O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ekspert bakero :)

0

jak to nigdy nie był wielkim strzelcem? w sezonie 2009-10 w 27 meczach miał 15 bramek w lidze. On jak tylko jest w formie to jako środkowy pomocnik wali do pieca ile sie da.

0

a jeszcze dodam, że zainteresowanie innymi drużynami niż real i barca doszło do tego stopnia, że taki villarreal, atletico czy valencja graja bez sponsorów na koszulkach :)

0

a ja znam mniej więcej z autopsji jak przywiązanie do barw klubowych wygląda w hiszpanii, a jak w anglii, a mianowicie.. rozmawiając z dwójką spotkanych w barze hiszpanów zapytałem im się komu kibicują. Odparli, że są za realem, zdziwiłem się bardzo gdy się okazało, że jeden jest z oviedo a drugi z pampeluny. Tłumaczyli to w ten sposób, że tak na prawde w hiszpanii liczą się tylko dwa kluby, a cała hiszpania jest podzielona. Lokalna piłka schodzi na drugi plan, moje zdziwienie okazało się jeszcze większe, gdy mi powiedzieli, że wolą obejrzeć real w telewizji ze znajomymi, niż pójść na mecz takiej osasuny i że wielu hiszpanów ma takie właśnie podejście. Z anglikami natomiast jest nieco inaczej.. mam znajomych w nottingham i znowu tam angole twierdzą, że wręcz nienawidzą klubów tym MU lub chelsea, liczy się tylko forrest, a na niektórych dzielnicach notts county i tyko to ich obchodzi. Takie podejscie do sprawy w obydwu krajach tłumaczy w dużym stopniu logike podziału pieniędzy z tytułu praw TV.

0

być cicho jak xavi w srawie fabsa..

Zobacz wszystkie

0

a ja znam mniej więcej z autopsji jak przywiązanie do barw klubowych wygląda w hiszpanii, a jak w anglii, a mianowicie.. rozmawiając z dwójką spotkanych w barze hiszpanów zapytałem im się komu kibicują. Odparli, że są za realem, zdziwiłem się bardzo gdy się okazało, że jeden jest z oviedo a drugi z pampeluny. Tłumaczyli to w ten sposób, że tak na prawde w hiszpanii liczą się tylko dwa kluby, a cała hiszpania jest podzielona. Lokalna piłka schodzi na drugi plan, moje zdziwienie okazało się jeszcze większe, gdy mi powiedzieli, że wolą obejrzeć real w telewizji ze znajomymi, niż pójść na mecz takiej osasuny i że wielu hiszpanów ma takie właśnie podejście. Z anglikami natomiast jest nieco inaczej.. mam znajomych w nottingham i znowu tam angole twierdzą, że wręcz nienawidzą klubów tym MU lub chelsea, liczy się tylko forrest, a na niektórych dzielnicach notts county i tyko to ich obchodzi. Takie podejscie do sprawy w obydwu krajach tłumaczy w dużym stopniu logike podziału pieniędzy z tytułu praw TV.

0

Czy Pep Guardiola będzie dobrym następcą Franka Rijkaarda w FC Barcelonie?

Tak, to idealny wybór 14%

Nie wiem, ale ma moje zaufanie 44%

Nie, ma zbyt małe doświadczenie 36%

Nie mam zdania 6%

wyszukałem w archiwum sond, na tym serwisie :)

0

Zobaczycie, że Ibra będzie wymiatał w tym sezonie. W poprzednim musial sie zaaklimatyzowac, mial z tym problem, poniewaz nie odbyl calego okresu przygotowawczego, a jak już cwiczyl to męczyła go kontuzja.

Gadanie, że w poprzednim sezonie gral slabo to przesada, mial przeblyski geniuszu, a ja najbardziej go zapamietam za to ze dal nam zwyciestwo z realem na camp nou.

Po prostu nie jestem w stanie uwierzyć, że tak pewny siebie zawodnik, który utrzymuje najwyższy poziom od kilku dobrych lat, nagle przestanie i to do tego w najładniej grającym klubie na świecie.

Mówcie co chcecie, to nie jest tak że go jakoś przesadnie lubię, wręcz denerwuje mnie jego arogancja, gwiazdorstwo itp, ale do umiejętności mam szacunek wiec czekam na zbliżający się sezon.

0

Barcacrew

Ibra za to, że był najlepszy we Włoszech w poprzednim sezonie.

0

a jeszcze dodam, że zainteresowanie innymi drużynami niż real i barca doszło do tego stopnia, że taki villarreal, atletico czy valencja graja bez sponsorów na koszulkach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?