0

pycho..

to jescze chyba E2 zatesnki za Barca i mu sie odechcce tych pieniazkow jak Robinho.. nie ma co sie z nim szcypac. chce zarabiac dziekujemy u nas juz sie zasluzyl ;]

0

filipe jest polakiem :D

0

cos czuje ze trafił do nas .. na 40 mln juz musieli sie zgodzic.. bardzo dobrze Villa to egzekutor bedzie umial wykorzystywac podania od naszych crackow.. mam nadzieje ze to o Barce chodzi.. ;]

0

bye bye Gabi !

0

Guardiola do niego podbiega zeby go usciskac ;]

0

wszyscy jestescie sceptycznie nastawieni na ten transfer ale.. przeciez Luca jest bardzo silnym i dobrym technicznie napastnikiem.. potrafi wspaniale grac glowa czego napewno nam brakuje.. jak najbardziej jestem za tym transferem Luca nie zapomnial jak sie gra w pilke tylko potrzeba mu naszego wspanialego mentora jakim niewatpilwie jest PeP.. jak mamy wydawac ogromne pieniadze na zlatana mozna by kupic Toniego a i miejsce dla Samu sie znalazlo.. Visca !

0

od Bojanka wara !

0

przykro to strwierdzic ale chlopak juz sie nie odrodzi.. dojdzie do jakotakiej formy i niestety ale pozbedziemy sie go.. w tak wielkim klubie nie mozna nie grac przez caly rok i odbudowac forme z przed lat.. obym sie mylil !! VeB !

0

nie wyobrazam go sobie w innym klubie.. jak juz mowil nie lubi sie wiazac na dlugi okres gdyby cos poszlo nie tak to sie wycofa a nie Rijkaard ! WSPANIAŁY CZLOWIEK !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?