0

Witam
Wynik widze
A jak gramy?

0

Jeszcze Valencia przegrywa 11 na 10

0

Aż się łezka w oku kręci
Jak coś takiego się widzi

0

A moim pierwszym jest porazka w karnych ze Steua W finale pucharu Europy

0

To jest życie raz na wozie raz pod wozem

0

Tylko cud i Messi mogą nas uratowac

0

Jak byś byl na kacu też byś miał ciezko
Lol

0

Now jest dobrze

0

Nerwowo moze by
Trzeba jeszcze jedna strzelic

0

Leo I wszystko jasne

0

Goal
Leooooooooo.....

0

Wiem ze przegrywamy
Ale jak wyglada gra

0

Jak gramy
Jak to wyglada

0

Jak meczy
Boy tylko wynik sledze w robocie

0

5 mecz za 3pkt
Oby tak dalej

1

Kibicuje Barcy of 1990 r ale takiego cyrku nie widzialem takiej nieudolnosci I zenady .
Zaklamany I skorumpowany zarzad niszczy dobre imie naszego klubu .
Teraz tylko czeka Jak Messi zacznie w styczniu rozmowy z City czy innym klubem.
To będzie przysłowiowa "truskawka na torcie "

Wstyd i hańba

0

To jak potwierdzili czy nie ?

1

Najlepiej przeczytać przeglad prasy w piątek
Zero stresu i wszystko clear
Haha

2

147 mil i ławka
Ciekawe

0

A Kalif z PSG powiedział że nikogo do Barcy nie sprzeda więc weź zrozum rozum

0

Ja nie chce Dembele w Barcy to dobił i slaby piłkarz jak powiedział Mesjasz łata świetlne za Neyem

1

Zarząd jest zaklamany
I mówi co chcemy usłyszeć

0

Jest zawsze Janek z Poczty do wyjście
2 wina i 3 piwa z B klasy
Może to się uda

0

Sprzedać nawet za czapkę gruszek
To nie jest piłkarz nawet na Jage

0

Niech on już nic nie robi
Będzie lepiej dla Barcy

0

10 dni zostalo i bd spokoj
Ja też mam tych pajacow dość

0

W koncu posadzi

0

Nasz zarzad jest strasznie nieudolny
Gdybym ja tak pracował wylecialbym jak pies na zbity pysk A oni się jeszcze woza
I wciskają nam kit
Żal że moja ukochana drużyna której kibicuje od 1989r tak marnuje się
Żal i Ból
Vamos i czekamy aż ich ktoś w koć ńcu poradzi

0

Można to lubić albo nie
Ale to co powiedział to 100 %prawda

0

Pech to nie opuszcza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?