niektorzy jednak chca blysnac a im nie wychodzi.... w 2006 pokonalismy Arsenal na Stade de France. wiec jak sie nie znasz to nie pisz albo sprawdz wczesniej:)
a ja byłem na Ibizie jeszcze dwa tygodnie temu...cudowne miejsce! Wrócę tam napewno!
zdjecie jest napewno z Ibizy bo tak tam wlasnie to wyglada...i duzo ludzi tak jak puyol biega sobie:)
pozdro
Komentarze
0
niektorzy jednak chca blysnac a im nie wychodzi.... w 2006 pokonalismy Arsenal na Stade de France. wiec jak sie nie znasz to nie pisz albo sprawdz wczesniej:)
0
a ja byłem na Ibizie jeszcze dwa tygodnie temu...cudowne miejsce! Wrócę tam napewno!
zdjecie jest napewno z Ibizy bo tak tam wlasnie to wyglada...i duzo ludzi tak jak puyol biega sobie:)
pozdro
0
BAN!
mod
0
to bylo nie wchodzic na te strone jak nie chcilales znac wyniku...phyyyyy...mysl czlowieku troche!!!
0
Ronnie wroc do nas:(((((((((
0
barca 100 goli w lidze napewno strzeli!!!!!!!!!!!
0
to bylo nie wchodzic na te strone jak nie chcilales znac wyniku...phyyyyy...mysl czlowieku troche!!!
0
w nastepnej kolejce zmiazzdza Malage na Camp Nou!!! to pewne!!!
0
byl pilkarskim bogiem...a teraz zostal jedynie cieniem samego siebie...dobrze ze odszedl bo Barce by mogl pociagnac na samo dno
0
ja chce Arsenal..bo mam tu mala wojne z kolegami...wic sprawi mi to podwojan satysfakccje...bo wiem ze barca zmiencie arsenal