0

niektorzy jednak chca blysnac a im nie wychodzi.... w 2006 pokonalismy Arsenal na Stade de France. wiec jak sie nie znasz to nie pisz albo sprawdz wczesniej:)

0

a ja byłem na Ibizie jeszcze dwa tygodnie temu...cudowne miejsce! Wrócę tam napewno!
zdjecie jest napewno z Ibizy bo tak tam wlasnie to wyglada...i duzo ludzi tak jak puyol biega sobie:)
pozdro

0

BAN!

mod

0

to bylo nie wchodzic na te strone jak nie chcilales znac wyniku...phyyyyy...mysl czlowieku troche!!!

0

Ronnie wroc do nas:(((((((((

0

byl pilkarskim bogiem...a teraz zostal jedynie cieniem samego siebie...dobrze ze odszedl bo Barce by mogl pociagnac na samo dno

0

kazdy wolalby BArce

0

piekni oni wszyscy sa pieknia...jak cudownie byc kibicem Barcy..prawdziwym kibicem..bo o 1995roku

0

najgorsze to ze Barca gra rewanze na wyjezdzie zawsze...jakby nie to to byloby niezle

0

w nastepnej kolejce zmiazzdza Malage na Camp Nou!!! to pewne!!!

0

barca 100 goli w lidze napewno strzeli!!!!!!!!!!!

0

ja chce Arsenal..bo mam tu mala wojne z kolegami...wic sprawi mi to podwojan satysfakccje...bo wiem ze barca zmiencie arsenal

0

oj bedzie pogrom.bedzie na bank

0

tak slabego realu nie mozna nie pokonac

0

ja chce LYON najslabsi z tego grona

0

Clubs from the same association cannot be drawn against each other.

tak mowi regulamin UEFA o 1/8 LM...wiec nie piszcie glupot!!!!!!!!!!!!!

0

Clubs from the same association cannot be drawn against each other.

tak mowi regulamin UEFA o 1/8 LM...wiec nie piszcie glupot!!!!!!!!!!!!!

0

Clubs from the same association cannot be drawn against each other.

tak mowi regulamin UEFA o 1/8 LM...wiec nie piszcie glupot!!!!!!!!!!!!!

0

MESSI zosateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

do gilbert3..o co ci chodzi czlowieku...my jestesmy kibicami a nie pilkarzami i nie osiagniemy tego co Ronaldinho bo robimy inne rzeczy w zyciu...a sezonowych kibicow tez nie lubie...Barca for life

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?