0

przeczytales w ogole ten tekst gimbusie ?

0

0

to powiedzial Balotelli...

0

co sie dzieje w tej barcelonie ja tego nie rozumiem

0

wszystko kreci sie wokol pieniadze jeszcze 2-3 lata temu mimo wszystko w presezonie moglismy zagrac z united i bayernem itp a teraz jeden mecz z bayernem i same ogorki wazniejsze pieniadze niz przygotowanie do sezonu martino pewnie nie jest zadowolony z takiej sytuacji

0

pojdzmy przykladem realu gdzie sciagneli varane za grosze barcelona ma skautow i tez moze wyciagnac perpsektywicznego stopera ktory moglby wejsc do pierwszego skladu ewentualnie dac szanse bagnackowi zamiast miliony wyrzucac na transfer zredukowac zadluzenie

0

ja bym dal szans bagnackowi

0

villa byl wart co najmniej 10 milionow kupilismy za 40 sprzedalismy po 3 sezonach za 5... a co do wydawania pieniedzy to zawsze jestesmy naciagani neymara rownie dobrze moglibysmy miec za rok za darmo tymczasem wydajemy na niego 60 milonow, tak wiem ja tez chcialem go od tego sezonu w trykocie barcelony ale jednak o jakies 30 milionow za duzo zwazyszy na to ze za rok bylby za darmo jak pisalem

0

i znowu naciagna barcelone na wielomilionowy transfer a skupuja od nas za grosze...

0

sakho to byl dobry ale w football managerze

0

a jak Legia trafi do grupy z Barcelona to na stadionie bedziesz spiewal independencia i hymn katalonii...

0

wyjazd do stolicy haha wy nigdy dzieciaki na wyjezdzie nie byliscie ba nie byliscie nawet na zadnym polskim ligowym meczu no chyba ze jak bylo rozgrywane polskie 'gran derbi' Legia - Lech

nie zapomnijcie zaspiewac independencia

0

juz w tamtym sezonie bylo widac kryzys u xaviego spowalnianie gry malo prostopadlych pilek, ktory byly jego renoma(aj te crossy do alvesa na prawa flanke - to bylo cos) a teraz oddaje pilke do boku/tylu poklepie w srodku pola i tyle z niego pozytku, wiem ze to zasluzony gracz i jeden z najlepszych rozgrywajacych ale jego czas minal i im szybciej cesc wygryzie go ze skladu tym lepiej dla nas. zauwazylem tez pewna zaleznosc, za vilanowy gralismy czesto bez jednego z bocznych napastnikow, np fabregas messi pedro co totalnie niszczylo styl barcelony z wysokim pressingiem, widac po sparingach ze martino nie popelni tego bledus

0

juz w tamtym sezonie bylo widac kryzys u xaviego spowalnianie gry malo prostopadlych pilek, ktory byly jego renoma(aj te crossy do alvesa na prawa flanke - to bylo cos) a teraz oddaje pilke do boku/tylu poklepie w srodku pola i tyle z niego pozytku, wiem ze to zasluzony gracz i jeden z najlepszych rozgrywajacych ale jego czas minal i im szybciej cesc wygryzie go ze skladu tym lepiej dla nas. zauwazylem tez pewna zaleznosc, za vilanowy gralismy czesto bez jednego z bocznych napastnikow, np fabregas messi pedro co totalnie niszczylo styl barcelony z wysokim pressingiem, widac po sparingach ze martino nie popelni tego bledu

0

no zobaczymy bo narazie sie nie sprawdza nic a nic

0

dla pieniedzy klub musi jakos zarabiac przeciez katarczycy daja tak malo

0

prawda

0

pedro iniesta fabregas i inni tez wrocili z wakacji a prezentuja sie duzo lepiej od xaviego mam nadzieje ze to ostatni sezon xaviego poki jest na topie

0

z wakacji wrocil tez fabregas iniesta pedro i wielu innych zawodnikow a prezentuja sie duzo lepiej od xaviego po prostu wiek mu juz doskwiera ostatni sezon w barcelonie mam nadzieje

0

xavi tragedia niech konczy kariere poki uwazany jest za jednego z najlepszych rozgrywajacych swiata

0

to zalezy od samego pilkarza oni se moga mowic mam nadzieje ze sie nie zmarnuje jak alexis ktory w udinese jednym zwodem mijal 3 zawodnikow a u nas chyba zabronili mu sie kiwac

0

tak to jest jak wazniejsze sa pieniadze od dobrego przygotowania do sezonu

0

on jest chory powinien odpoczywac a nie sie walesac po imprezach zaraz sie okaze ze 60 milionow poszlo na marne bo nie bedzie mogl grac w pilke a oni go ciagaja jeszcze zeby kase dla nich robil to juz nie jest wiecej niz klub rossel aut !!!

0

niech oni lepiej juz nikogo nie kupuja bo znowu wydzadza grube miliony na zawodnika z choroba ktora moze mu uniemozliwic granie w pilke 60 milionow za inwalide !!!!!!!!!!! skandal zarzad wypad z klubu !!!!!

0

no widze co napisales ale powiedz mi co ma moj angielski do gadania glupot to brzmi jak naucz sie gotowac, a pozniej gadac glupoty ta sama logika zegnam bo nie jestem dla mnie partnerem do dyskusji

0

napisales do mnie zebym nauczyl sie po angielsku pisac, ale powiedz mi jaki to ma zwiazek z choroba neymara, bo ja tu nie widze zadnego i nie odwracaj kota ogonem bo sie zblazniles

0

zamiast wydawac 40 milionow lepiej poszukac obroncy na rynku argentystkim badz brazylijskim, zobaczcie sobie jak milan znalazl silve i jaki prezentowal ten poziom a nie byl wielka gwiazda przed transferem z ligi brazylijskiej

0

a co ma moj angielski do anemii neymara ? madrys ty ?

0

60 milionow a sie zaraz okaze ze koniec kariery albo bedzie wytrzymal 30 minut na boisku nie ma co rosell aut !!!!!!!!!!!

0

przypomne wam tylko ze za holocaustem stali zydzi, po 2 wojnie chcieli grac najbardziej pokrzywdzonych i to im sie udalo - teraz rzadza swiatem i taka jest prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?