andresito
Dołączył/a: wrzesień 2010
Londyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy szybciej grac pilka
0
Kontry beda grozne
0
VIP TV stream
Nie tnie
1
Nikt niestety
0
I takich kibicow wiecej nam i RM trzeba
0
Napewno ja mieszkam w Londynie i wszyscy juz sie szykuja wszedzie adverts Gran Derby w pubach
0
A janek urban tez mogl grac w barcelone I pohuj zasmiecac strone takimi bzderami
0
bedzie dobrze wygramy po mekach 1-0
8
My musimy jutro wygrac i wszystko jest otwarte
0
Real zagral slabo i tyle
1
Real zagral slabo .Atletico ogralo go jak chcialo .Zadnych szans na wygrana Realu
0
i jako kapitan zdradzil ja dla realu
0
a kto strzelil dla Kataloni ?
0
pojeby jakies wybralo ta 25 i tyle suarez top 3
0
a gdzie Suarez
0
nie ma co mu jeszcze dziekowac on ciagle jest u nas
0
U mnie kompletnie nie dziala
0
Iniesta bd dowodzil p
Barca po powrocie
0
Napewno nieprzewidywalny
1
Sobotni mecz bedzie bardzo trudny Trzeba zagrac od pierwszej minuty z pasja I rzucic sie na nich jak oni na nas w drugim meczu LM
4
0
SANCHI Zrobil co powinien honor mu za to
0
bale to sie nadaje ale na plasteline do RUMUNI
0
panowie spokojnie wygralismy honor i 3 punkty po naszej stronie
do misstrzostwa daleko ale widac ze nasza gra idzie w dobra strone
visca el barca
0
6 pkt to nie ma jeszcze tragedi reprymenda w szatni i wychodzimy jak nowo narodzeni
0
ciezka przeprawa ale final bd ok wygramy narazie 29-35
0
25-27 dalej barca come on
0
23-25 dla realu come on barca
0
masz calkowita racje men powinien wiecej grac
0
karny a kiedy/ i w jakiej sytuacji?