drugim, a Fontas dopiero 5 obroncą na 2 pozycje a Thiago czwartym a nawet piątym jak przyjdzie Ozil
0
co w z tym mascherano? znow 30 mln bedzie siedziało na ławce jak w przypadku Yaya? Segio jest katalończykiem, a także mistrzem świata i wy myślicie, że odda miejsce? Bo mniejsca dla dwóch nie ma.
0
moze mi ktos powiedziec, gdzie jest Thiago?
0
zibiku: na razie to Pep potwierdził ze tylko dos santos dostaje miejsce w pierwszym zespole, no i moze obronca który bedzie grał bardzo malo ze wzgledu na rywalizacje i Ty mowisz ze tylu graczy młodych. A Sergio i tak bedzie grał w wiekszosci meczów
0
a ja bym nie chcial tez nikogo w pomocy.. niech graja dos satnos i Thiago
0
a ja bym nie chcial tez nikogo w pomocy.. niech graja dos satnos i Thiago
0
dżidżi: rywalizacja w klubie jest ważna i w barcy ona jest, obrona: puyol, pique, Gabi no i Abidal, który przecież bedzie teraz grał również na srodku z racji przyjscia Adriano. Na dm masz racje, ale zawsze jest Keita, którym moim zdaniem powinienem wiecej grac na dm niz jako srodkowy pomocnik. W ataku jest konkurencja duza.. a nawet za bo taki krkic czy jeffren moga nie pograc za wiele. A mlodzi z la masia beda uzupelnieniem składu zagraja z 10 meczow max.. chyba ze nie daj boze bedzie plaga kontuzji. A przeciez widac ze Barcelona B ma ogromny potencjał skoro awansowali do drugiej ligi.
0
MH, spokojnie Guardiola wie co robi. Jest Pique, Puyola, Milito no i Abidal, który przecież spokojnie może grać ze słabszymi rywalami jako środkowy obrońca. Widzieliśmy pod koniec sezonu ze Guardioli 3 środkowych obrońców zupelnie wystarczy. Nie może byc tak ze bedziemy miec ich 4-5 a bedzie grało 3. Nie po to kupilismy Adriano zeby byl jedynie zmiennikiem Alvesa, on bedzie równiez grał na lewej stronie boiska.. i nie zapominajmy ze jest jeszcze Fontas, Muniesa, którzy też musze powoli wchodzic do 1 składu.
0
gdzie mozna sprawidz ile poszczegolny zawodnik ma lat? z tego co wczesniej widzialem Tiago oraz dos Santos nie zawsze wychodzili w pierwszym skladzie.. no teraz Tiago 78 min.. sie zastanawiam czy Ci co graja zamiast ich sa starsi? bo jak tak to nie widze sensu zeby w Barca B grali gracze po 22 czy wiecej lat
0
kilka razy song ladnie wyprowadzil pilke ze srodka obrony.. a wlasnie do tego mial niedopuscic Henry
0
wszystko pieknie ale przy stanie 2:0 barca przestala grac tylko zaczela sie bawic.. 3 straty Alvesa troche nonszalancji.. ogolnie bardzo nieprofesjonalne podejscie Henrego.. po co go Pep wpuszczal jak on chodzil po boisku oby tylko nie przeszkodzic Arsenalowi.. powinien zapierdzielec od obrony do ataku przez te 15 min a on sobie chodzil. zadne wyjscie do prostopadlej pilki..Wszyscy tacy pewnie odnoscnie rewanzu a chcialbym zaznaczyc ze bedziemy oslabienie w obronie.. chcialbym zeby Yaya wrocil na obrone.. bo Marqez jest w tragicznej formie..
0
ciesze sie, że Arsenal liczy sie w walce o mistrzostwo tak samo jak Barcelona.. bedzie równa walka bo żadna drużyna nie moze odpuscic sobie meczu ligowego przed LM
0
patrzac jakie mecze na wyjezdzie czekaja nas w lidze to az ciarki przechodza mi po plecach..
0
po co kupowac 30 letniego napastnika? zeby zaplacic min 30 mln,zeby rozegral jeden dobry sezon jak Henry i zeby oddac go po 3 latach za darmo? kompletnie bezsensowny transfer, Moim zdaniem wiek 28lat to jest max dla napastnika dla zmiany klubu zeby jeszcze pogral te 2-3 sezony na maksymalnych obrotach
0
marchena gra z werderem
0
sorki
0
hanc 5 lat temu valdes dostal trofeo zamory wygral lige mistrzow, lige hiszpanska, tez wszyscy kryczeli dlaczego go nie ma w kadrze. Jest stare powiedzenie, zwycieskiego skladu sie nie zmienia i to stosuje trener hiszpanii i chce miec spokoj w szatnii
0
hanc 5 lat temu valdes dostal trofeo zamory wygral lige mistrzow, lige hiszpanska, tez wszyscy kryczeli dlaczego go nie ma w kadrze. Jest stare powiedzenie, zwycieskiego skladu sie nie zmienia i to stosuje trener hiszpanii i chce miec spokoj w szatnii
0
hanc 5 lat temu valdes dostal trofeo zamory wygral lige mistrzow, lige hiszpanska, tez wszyscy kryczeli dlaczego go nie ma w kadrze. Jest stare powiedzenie, zwycieskiego skladu sie nie zmienia i to stosuje trener hiszpanii i chce miec spokoj w szatnii
0
juz bylo 3 trenerow kadry hiszpanii kiedy valdes byl bramkarzem barcelony, myslicie ze kazdy popelnia blad nie powolujac go? widocznie cos jest na rzeczy, valdes ma skonnosci do popelniania bledow.. szczegolnie jesli chodzi o wyjscia do dosrodkowan, albo nie wychodzi w ogole, co czesto jest bledem albo mija sie z pilka.. juz sporo bramek w taki sposob natracilismy i to widza fachowcy w kadrze hiszpanii
0
olo_17 no ok, ale przeciez napisalem ze puyol moze go zastapic albo ten mlody wychowanek, zapomnaielem jak sie nazywa, szczegolnie ze mamy nadmiar zawodnikow na srodku obrony
0
juz kilka razy sie spotakalem ze chcecie zmiennika dla alvesa? ale po co? alves jest zdolny grac 50 meczow w sezonie na wysokim poziomie, to fenomen wydolnosciowy, od czasu do czasu moze puyol zagrac, bo przeciez na srodku obrony mamy w czym wybierac,a i ten mlodzian tez moze ogrywac sie ze slabeuszami. szczerze mowic zastanawiam sie jak to pep rozwiaze po zakonczeniu sezonu, miec 7 srodkowych obroncow plus wychowankowie
0
KOZINHO1981 i kolejny raz sie z Toba nie zgodze..sztab medyczny ma wplyw, ale co powiesz na temat np robbena? real, bayern ten sam problem, sa pilkarze ktorzy maja sklonnosci kontuzjogenne.. np nasz marquez tez
0
KOZINHO1981 prawda jest taka ze dobrze wyszkoleni francuzi zawsze sie sprawdza w lidze hiszpanskiej. Ribery.. szybki swietnie wyszkolony techniczne idealny do ligi hiszpanskiej, a Henry? on przyszedl ze 3 lata zapozno, majac 30 lat mozna zagrac jeden gora 2 dobre sezony i wlasnie tyle zagral w barcy, giuly-jezdziec bez glowy:) pires tez kolo 30 przyszedl do ligi hiszpanskiej.. a benzema? przereklamowany
0
troche z innej beczki.. bo sie wyjazdu keity i yaya na PNA, zostaniemy z 4 pomocnikami w tym dos santos.. boje sie ze w styczniowych meczach w ktorych gramy 3 razy z sevilla.. no i moze pozniej z valencia w polfinale guardiola bedzie gracz podstawowym skladem co ma w zwyczaju.. a to moze sie zemscic w pozniejszej czesci sezonu.. watpie zeby wypuscil od pierwszej minuty dos santosa... nawet z teneryfa.. ale obym sie mylil
0
Pierwsze mecze 1/8 finału rozegrane zostaną 16/17 i 23/24 lutego, a rewanże 9/10 i 16/17 marca- chyba cwiercfinaly
0
Yaya pokutuje za slowa swojego agenta i swoje.. w sumie po co ma grac koles ktory chce odejsc.. ale zapewne niedlugo na stale wroci do pierwszej 11
0
Toure na ławce bo gral poprzedni mecz i czeka nas trudna przeprawa na Ukrainie.. raz Yaya raz Sergio.. musi byc jakis podzial skoro mamy 2 dobrych zawodnikow na jedna pozycje
0
pedro to dobry gracz.. sporo strzela.. ale jednak to nie bedzie gracz pokroju robinho czy ribery a nawet suarez to jest chlopak ktorego pilka szuka i ma bardzo dobry strzal, mierzony.. ale brak u niego takiej kreatywnosci jak wyzej wymienionych zawodnikow.. to mu trzeba dac pilke.. on rzadko komus wystawi a jednak skrzydlowy napastnik powinienem duzo asyst zaliczac, wygrywac pojedynki jeden na jeden stwarzac przewage a w tym pedro jest przecietny