to jescze chyba E2 zatesnki za Barca i mu sie odechcce tych pieniazkow jak Robinho.. nie ma co sie z nim szcypac. chce zarabiac dziekujemy u nas juz sie zasluzyl ;]
cos czuje ze trafił do nas .. na 40 mln juz musieli sie zgodzic.. bardzo dobrze Villa to egzekutor bedzie umial wykorzystywac podania od naszych crackow.. mam nadzieje ze to o Barce chodzi.. ;]
wszyscy jestescie sceptycznie nastawieni na ten transfer ale.. przeciez Luca jest bardzo silnym i dobrym technicznie napastnikiem.. potrafi wspaniale grac glowa czego napewno nam brakuje.. jak najbardziej jestem za tym transferem Luca nie zapomnial jak sie gra w pilke tylko potrzeba mu naszego wspanialego mentora jakim niewatpilwie jest PeP.. jak mamy wydawac ogromne pieniadze na zlatana mozna by kupic Toniego a i miejsce dla Samu sie znalazlo.. Visca !
cos czuje ze trafił do nas .. na 40 mln juz musieli sie zgodzic.. bardzo dobrze Villa to egzekutor bedzie umial wykorzystywac podania od naszych crackow.. mam nadzieje ze to o Barce chodzi.. ;]
Komentarze
0
pycho..
to jescze chyba E2 zatesnki za Barca i mu sie odechcce tych pieniazkow jak Robinho.. nie ma co sie z nim szcypac. chce zarabiac dziekujemy u nas juz sie zasluzyl ;]
0
filipe jest polakiem :D
0
cos czuje ze trafił do nas .. na 40 mln juz musieli sie zgodzic.. bardzo dobrze Villa to egzekutor bedzie umial wykorzystywac podania od naszych crackow.. mam nadzieje ze to o Barce chodzi.. ;]
0
bye bye Gabi !
0
Guardiola do niego podbiega zeby go usciskac ;]
0
od Bojanka wara !
0
filipe jest polakiem :D
0
wszyscy jestescie sceptycznie nastawieni na ten transfer ale.. przeciez Luca jest bardzo silnym i dobrym technicznie napastnikiem.. potrafi wspaniale grac glowa czego napewno nam brakuje.. jak najbardziej jestem za tym transferem Luca nie zapomnial jak sie gra w pilke tylko potrzeba mu naszego wspanialego mentora jakim niewatpilwie jest PeP.. jak mamy wydawac ogromne pieniadze na zlatana mozna by kupic Toniego a i miejsce dla Samu sie znalazlo.. Visca !
0
bye bye Gabi !
0
cos czuje ze trafił do nas .. na 40 mln juz musieli sie zgodzic.. bardzo dobrze Villa to egzekutor bedzie umial wykorzystywac podania od naszych crackow.. mam nadzieje ze to o Barce chodzi.. ;]