0

Musimy szybciej grac pilka

0

Kontry beda grozne

0

VIP TV stream
Nie tnie

1

Nikt niestety

0

I takich kibicow wiecej nam i RM trzeba

0

Napewno ja mieszkam w Londynie i wszyscy juz sie szykuja wszedzie adverts Gran Derby w pubach

0

A janek urban tez mogl grac w barcelone I pohuj zasmiecac strone takimi bzderami

0

bedzie dobrze wygramy po mekach 1-0

8

My musimy jutro wygrac i wszystko jest otwarte

0

Real zagral slabo i tyle

1

Real zagral slabo .Atletico ogralo go jak chcialo .Zadnych szans na wygrana Realu

0

i jako kapitan zdradzil ja dla realu

0

a kto strzelil dla Kataloni ?

0

pojeby jakies wybralo ta 25 i tyle suarez top 3

0

a gdzie Suarez

0

nie ma co mu jeszcze dziekowac on ciagle jest u nas

0

U mnie kompletnie nie dziala

0

Iniesta bd dowodzil p
Barca po powrocie

0

Napewno nieprzewidywalny

1

Sobotni mecz bedzie bardzo trudny Trzeba zagrac od pierwszej minuty z pasja I rzucic sie na nich jak oni na nas w drugim meczu LM

4

0

SANCHI Zrobil co powinien honor mu za to

0

bale to sie nadaje ale na plasteline do RUMUNI

0

panowie spokojnie wygralismy honor i 3 punkty po naszej stronie
do misstrzostwa daleko ale widac ze nasza gra idzie w dobra strone
visca el barca

0

6 pkt to nie ma jeszcze tragedi reprymenda w szatni i wychodzimy jak nowo narodzeni

0

ciezka przeprawa ale final bd ok wygramy narazie 29-35

0

25-27 dalej barca come on

0

23-25 dla realu come on barca

0

masz calkowita racje men powinien wiecej grac

0

karny a kiedy/ i w jakiej sytuacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?