andresito
Dołączył/a: wrzesień 2010
Londyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam
Wynik widze
A jak gramy?
0
Jeszcze Valencia przegrywa 11 na 10
0
Aż się łezka w oku kręci
Jak coś takiego się widzi
0
A moim pierwszym jest porazka w karnych ze Steua W finale pucharu Europy
0
To jest życie raz na wozie raz pod wozem
0
Tylko cud i Messi mogą nas uratowac
0
Jak byś byl na kacu też byś miał ciezko
Lol
0
Now jest dobrze
0
Nerwowo moze by
Trzeba jeszcze jedna strzelic
0
Leo I wszystko jasne
0
Goal
Leooooooooo.....
0
Wiem ze przegrywamy
Ale jak wyglada gra
0
Jak gramy
Jak to wyglada
0
Jak meczy
Boy tylko wynik sledze w robocie
0
5 mecz za 3pkt
Oby tak dalej
1
Kibicuje Barcy of 1990 r ale takiego cyrku nie widzialem takiej nieudolnosci I zenady .
Zaklamany I skorumpowany zarzad niszczy dobre imie naszego klubu .
Teraz tylko czeka Jak Messi zacznie w styczniu rozmowy z City czy innym klubem.
To będzie przysłowiowa "truskawka na torcie "
Wstyd i hańba
0
To jak potwierdzili czy nie ?
1
Najlepiej przeczytać przeglad prasy w piątek
Zero stresu i wszystko clear
Haha
2
147 mil i ławka
Ciekawe
0
A Kalif z PSG powiedział że nikogo do Barcy nie sprzeda więc weź zrozum rozum
0
Ja nie chce Dembele w Barcy to dobił i slaby piłkarz jak powiedział Mesjasz łata świetlne za Neyem
1
Zarząd jest zaklamany
I mówi co chcemy usłyszeć
0
Jest zawsze Janek z Poczty do wyjście
2 wina i 3 piwa z B klasy
Może to się uda
0
Sprzedać nawet za czapkę gruszek
To nie jest piłkarz nawet na Jage
0
Niech on już nic nie robi
Będzie lepiej dla Barcy
0
10 dni zostalo i bd spokoj
Ja też mam tych pajacow dość
0
W koncu posadzi
0
Nasz zarzad jest strasznie nieudolny
Gdybym ja tak pracował wylecialbym jak pies na zbity pysk A oni się jeszcze woza
I wciskają nam kit
Żal że moja ukochana drużyna której kibicuje od 1989r tak marnuje się
Żal i Ból
Vamos i czekamy aż ich ktoś w koć ńcu poradzi
0
Można to lubić albo nie
Ale to co powiedział to 100 %prawda
0
Pech to nie opuszcza