0

przepraszam przepraszam czy jesli ktos lubi po dobrze wykonanej robocie wyskoczyc do klubu potanczyc to cos zlego ? jak to ma sie do skromnosci powiedz mi

0

dla mnie to skandal niech sie mesi za gre wezmie a nie za wyludzanie pieniedzy od klubu bez ktorego by nie istnial stracilem zaufanie do leo po tych oszustwach

0

SKANDAL

0

tylko glupiec nie odczuwa strachu

0

wiem, ze to pierwszy mecz, ale w grze Neymara juz bylo widac, ze musi sie przestawic - to juz nie jest liga brazylisjka, to co zauwazylem to ze spowalnial akcje dostawal pilke i podchodzi do obroncy na chodzonego, kilka razy jedynie przyspieszyl jak dostal pilke, no i za czesto probowal podawac, mial ze 3-4 okazje gdzie mogl strzelac i przetrzymywal pilke

0

to byla prawdziwa tiki-tata

HABEMUS TATA !!!

0

TIKI-TATA

0

widac, ze nie grzeszysz inteligencja

0

jeszcze bedzie mial czas czlowieku to ze nie wyszedl teraz w pierwszy nie znaczy ze w ogole nie bedzie gral, dolaczyl do druzyny kilka dni temu poznaje dopiero ludzi bedzie mogl na zywo podpatrywac jak zachowuja sie zawodnicy na jego pozycji, co jak co ale Barcelona ma swoj wlasny unikalny styl, do ktorego hop siup sie nie przystosuje

0

dajcie mu czas ledwo co dolaczyc do zespolu, to sa sparingi jeszcze bedzie okazja sie wykazac i to nie raz i nie dwa... wejdzie w drugiej polowie placzki

0

jak czytam wasze posty ludzie to ogarnia mnie po prostu poczucie zenady, zrozumcie Neymar dopiero integruje sie z druzyna dolaczyl do ekipy dopiero w poniedzialek, nie wyszedl w pierwszy skladzie na santos a wy juz placzecie ze Martino nie jest do nie go przekonany... ile wy macie lat, macie jakiekolwiek pojecie o pilce ?

0

czy wy na wszystko musicie narzekac, placzki ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?